Jump to content
Dogomania

Hodowla For-Vander


malt_pk

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 years later...
  • 5 months later...
Dnia 5.02.2021 o 22:20, Włoszka napisał:

Czy ktoś ma pieska z tej hodowli mogę prosić jakieś zdjecia

 

 

 

Ja mam chłopczyka, mądre , śliczne to bez dwóch zdanie ale jak za wysoka cenę , bo są jedna z najdroższych w Polsce to niestety jest dużo zastrzeżeń , pieski

maja zacieki pod oczkami,okazało się ze ma wadę wrodzona, maja tez przepukliny co się dowiedziałam od innych właścicieli piesków z tej hodowli, sunia prawie 10tys zł a co jest w tej cenie ? Garść karmy suchej w nędznym woreczku, piesek i komplet dokumentów , co nie jest wielkim wow , nawet badań genetycznych nie maja. Pieski są cudowne ,małe ,śliczne ,mądre , ale ta hodowla powinna się opamiętać z cenami , a jak już to powinni coś w tej cenie mieć , nie tylko to co dostaje nowy właściciel jak kupowałam szczeniaka mówiono mi ze bez Zacieków , śnieżno biały, po kilku msc okazało się ze zacieki są ,plamki na kręgosłupie , co jest normalne ,ale hodowla zapewniała mnie o czymś innym, hodowla to taśmowa produkcja , mimo uroczych piesków , bo naprawdę są przepiękne , to trzeba uważać , od razu zrobić badania krwie , zeby sie nie okazało ze są chore . No i cena jest zbyt wysoka jak na takiego pieska . Proszę jednak uważać . 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 3.08.2021 o 10:10, Waldemar napisał:

Ja mam chłopczyka, mądre , śliczne to bez dwóch zdanie ale jak za wysoka cenę , bo są jedna z najdroższych w Polsce to niestety jest dużo zastrzeżeń , pieski

maja zacieki pod oczkami,okazało się ze ma wadę wrodzona, maja tez przepukliny co się dowiedziałam od innych właścicieli piesków z tej hodowli, sunia prawie 10tys zł a co jest w tej cenie ? Garść karmy suchej w nędznym woreczku, piesek i komplet dokumentów , co nie jest wielkim wow , nawet badań genetycznych nie maja. Pieski są cudowne ,małe ,śliczne ,mądre , ale ta hodowla powinna się opamiętać z cenami , a jak już to powinni coś w tej cenie mieć , nie tylko to co dostaje nowy właściciel jak kupowałam szczeniaka mówiono mi ze bez Zacieków , śnieżno biały, po kilku msc okazało się ze zacieki są ,plamki na kręgosłupie , co jest normalne ,ale hodowla zapewniała mnie o czymś innym, hodowla to taśmowa produkcja , mimo uroczych piesków , bo naprawdę są przepiękne , to trzeba uważać , od razu zrobić badania krwie , zeby sie nie okazało ze są chore . No i cena jest zbyt wysoka jak na takiego pieska . Proszę jednak uważać . 

 

Hodowla For Vander nie sprzedała pieska  w lutym 2021 r a tym bardziej osobie o nicku "włoszka" czysty hejt pewnie konkurencją.  For Vadner nie ukrywa co można sprawdzić na miejscu w związku i u osób które mają pieski z hodowli Wszelkie informacje można sprawdzić na miejscu  w hodowli For Vander nr tel +48533297463

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2021 o 10:10, Waldemar napisał:

Ja mam chłopczyka, mądre , śliczne to bez dwóch zdanie ale jak za wysoka cenę , bo są jedna z najdroższych w Polsce to niestety jest dużo zastrzeżeń , pieski

maja zacieki pod oczkami,okazało się ze ma wadę wrodzona, maja tez przepukliny co się dowiedziałam od innych właścicieli piesków z tej hodowli, sunia prawie 10tys zł a co jest w tej cenie ? Garść karmy suchej w nędznym woreczku, piesek i komplet dokumentów , co nie jest wielkim wow , nawet badań genetycznych nie maja. Pieski są cudowne ,małe ,śliczne ,mądre , ale ta hodowla powinna się opamiętać z cenami , a jak już to powinni coś w tej cenie mieć , nie tylko to co dostaje nowy właściciel jak kupowałam szczeniaka mówiono mi ze bez Zacieków , śnieżno biały, po kilku msc okazało się ze zacieki są ,plamki na kręgosłupie , co jest normalne ,ale hodowla zapewniała mnie o czymś innym, hodowla to taśmowa produkcja , mimo uroczych piesków , bo naprawdę są przepiękne , to trzeba uważać , od razu zrobić badania krwie , zeby sie nie okazało ze są chore . No i cena jest zbyt wysoka jak na takiego pieska . Proszę jednak uważać . 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pieski z Hodowli For Vander to milusińscy sprowadzani tylko z zagranicy po Championach Świata i stąd nie obawiamy się o zdrowie geny naszych pociech. A  hejt  że strony podłych zawistnych "ludzi" przykre. Lecz jeżeli chcesz mieć pewność co do hodowli For Vander przyjedź osobiście zadzwoń. Tak tylko można w dzisiejszych czasach sprawdzić wiarygodność. A osobie o nick-u "włoszka" współczujemy i życzymy dużo zdrowia którego naszym pupilom nie brakuje 🙂

Link to comment
Share on other sites

Witam, dwa pieski kupione w jednym miocie z hodowli For-Vander. Maltańczyki są już dorosłe. Czytając posty chciałem odpowiedzieć osobie ukrywającej się pod nickiem Włoszka, że psy z tej hodowli mają się świetnie. Niestety o drogie pieski trzeba dbać, nie kupować karmy w popularnrych dyskontach. Odpowiednia karma i odpowiednie kosmetyki oraz zabiegi  groomerskie powodują, że psy są zdrowe i zadbane. Regularnie odwiedzają weterynarza. Zdjęć nie udostępniam, bo nie wiadomo gdzie one będą wykorzystane i w jakim celu. Hodowlę For-Vander znalazłem na portalu OLX. Po kontakcie z właścicielką stwierdziłem ze jest to dobry wybór. Wszystkich, którzy chcą mieć maltańczyka w rodzinie polecam hodowlę For-Vander

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, FOR-VANDER napisał:

Hodowla For Vander nie sprzedała pieska  w lutym 2021 r a tym bardziej osobie o nicku "włoszka" czysty hejt pewnie konkurencją.  For Vadner nie ukrywa co można sprawdzić na miejscu w związku i u osób które mają pieski z hodowli Wszelkie informacje można sprawdzić na miejscu  w hodowli For Vander nr tel +48533297463

Mam 2 pieski z tej hodowli rok po roku. Psiaczki są zdrowe i mają się dobrze. Co do zacieków to jest to sprawa indywidualna. Na pewno wymagają niezwykłej dbałości i systematyczności wtedy problemu nie ma. Właścicielka hodowli rzetelna i pomocna. Nie mam nic do zarzucenia. Byłam na miejscu i widziałam hodowlę. Wszystko jak należy.

Link to comment
Share on other sites

Zakupiliśmy pieska z tej hodowli w listopadzie 2019r. Piesek był zdrowy w pełni zaszczepiony. Właścicielka bardzo miła i życzliwa. Dostaliśmy karmę na początek i komplet dokumentów. Piesek nauczony był czystości, załatwiał się na matę higieniczną, grzeczny, w domu nie robił i do tej pory nie robi żadnych szkód. Piesek jest odpowiednio dbany, regularnie chodzi do weterynarza. Przy prawidłowej diecie i higienie nie ma żadnych problemów zdrowotnych. U pieska nie występują też żadne zacieki ani przebarwienia. O tą rasę trzeba dbać. Jeżeli ktoś nie stosuje odpowiedniej karmy i higieny dla swojego pupilka to w każdej hodowli nawet najlepszej na świecie pieski mogą chorować. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Hodowlę For Vander.  Tomasz Faliński.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 20.12.2016 o 21:17, malt_pk napisał:

Witam, chciałabym zasięgnąć opinii o hodowli Maltańczyków For-Vander z Wrocławia. Czy może się ktoś wypowiedzieć?

Nigdy ale to nigdy nie podpisujcie umowę kupna sprzedaży z ta hodowla pieski ładne  ale chore , maja wady genetyczne które ujawniają się po 6msc życia , w umówię sprzedaży są punktu od których hodowla umywa ręce , na wypadek gdy zwróćcie się o rekompensatę , zanim podpiszcie umowę poproście o badanie krwi oraz usg .pieski maja wade wątroby oraz przepuklinę . Nie wiem dlaczego są tak drogie . Hodowla domowa , zajmuje się maz i żona , wyprawa to garstka stęchłej karmy w jakimś woreczku a w necie opisują jaka to wyprawkę dają dla pieska , sunia 9800zl za co? Za chorego , brudnego psa z woreczkiem karny? Nagrywacie rozmowy , gdzie pani Olga zapełnia oz psy bez wad, zdrowe po championach utytułowanych od dziadka pradziadka . Jeżeli piesek będzie wysłany na adres , jest taka opcja u tych ludzi, iż posiadaja firmę transportowa która dostarczy zwierzątko pod adres przygotujcie się na zwykły samochód typu berlingo , starszego grubego pana za kierownica który będzie jechał 12 h 250km . Żadna firma transportowa żaden kurier wyznaczony na w/w cele . Dla mnie banda oszustów , manipulanci, for vander , jest jedna z wielu oszustów tylko ładnie śpiewają nie dajcie się nabrać . Pieski naprawdę są ładne , ale chore , wiec powinny kosztować 2tys Max ale nie 10tys napewno . Uważajcie ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Tak działa konkurencja. For vander to hodowla domowa bez tajemnic i otwarta na wszystkich kochających zwierzęta. W internecie można szkalować wszystko i wszystkich. For vander zaprasza wszystkich na miejsce by naocznie sprawdzić stan faktyczny. Pieski są i były zawsze zdrowe o czym świadczą specjalistyczne badania. Wszystkie nasze rodziny są szczęśliwe a konkurencja... Cóż podłe to i nie wymaga komentarza. Zapraszamy tak na żywo a nie wirtualnie. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...