Jump to content
Dogomania

Niewielka, przerażona sunia INKA z RADYS- znalazła swoją rodzinę! ma DS w Orzeszu.


kiyoshi

Recommended Posts

5 godzin temu, atulek napisał:

Poproszę nr. konta,wyżebrałam od męża 30 zł dla sunieczki. 

dziękuje atulku. Wyściskaj męża za dobre serce <3 z Ciebie jest prawdziwy aniołek dla piesków..mam jeszcze cudne książeczki od Ciebie- przeznacze je na bazarek dla czarnulki.

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

Poleciala teraz

deklaracyjka od Nadziejkowa

narazie jednorazowa

dla maluniej istoteczki

dziękuje Nadziejko z całego serca. Zawsze wspierasz moich podopiecznych <3 buźka za to!

51 minut temu, Anula napisał:

I ja jestem u maluniej.Będę zaglądać.

Witaj ANula, bardzo dziękuje, że JESTEŚ:)

Link to comment
Share on other sites

KOCHANA, CUDOWNA, MAŁA SUNIU....

WYBACZ MI:( :( NIE ZDĄZYŁAM:( :(

 

według oficjalnej wersji schroniska zabrał Cie miły Pan, który przyszedł do schroniska zaraz po moim porannym telefonie (w którym zarezerwowałam Cie!) i zakochał się w Tobie na zawsze...

i tylko Ciebie chciał...więc pojechałaś z nim do domu.....

:(

Link to comment
Share on other sites

Malenka

najlepsiutkiego stokrociu

 sciskam sciskuniam za wszystko

 Havanka kupila cegielenke zycia 10 zl

 podalalm Twoj numer konta

 

 jesli bidunia ma domus

 to zmienei   bazarusiek

 na inne bidunieczki

 moja dyszka moze juz doleciala

to przeznacz ciociu

na bidaczka ktorego wybierzesz Znalezione obrazy dla zapytania gify swiateczne

Link to comment
Share on other sites

Wolontariuszki, które były w Radysach i widziały sunie-mamusie twierdzą, że ona była w boksie przy samym biurze więc całkiem możliwe, że ktoś mógł przyjść i ją wypatrzyć. I że adopcja jest prawdą.

W czwartek jest transport z Radys na śląsk, Kasia ma miejsce i mogłaby przyjąć jakąś małą sunie...Jesli zgodzicie się podtrzymać deklaracje to może zabrałabym Nitkę lub trzcinkę? obie małe, młodziutkie. Co sądzicie?

nitka.jpgtrzcina.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, kiyoshi napisał:

Wolontariuszki, które były w Radysach i widziały sunie-mamusie twierdzą, że ona była w boksie przy samym biurze więc całkiem możliwe, że ktoś mógł przyjść i ją wypatrzyć. I że adopcja jest prawdą.

W czwartek jest transport z Radys na śląsk, Kasia ma miejsce i mogłaby przyjąć jakąś małą sunie...Jesli zgodzicie się podtrzymać deklaracje to może zabrałabym Nitkę lub trzcinkę? obie małe, młodziutkie. Co sądzicie?

nitka.jpgtrzcina.jpg

A może jakąś inna krótkowłosa sunię, jak była tamta. Tym krótkowłosym ciężko jest przetrwać zimę, zwłaszcza w takim schronie, jak Radysy, gdzie nie każdy psiak ma schronienie  przed mrozem i wygrywają te najsilniejsze :(

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

A może jakąś inna krótkowłosa sunię, jak była tamta. Tym krótkowłosym ciężko jest przetrwać zimę, zwłaszcza w takim schronie, jak Radysy, gdzie nie każdy psiak ma schronienie  przed mrozem i wygrywają te najsilniejsze :(

kochani...sytuacja wygląda tak...

Przez fb poznałam osobę, która postanowiła zasponsorować pierwszy miesiąc suni-mamusi w hoteliku....

Dziś gdy okazało się, że mamusi nie mogę zabrać, skontaktowałam się z nią i ona zasugerowała mi zabranie którejś z tych dwóch suń zamiast mamusi....

Jeśli uda się zarezerwować, to wyjedzie Trzcinka...

Moniko- dziękuje Ci za tak ogromną pomoc finansową i decyzyjną<3

 

Eluniu, tam wszystkie pieski potrzebuja domu przed zimą:( Ja nie mam siły wybierać:( Ciesze się, że ktoś zrobił to za mnie....

Zaraz spisze deklaracje, Trzeba działać.

<3

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Wolontariuszki, które były w Radysach i widziały sunie-mamusie twierdzą, że ona była w boksie przy samym biurze więc całkiem możliwe, że ktoś mógł przyjść i ją wypatrzyć. I że adopcja jest prawdą.

W czwartek jest transport z Radys na śląsk, Kasia ma miejsce i mogłaby przyjąć jakąś małą sunie...Jesli zgodzicie się podtrzymać deklaracje to może zabrałabym Nitkę lub trzcinkę? obie małe, młodziutkie. Co sądzicie?

nitka.jpgtrzcina.jpg

Jakie cudne sunieczki.

Izuniu, do której los się uśmiechnął?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Jakie cudne sunieczki.

Izuniu, do której los się uśmiechnął?

Gabrysiu kochana, jeszcze nie wiem...jak widać nic nie można przewidzieć w Radysach dlatego dopiero w czwartek będe na 100% pewna która...

koło 10tej będe dzwonić i dopytywać którą mogę zabrać....

 

46 minut temu, Nadziejka napisał:

Sciskam za kolejna biedunke

 niechaj los sie odmieni

 ta dyszke przeznacz  ciocia na kolejna ratowana 

 nie odsylaj mi absolutycznie

Dziękuje Nadziejko z całego serduszka!

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, malagos napisał:

cudne są obie, i na pewno tam jest multum takich cudaków. Ale zawsze to jedno psie życie uratowane. U mnie od czwartku też zagościła maleńka mamusia bez szczeniaków, Figunia.

Tak, właśnie widziałam Figunie Twoją. Bardzo podobna jest do tej mamusi, którą chciałam zabrać.

Strasznie smutne jest to, że los tej mamuis na zawsze pozostanie już dla nas tajemnicą:(

Za Figunie mocno trzymam kciuki!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...