Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Greta jest sunią po przejściach. Została odebrana interwencyjnie ze złych warunków.

Obecnie przebywa w boksie pod Darłowem(Zachodniopomorskie) i trochę się tam zasiedziała... A szkoda, bo to młoda, żywiołowa sunia...

 Szuka dobrego domku NA ZAWSZE, gdzie nikt jej już nie skrzywdzi. 

Ma ok. 3 lat. Przyjazny stosunek do dzieci, z kotami i psami też nie ma żadnego problemu.

Jest aktywna, potrzebuje sporej dawki ruchu, dlatego świetnie odnalazłaby się przy osobach uprawiających sport. Pojętna. Bystra. Szybko się uczy :) 

Przed adopcją zostanie odrobaczona, odpchlona, możliwość szczepień i sterylizacji- do uzgodnienia.

Do podpisania umowa adopcyjna ze Stowarzyszeniem "My 3 koty i psy". 

*Istnieje możliwość transportu do innych miejscowości.

 

Filmik z udziałem pięknej i pozytywnie zakręconej Grety :P

 

Pomóżcie proszę tej wspaniałej suni znaleźć dobry domek! 

15541531_416676075330725_4002612571970396992_n.jpg

15578806_416676471997352_2719822613153626734_n.jpg

15542167_416676255330707_1386395223206158869_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kinga, już po prostu nie mam pomysłu, co z tą Gretą, gdzie ją ogłaszać, żeby ktoś się nią zainteresował i przygarnął... Tak mi jej szkoda. Niczego jej nie brakuje: jest młoda, piękna, aktywna, łagodna, kocha dzieci i inne zwierzęta, a nie ma żadnego domku, który byłby odpowiedzialny i by ją pokochał :( Biedna w tym kojcu spędziła tyle czasu i nadal tam jest... A psy nowe przychodzą i odchodzą. Nie rozumiem... Kiedyś się tutaj zarejestrowałam i przypomniałam sobie o tym ;) Nie dziękuj, wszyscy będziemy świętować, jak ona znajdzie dobry domek! Gdziekolwiek on jest...

Link to comment
Share on other sites

Sana ,a dlaczego piszesz,że przed adopcją zostanie odpchlona i odrobaczona?Przecież na adopcję może trochę jeszcze poczekać,myślę że jednak te zabiegi już były wykonane.

A co do adopcji,to może tekst spróbować zmienić i zdjęcia.Mam nadzieję,że nie piszecie,że jest w typie amstaffa,bo pod tytułem wątku jest tak napisane.Ona mi się z tą rasą nie kojarzy(może się nie znam),ale boję się  żeby to nie zniechęcało ludzi do adopcji.

Trzeba ją bardzo intensywnia ogłaszać,fajna sunia,oby znalazła dom teraz,póki jest młoda.

Trzymam mocno kciuki.

Jeszcze wrócę do zdjęć,są bardzo ważne.Ja ogłaszałam pieska ze zdjęciami zrobionymi komórką i niestety nikt nie dzwonił,choć piesek młody i ładny.

Gdy zamieściłam zdjęcia zrobione przez koleżankę profesjonalnym aparatem,ludzie zaczęli się dosłownie bić o niego.Ma najwspanialszy dom na świecie,już mnie odwiedził ze swoją ukochaną rodzinką.

Takiego cudownego domu życzę Gretuni.

Link to comment
Share on other sites

Azalia, bo takie mam informacje- udostępniam ogłoszenia i piszę też sama, przerabiając teksty ze zdjęciami, które mam do dyspozycji. Był tekst zamieszczony na stronie, na którym się wzoruję. Sama niestety nie poznałam Grety, mieszkam gdzie indziej. Myślę, że powinna być odpchlona i odrobaczona, ale może zostanie to zrobione przed adopcją ponownie? Piszemy różnie, naprawdę. Nie tylko ja ją ogłaszam- mogę powiedzieć za siebie ;) Napisałam jedno ogłoszenie, w którym jest mowa o tym, że "w typie amstaffa" i paradoksalnie właśnie ktoś odpowiedział na to ogłoszenie. Bo czasem to też przyciąga ludzi, jak się napisze, że "w typie", takie czasy... Amstaffy chyba ocenia się w naszym kraju ciągle zbyt stereotypowo, tak myślę. Właściwie, to sunia jest bardziej w typie TTB, jeśli chodzi o ścisłość. Ma bardzo ładną budowę i widać to po kształcie mordki, ułożeniu oczek, uszek, że jednak coś ma w krwi z tych psów. Ponoć jej matka amstaffem była, nie wiem na 100%, ale jest bardzo łagodna. 

Stereotyp goni stereotyp. Ja znam też dwa amstaffy, które są łagodne jak baranki, to nie ma nic do rzeczy, ale czasem jest tak, że człowiek właśnie zwróci uwagę na to "w typie amstaffa", bo takiego psa szuka, bo mu jego ukochany amstaff odszedł, dlatego dodałam to oznaczenie, żeby czymś wyróżnić ogłoszenie.  

 

Dziękujemy bardzo za kciuki, przydadzą się, choć bardziej przydałyby się udostępnienia :) Można wejść na stronę "My 3, koty i psy" na fb i tam jest pełno Grety: zdjęć i filmików różnorakich, chyba żadnego zwierzaka dziewczyny, tak nie focą, jak właśnie Grety... Akurat Greciątko, ma chyba najlepsze zdjęcia. Robione aparatem, ale na forum są wrzucane mniejsze rozmiary, stąd upada jakość.

Przepraszam za to, bo i tak są za duże, jak widzę. Muszę je zmniejszyć.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, azalia napisał:

Sana ,a dlaczego piszesz,że przed adopcją zostanie odpchlona i odrobaczona?Przecież na adopcję może trochę jeszcze poczekać,myślę że jednak te zabiegi już były wykonane.

A co do adopcji,to może tekst spróbować zmienić i zdjęcia.Mam nadzieję,że nie piszecie,że jest w typie amstaffa,bo pod tytułem wątku jest tak napisane.Ona mi się z tą rasą nie kojarzy(może się nie znam),ale boję się  żeby to nie zniechęcało ludzi do adopcji.

Trzeba ją bardzo intensywnia ogłaszać,fajna sunia,oby znalazła dom teraz,póki jest młoda.

Trzymam mocno kciuki.

Jeszcze wrócę do zdjęć,są bardzo ważne.Ja ogłaszałam pieska ze zdjęciami zrobionymi komórką i niestety nikt nie dzwonił,choć piesek młody i ładny.

Gdy zamieściłam zdjęcia zrobione przez koleżankę profesjonalnym aparatem,ludzie zaczęli się dosłownie bić o niego.Ma najwspanialszy dom na świecie,już mnie odwiedził ze swoją ukochaną rodzinką.

Takiego cudownego domu życzę Gretuni.

PRZED ADOPCJĄ, więc przed adopcją zostanie zabrana do weterynarza na odrobaczenie i odpchlenie.

Teksy był zmieniany kilka razy, zdjęcia też. O tym wszystkim wiemy, ale niestety, w przypadku Grety coś to wszystko nie działa...

Greta jest w typie amstaffa, bynajmniej płynie w niej jakaś tam krew asta, bo jej matka nie wiem czy jest rodowodowa, ale asta przypomina bardziej niż Greta.

Wydaje mi się też, że Greta ma dobre zdjęcia, nikomu tu nie pochlebiając. Ostatnio nawet zwerbowałam siostrę z lepszym aparatem żeby zrobiła fajne fotki, ale miała mało czasu i jest tylko to co jest.

Ale dziękujemy za porady :)

I mamy nadzieję, że w końcu dom się znajdzie....

Link to comment
Share on other sites

A może jednak spróbować ogłaszać nie pisząc,że jest w typie amstaffa((przecież,tak bardzo tego nie widać).

Jednak większość ludzi obawia się,że to pies agresywny,że sobie nie poradzą,że będzie gryzł itp.

A Gretunia przecież łagodna jest i do dzieci nawet i zwierząt.

Nie wiem,może akurat szybciej znajdzie dom,tak bardzo bym chciała,żeby była szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Też wszystkie równie bardzo byśmy tego chciały, by Greta znalazła dobry domek :)) 

Ja mam wystawione tylko jedno takie ogłoszenie, w którym napisałam, że "w typie asta", dziewczyny tego raczej nie piszą ;) I nawet dwie osoby odpowiedziały na to ogłoszenie, nie jedna, ale niestety "słomiany zapał"... 

Udostępnienia bardzo się przydadzą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...