Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Dokladnie w niedziele zauwazylam uczulenie u mojego Haza. Jest on 5-miesiecznym szczeniakiem(francuski mops).  W nocy pojawily sie wymioty,nastepnego dnia popedzilam do weterynarza. Wet powiedzial ze wyglada to jak reakcja alergiczna, ale ja nie mam pojecha co moze go uczulac :( Spedzil noc w lecznicy- zastrzyki, 3 rodzaje tabletek, syrop. Wypuscilu go nastepnego dnia go jego zachowanie wskazywalo na to ze jest zdrowy i tak tez sie zachowuje. Jest energiczny, bawi sie ale to paskudne uczulenie nie znika co bardzo mnie martwi :( czy ktos widzial cos takiego? Prosze o pomoc! IMG_0274.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skonsultuj się z drugim wetem,moim zdaniem - dopóki jest ta wysypka - powinien dostawać leki antyhistaminowe.Uczulać może wszystko - przede wszystkim zmieniłabym karmę I posłanie - tak na początek.A z drugiej strony - jeśli dobrze się czuje - może poczekać kilka dni?Zapytaj drugiego weta,psy uwielbiają robić "niespodzianki" w weekendy I święta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wasza rada zawsze i na wszystko jest "idź do drugiego weta"! A może niech idzie jeszcze raz do tego samego i skonsultuje z nim jeszcze raz swoje zmartwienia odnośnie stanu zdrowia pupila?

Wysypka na brzuchu, na tej bezfutrzastej części, zazwyczaj jest związana z alergią kontaktową, np na środek do mycia podług, koc, trawy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nienor napisał:

Wasza rada zawsze i na wszystko jest "idź do drugiego weta"! A może niech idzie jeszcze raz do tego samego i skonsultuje z nim jeszcze raz swoje zmartwienia...

Wow...skąd tyle złości? Po pierwsze,odpowiadasz po 3 miesiącach,po drugie - co złego jest w zasięgnięciu opinii u drugiego lekarza,Twoim zdaniem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...