Jump to content
Dogomania

~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)


malagos

Recommended Posts

1 godzinę temu, anica napisał:

... noooo prosi.gif

... to tym bardziej ,trzeba faceta...ukarać! ja już się naraziłam ,tylu osobom/ raczej trudno nazwać ich ludźmi/ uoeee.gif ale nadal uważam ,że trzeba reagować... w różny możliwy/ przemyślany/ sposób!.. ale reagować

Trzeba! Ja też to wiem!!!

Zabieramy psy, a oni biorą kolejne i znów to samo.... bezkarność rozzuchwala! Mam tu wokół kilka przykładów... :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

He, he, tak czasem bywa :)

Figulec jak nigdy dotąd wczoraj się tulił i tulił. Wlazła mi wczoraj wieczorem na kolana, mimo lezącego już tu kota, jak oglądałam TV na fotelu. Lizała po twarzy, podgryzała ucho i zasypiała. Kątem oka jednak patrzyłam, jak podnosi łepek i we mnie się wpatruje. Oczyska ogromne, uszyska ogromne, trochę wysunięta dolna szczęka - cudak niebywały! Ale z Fafikiem tworzą szalony duet, nawet kot się nie czuje bezpieczny. Jak się psy rozbawia, to kot prycha, warczy, syczy, ale nie boi się, nie ucieka - a pewnie na to liczą te dwa wariaty.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kochana, a wyobraź sobie dwa duże i jednego średniego rozbrykane do granic przyzwoitości! Dziunia i ja chodzimy pod płotem, żeby nas nie ścięły z nóg. Najlepsza zabawa polega na urywaniu Juce ogona lub tylnej nogi. Co zdumiewające obiekt tych zabiegów jest zachwycony i sam prowokuje te brewerie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Młodość, Irenasie, młodość!...

Jakby mogła poprosić Los, jeśli ma mi coś zesłać i postawić na drodze, to nich to będzie starsza śliczna mała sunieczka, nieszczekliwa, nie gryząca, posłuszna, czyściutka, mądra. Niech to nie będzie: szczeniak ani pies samiec (dziś jeszcze zapierałam rogi wersalki po znaczeniu przez Fafika...)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Młodość, Irenasie, młodość!...

Jakby mogła poprosić Los, jeśli ma mi coś zesłać i postawić na drodze, to nich to będzie starsza śliczna mała sunieczka, nieszczekliwa, nie gryząca, posłuszna, czyściutka, mądra. Niech to nie będzie: szczeniak ani pies samiec (dziś jeszcze zapierałam rogi wersalki po znaczeniu przez Fafika...)

u mnie starocie w większości, a też czasem szaleją :)

co do życzeń wobec Losu - tez mam takie..... a trafił mi się np. jamnior prawie już 17-letni lejący ogromne kałuże i cuchnące koo w całej kuchni, którą sobie upodobał ( bo  zimno i schody to coś, czego Odi nie lubi) ;) ale jego ślepawe spojrzenie kruszy każde serce :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mari23 napisał:

u mnie starocie w większości, a też czasem szaleją :)

co do życzeń wobec Losu - tez mam takie..... a trafił mi się np. jamnior prawie już 17-letni lejący ogromne kałuże i cuchnące koo w całej kuchni, którą sobie upodobał ( bo  zimno i schody to coś, czego Odi nie lubi) ;) ale jego ślepawe spojrzenie kruszy każde serce :)

... i ja też miałabym .. życzenia co do losu!... na pewno jednym z nich byłoby ,żeby trochę dogomaniackich cioteczek uszczęśliwić( bo jak? to oczywizda!) prosi.gif

... i zaciskamy za Figunię (coś lubię to imię) spoko.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kasia przyjechała z Tatą dla towarzystwa, pani Asia z TŻ - w tym samym momencie. Zostały podpisane dokumenty, wypita herbata, spakowane zabawki i pożegnanie...

I mam już zdjęcia z nowego domku, po minie Figi wcale nie widać zmartwienia?...

 

domek 22.01.2017.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, UlaFeta napisał:

A wizyta PA się odbyla?Czy tak w ciemno oddalas:)))))))))

Ciekawe czy jest wieksza od Stefana:)

Oddałam w ciemno, przyjechała jakaś baba, to jej psa dałam...

ale za to pani Asia przeprowadziła konkretny wywiad z Kasią, podpisały umowę, wymieniły się telefonami, mejlami i co tam tylko, ze będą w kontakcie.

 

10 godzin temu, konfirm31 napisał:

Nie chcę Cię martwić,  Malagosku,  ale Figa nie wygląda na zrozpaczoną ;P.  

No właśnie.... Człowiek żyły sobie wypruwa, daje z siebie wszystko, kocha, opiekuje się, karmi, uczy, a tu taka wdzięczność??

Rano był już smsik od Kejciu, że noc przespana ślicznie, ze małpeczka się tulila, ze na porannym spacerku było zostawione wszystko, co grzeczne pieski zostawiają.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...