Jump to content
Dogomania

DAFI -kruszynka z zamojskiego schronu juz w DS. Zamieszkała w mieście Smoka Wawelskiego :)


Sara2011

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za życzenia w imieniu Dafi.

Pisałam dość długiego posta i okazało się że pozostało po nim 1 zdanie :( Więc jeszcze raz.

Wiek ok. 2 lat, waga 5,75 kg. Uszy miała dość brudne ale tylko brudne bez  żadnego choróbska, Zdrowa, w gabinecie chciała ugryźć w nos labka ale się opanowała :) Spokojna u weta, pozwoliła sobie wszystko zrobić, nawet nie mruknęła przy zdejmowaniu szwów,  odrobaczyłam i odpchliłam. Koszt 50 zł ale coś mi się obiło o uszy i muszę potwierdzić :) Szczepienie na wirusówki jeszcze przed nami.

 

Jest dość uległa, przekochana, ciśnie się na kolana, z czystością jest różnie. Apetyt dopisuje, na smyczy daje radę. W samochodzie jeździ bardzo ładnie.

 

Ma wzrok psiaka który przeprasza że żyje, serce się kraje. Bardzo się cieszę że dałyście mi możliwość aby przyjechała do mnie.. Jak wskakuje na kanapę i tym nochalkiem wtula się gdzie tylko może to nie mogę ukryć łez i bardzo ją przepraszam że tyle musiała czekać na zabranie jej ze schronu.

 

 

16 godzin temu, Aśka Belkowska napisał:

Cieszę się bardzo, że malutka dojechała do wspaniałego domku. Nie mogłam sobie odmówić zajrzenia na watek, choc moge dopiero teraz. Anecik zazdroszczę Ci bardzo, bo mnie brak siły żeby przekonać męża. Zresztą powiedział, że on już dobrze wie jak to DT by się skończyło. i ma rację. Tak jak wy uważam, że dwa psy to lepiej niż jeden. Będę podglądała losy Dafi.

Jestem prawie pewna że już byś jej nie oddała.

 

Z Ronisiem - jej najlepszym kolegą.

P1120485.jpg

P1120486.jpg

Uszka w górze :)

P1120489.jpg

P1120491.jpg

P1120500.jpg

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Patrząc na te zdjęcia na pewno bym jej nie oddała. Zreszta taki był w tle zamiar, o czym mój mąż świetnie wie. Padło na kiepski okres, który mu dał argumenty dość skuteczne. W dodatku mój pies rozciął sobie łapę w piątek tuż przed świętami. Teraz jeździmy na opatrunki, bo skończyło się szyciem.

Alez ona ma mordkę. Mój mąż też by poległ. Życzę Wam wszystkim spokojnego Nowego Roku, żeby pod psim względem był pełen radości, a nie trosk. I 100% udanych adopcji. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dafi dziękuje za życzenia :)

Jutro idziemy na wirusówki, rozmawiałam z Tolą i Fundacja ZEA zapłaci za weta. Bardzo dziękuję w imieniu Dafi :) Mała trochę na bakier z zachowaniem czystości w domu ale pracujemy nad tym. Jest cudowną przytulanką, kładzie się na mnie, koło mnie, obok mnie......itp i się przytula :) Nawet powarkuje na Radysiaki jak chcą się dołączyć - chyba poczuła się już bardzo pewnie.  Bawi sie z Ronisiem i Zulką, całuje z Tycinką i tyle :)

Dafi pewnie troszkę przykro że nie wszyscy zainteresowani do niej zaglądają ale mówi się trudno......damy radę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

. . .

 

Dafi pewnie troszkę przykro że nie wszyscy zainteresowani do niej zaglądają ale mówi się trudno......damy radę.

Teraz były Święta, Sylwester. więc czasu mało :) Ale to się pewnie wkrótce zmieni i znowu zaczną zaglądać

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Teraz były Święta, Sylwester. więc czasu mało :) Ale to się pewnie wkrótce zmieni i znowu zaczną zaglądać

Ale gdzie indziej zaglądali :(. Ech życie......

Ale nic to, Dafi jest tak kochaną sunią że wszystko inne jest nieważne.

Link to comment
Share on other sites

Anecik kochana, są tacy, którzy do Borsuczka zaglądają w pierwszej kolejności, lecz nie piszą. Zazdrość mnie zżera, bo też bym chciała mieć takie Cudeńko i moc przychylac mu nieba. Choć zapewne nie o mnie akurat Ci chodzi, to ujawniam sie na zasadzie: "uderz w stół. .."

Dobrego, szczęśliwego Nowego Roku! Zdrowia i wspaniałych DS-ów! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Dafi pewnie troszkę przykro że nie wszyscy zainteresowani do niej zaglądają ale mówi się trudno......damy radę.

Zaglądają, tylko nie piszą.. i pytają o śliczną mimroneczkę  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Życzymy radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami, o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić,

z przyjaciółmi z którymi warto być i nadzieją bez której nie da się żyć. 

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...