Jump to content
Dogomania

~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)


malagos

Recommended Posts

17 godzin temu, Poker napisał:

co?? to super, myślałam ,że Kejciu ma już odpowiednią ilość futrzaków.

A jest jakiś wzorzec odpowiedniej ilości futrzaków ?:)bo zaraz się dowiem że kwalifikuję się pod zbieractwo :P kochanych łaputek nigdy dość do kochania :))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Kejciu napisał:

A jest jakiś wzorzec odpowiedniej ilości futrzaków ?:)bo zaraz się dowiem że kwalifikuję się pod zbieractwo :P kochanych łaputek nigdy dość do kochania :))))

Kasiu,  Twój zwierzostan rozkłada się na dwa domy,  więc to się inaczej liczy :).  Wyczytałam,  że dr Sumińska ma stałe łącznie 20 psów i kotów.  Ja też bym tak chciała,  no może 10 i bez kotów.  Oczywiście,  w domu z ogrodem,  na skraju lasu w pobliżu niedużej,  ale  bystre rzeczki. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, konfirm31 napisał:

Kasiu,  Twój zwierzostan rozkłada się na dwa domy,  więc to się inaczej liczy :).  Wyczytałam,  że dr Sumińska ma stałe łącznie 20 psów i kotów.  Ja też bym tak chciała,  no może 10 i bez kotów.  Oczywiście,  w domu z ogrodem,  na skraju lasu w pobliżu niedużej,  ale  bystre rzeczki. 

Dokładnie tak :) a u dr Sumińskiej dwa miesiące temu byłam i sama widziałam - niesamowite :) Jeden odchodzi i ona natychmiast bierze kolejną bidę ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Wiem że wszyscy czekacie na wieści i zdjęcia - przepraszam ale u mnie w pracy są zwolnienia grupowe więc cały czas nerwówka, dodatkowo chora ale na l4 nie poszłam z wiadomych względów no i najważniejsze sesja.... więc praca dom kucie, praca, dom, kucie....

U nas wszystko ok, Figa uczy się chodzić na smyczy korzystając z uprzejmości sąsiadki która ma taras z ogródkiem na parterze :) szeleczki zamówione w drodze :) Załatwia się tylko na dworku :)

Z kotami wszystko ok :)

W sobotę będę miala troszkę więcej czasu więc porobię ładniejsze zdjęcia :)

f.jpg

f1.jpg

f2.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, malagos napisał:

Jejku, moja Figunia! ...taka zadowolona, wyluzowana, szczęsliwa.........

Kejciu, wiesz, ze ona oglada telewizję, reaguje na biegnace psy, i bardzo reaguje na sygnał karetki pogotowia :

Na sygnał karetki pogotowia i na samoloty bo u nas blisko lotnisko a szpital po drugiej stronie ulicy :)

a na Przystanek wysyłam na bieżąco bo caly czas jestem w kontakcie z Panią Asią:)

Link to comment
Share on other sites

Sąsiad dobry - mają pekińczyka ( niestety z pseudo.... ) ale bardzo o niego dbają. Najgorsze jest to że Pan wychodzi rano o 4 albo chwilę po 4 i pali a że staje przy barierce obok ścianki działowej między naszymi balkonami to wyobraźcie sobie że latem ja jako osoba nie paląca - potrafię sie obudzić od dymu bo wszystko leci do mnie do pokoju.

To to jeszcze nic - najlepsze że Miluś wychodzi z panem i szczeka w powietrze - po 4 rano! :) mi to nie przeszkadza chociaż często mimo wszystko się budzę...

Figa dzisiaj była na wycieczce na działce u dziadka- i muszę przyznać że tak rozszczekanego psa dawno nie widziałam :P zaraz wrzucę filmik :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...