Jump to content
Dogomania

Niewielka, przerażona sunia INKA z RADYS- znalazła swoją rodzinę! ma DS w Orzeszu.


kiyoshi

Recommended Posts

KOCHANI Radysy są wielką niewiadomą!

 

PRZED CHWILA MIAŁAM TELEFON ZE SCHRONISKA!

SUNIA MAMUSIA RANO WRÓCIŁA Z ADOPCJI !! PANI ZADZWONIŁA WIĘC DO MNIE, ŻE MOGE JA ZABRAĆ!

Powód zwrotu z adopcji- sunia warczy!

Nie pytajcie mnie ile w tym prawdy...powiedziałam Pani, że sunia w czwartek pojedzie na śląsk i mam nadzieje, że teraz nie będzie już numerów.

No i że z tym warczeniem nie będzie tak źle u Kasi....

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

KOCHANI Radysy są wielką niewiadomą!

PRZED CHWILA MIAŁAM TELEFON ZE SCHRONISKA!

SUNIA MAMUSIA RANO WRÓCIŁA Z ADOPCJI !! PANI ZADZWONIŁA WIĘC DO MNIE, ŻE MOGE JA ZABRAĆ!

Powód zwrotu z adopcji- sunia warczy!

Nie pytajcie mnie ile w tym prawdy...powiedziałam Pani, że sunia w czwartek pojedzie na śląsk i mam nadzieje, że teraz nie będzie już numerów.

No i że z tym warczeniem nie będzie tak źle u Kasi....

Tak, Radysy to wielka niewiadoma :( Dobrze chociaż, że zadzwonili i powiadomili o powrocie suni z adopcji. Nie będzie zamarzała w zimnym boksie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tak, Radysy to wielka niewiadoma :( Dobrze chociaż, że zadzwonili i powiadomili o powrocie suni z adopcji. Nie będzie zamarzała w zimnym boksie.

Pewnie, że dobrze:) sunia potrzebuje czasu...po 1 dniu oddać psiaka to naprawde bardzo przykre:( jak ona się musi czuć taka przerzucana::(

Muszę do czwartku jakoś nerwowo wytrzymać....

Tymczasem wpłynęło dziś na konto suni

- 100zł anonimowo z fb

- 40 zł od Gosi z fb

- 30 zł od naszej kochanej atulek

<3 <3

dziękuje kochani!! :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

A co z Trzcinką ? Cholerny los, żeby ktoś był szczęśliwy, inny msi być nieszczęśliwy.

wiem Poker:(  :(

niestety nie dam rady zabrać więcej suniek na raz:( Mam nadzieje, że w styczniu Lenka znajdzie dom i czarnulka również...

Licze tez, że ktoś inny da Trzcince i Nitce DT...przy Radysach działa spora grupa wolontariuszy....

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dorzucę coś suńce lecz dopiero w styczniu.

 

9 godzin temu, agat21 napisał:

Poproszę o numer konta, dorzucę mały grosik na suńkę

dziękuje z całego serca:) jesteście bardzo kochane dziewczyny!

zaraz prześle co potrzeba.

Strasznie się denerwuje tym dzisiaj i jutro....żeby wszystko z transportem wyszło dobrze....żeby znów w schronisku nie zrobili jakiegoś numeru...

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje kochane, że zaglądacie i kibicujecie:)

Ze schroniska wyjechała spora gromaga- 4 dorosłe psy i 5 szczeniaków....jak Patrycja zacznie je rozwozić, to północ na pewno zawita :)

Tzn. cudownie, że tyle ich wyjechało:) tylko po prostu czarnusia będzie najdłużej jechac, bo jest na końcu trasy:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...