Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja też mam jeszcze Dolarka w okresu świątecznego, kiedy otrzymałam życzenia od rodziny Dolarka , tylko że zdjęć nie miałam jak wstawić bo sama byłam na wyjeździe świątecznym a z telefonu nie bardzo potrafię :).

Dolarek w sweterku świątecznym :)

21711256404c0903med.jpg

 

Łapka Dolarka , jak zaznaczyła Pani Małgosia że jest jedyna i niepowtarzalna bo z serduszkiem:)

6e085398920013aamed.jpg

 

W oczekiwaniu na Mikołaja :)

0bf76e0f89ed985fmed.jpg

8721dee40cb7c9famed.jpg

51e3c7992f975832med.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
24 minuty temu, hop! napisał:

Ale to fotomontaż z wykorzystaniem mojego zdjęcia Dolarka. A jakieś nowe fotki z DS? Jakieś wieści? 

No wiadomo że fotomontaż, młodsza Pańcia Dolarka lubi się tak zabawiać i tworzyć takie fotki z Dolarkiem.

Nie rozmawiałam z Pańcią Dolarkową, wysłałam podziękowanie sms za datek jaki Pani Małgosia przeznaczyła na ratowanie radysiaków. Oczywiście zapytałam też co słychać u Dolarka. W odpowiedzi otrzymałam wiadomość ze zdjęciami.

"Dobry wieczór Pani Mariolo. Cieszę się , ze nadal udaje się Pani ratować te słodkie Istotki, a ja mogę mieć w tym mini udział. U nas póki co spokojnie, obie z Olgą siedzimy w domu, Olga ma wolne, ja pracuje w domu, a Dolarek pomimo , iż nie lubi zostawać sam w domu , chyba ma nas dość tak 24h. Nie może się porządnie wyspać w południe:).  Poza tym cały czas Aniołek . Mądre , kochane Psiątko . I serio nas kocha. Były kiedyś obawy , ze  nie będzie nas witać w drzwiach, a On czeka codziennie już od 16:00 i piszczy jak tylko wejdę na klatkę . Nasz mały Dzwoneczek. Potrafi dawać łapki i prosić . Cudo nasze . Mogłabym tak pisać i pisać hihi. Dziękujemy za pozdrowienia i również ściskamy gorąco i i oby jak najdalej od wirusa. Dolarek, Olga i Małgosia"

I jeszcze taką fotkę otrzymałam jak podaje łapkę.

spacer.png

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Sara2011 napisał:

No wiadomo że fotomontaż, młodsza Pańcia Dolarka lubi się tak zabawiać i tworzyć takie fotki z Dolarkiem.

Nie rozmawiałam z Pańcią Dolarkową, wysłałam podziękowanie sms za datek jaki Pani Małgosia przeznaczyła na ratowanie radysiaków. Oczywiście zapytałam też co słychać u Dolarka. W odpowiedzi otrzymałam wiadomość ze zdjęciami.

"Dobry wieczór Pani Mariolo. Cieszę się , ze nadal udaje się Pani ratować te słodkie Istotki, a ja mogę mieć w tym mini udział. U nas póki co spokojnie, obie z Olgą siedzimy w domu, Olga ma wolne, ja pracuje w domu, a Dolarek pomimo , iż nie lubi zostawać sam w domu , chyba ma nas dość tak 24h. Nie może się porządnie wyspać w południe:).  Poza tym cały czas Aniołek . Mądre , kochane Psiątko . I serio nas kocha. Były kiedyś obawy , ze  nie będzie nas witać w drzwiach, a On czeka codziennie już od 16:00 i piszczy jak tylko wejdę na klatkę . Nasz mały Dzwoneczek. Potrafi dawać łapki i prosić . Cudo nasze . Mogłabym tak pisać i pisać hihi. Dziękujemy za pozdrowienia i również ściskamy gorąco i i oby jak najdalej od wirusa. Dolarek, Olga i Małgosia"

I jeszcze taką fotkę otrzymałam jak podaje łapkę.

spacer.png

To dobrze, że wszystko w porządku. W "Dolarkowe" kochanie i podawanie łapki ciężko mi uwierzyć. :-)) Zakochane kobiety potrafią idealizować. ;-)) Tę fotkę dostałam dość dawno. Poproś ładnie o nowe zdjęcia Dolarka. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...