Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Dzisiaj otrzymałam bardzo miłą wiadomość od rodzinki dolarkowej oraz kilka zdjęć z komentarzem :).

 

Ależ jestem przystojny, chyba spróbuję sił w modellingu :)

a6.jpg.64cbcbcc6d6491a942ef4edd2907f26c.jpg

 

Naprawdę nie wiem gdzie jest żaba, nie widziałem jej dzisiaj ...

a7.jpg.6d8946f7e77b45882ce91eabe59e0d6d.jpg

 

Zaraz ugryzę żabę w pupę, hihi

a5.jpg.ac1010c1f810018a36303a30a68f2a12.jpg

 

Żaba, musisz patrzyć w obiektyw, tak jak ja !

a4.jpg.2b535efde01fbd2b263d82de7ce262f0.jpg

 

Z lotu ptaka  :)

a1.jpg.7df222caf338d363f9933129146936ff.jpg

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wspaniałe zdjęcia, a jaki Dolarek radosny:)

Świetny dom trafił się psiaczkowi, a historia Dolarka napawa optymizmem, nigdy nie trzeba tracić nadziei na znalezienie TEJ  rodziny i tego jedynego domu.

Zaglądam tutaj z wielką radością ze szczęścia Dolarka, ale i w celu podbudowania własnej wiary że i "moja" Tania tez znajdzie taki dom:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam troszkę wieści dolarkowych  :)

"Dolarek nabiera pewności siebie, zwłaszcza w domu:). Już standardowo krzyczy na nas jak wychodzimy bez niego z domu (mam nadzieję, że za długo tak nie szczeka, póki co nikt się nie skarżył, hihi ). Łakomczuszek z niego jak zwykle, uwielbia przychodzące ze mną siatki z zakupami :). Pozwalam mu raz w tygodniu wykraść z siatki żytnią bułeczkę. Pani Julita sugerowała, żeby zamienić mu tę bułkę na ryżówki, które oczywiście też lubi więc będę mu je podkładać do siatki , choć nie ukrywam, że ta bułka daje mu tyle radości i szczęścia że ..........., ale trzeba być twardym, hihi " :).

q.jpg.73e58eaa823fe83d0a62acc854581c13.jpg

q1.jpg.c6fa769946a498b6994ced8636b80149.jpg

q3.jpg.8b223734f23903d70a817687838320d5.jpg

q2.jpg.ff0e07cdd69f04e78d15c2daecf02eb7.jpg

q4.jpg.ebce8fda69ab27fa85bbf748f3c1f323.jpg

q5.jpg.d1e762881fe0342ae529560d6c71f9a4.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciach zauważyłam fajną matę na tylnych siedzeniach, ja właśnie jestem na etapie przymierzania się do zakupu takiej maty, bo stara się porwała. Zapytałam Pani Małgosi, gdzie taką kupiła. Pani Małgosia podesłała mi link ale jak zobaczyłam cenę to padłam -300zł :). Pani Małgosia mi odpisała że też trochę nad nia myślała ale stwierdziła że ich Pieszczoszek musi ją dostać, chociaż on sam to pewnie chętnie by ją wymianił na karmę, hihi.

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Poker napisał:

Dolarek jak milion dolarów. Wielki szczęściarz i jeszcze trafił do ślicznych właścicielek.

Sara, takie mety bywają za kilkadziesiąt złotych w Lidlu.

No wlaśnie ja mam taką matę "marketową" ale dość szybko się podarła, głównie te pasy mocujące do zagłówków siedzeń.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Sara2011 napisał:

Mam troszkę wieści dolarkowych  :)

"Dolarek nabiera pewności siebie, zwłaszcza w domu:). Już standardowo krzyczy na nas jak wychodzimy bez niego z domu (mam nadzieję, że za długo tak nie szczeka, póki co nikt się nie skarżył, hihi ). Łakomczuszek z niego jak zwykle, uwielbia przychodzące ze mną siatki z zakupami :). Pozwalam mu raz w tygodniu wykraść z siatki żytnią bułeczkę. Pani Julita sugerowała, żeby zamienić mu tę bułkę na ryżówki, które oczywiście też lubi więc będę mu je podkładać do siatki , choć nie ukrywam, że ta bułka daje mu tyle radości i szczęścia że ..........., ale trzeba być twardym, hihi " :).

Pani Julita napisała w temacie bułeczek dokładnie tak:

Dobra bułeczka nie jest zła, tylko najlepiej mniej świeża. Moje dziewczyny też lubią, ale wolę im dawać wafle ryżowe lub gryczane bez soli i przypraw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Na koncie Dolarka wciąż widnieje kwota 652zł, w związku z czym przelewam ją na konto Frezji :).

A u Dolarka wszystko w porządku :). Pani Małgosia powiedziała, że Dolarek - " cudo najsłodsze" zaczął się bawić :) Najpierw w zabawie zmaltretował rękawicę do czesania. Kiedy panie zorientowały, ze coś z tego będzie, przytaszczyły zabawki po córce, które dawno temu miały być wydane( na szczęście nie zostały)a Dolarek sam wyciągał je sobie z worka, wybierał te które mu się najbardziej podobały i zabrał się za zabawę . Radość była wielka!

631087e9358818b4med.jpg

c8b37e5f559bc234med.png

c49bfc78609ff7c1med.jpg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, iza121 napisał:

A w jakim celu są te dwie smycze? 

To jedna smycz z dwoma karabińczykami, jeden przypięty do obroży, drugi do szelek. Cel - zabezpieczenie. Dolar źle reaguje na inne psy, boi się. Ma też inne lęki. Gdy jest przestraszony, szarpie się i wyrywa. 

 

Widzę, że żółta kokardka już jest. :-) Nawet kolorystyka ubrań i plecaka/torby zgrana z umaszczeniem Dolarka. :-))

c49bfc78609ff7c1med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...