Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Ciekawe dlaczego on tak omija posłania i kanapy szerokim łukiem?

Psiaki mają różne upodobania. Niektóre najchętniej leżą właśnie na podłodze lub dywanie, niektóre lubią się zatapiać w puszystych posłaniach... Jedna z moich suczek uwielbia spać na wiklinowym fotelu bez żadnej poduszki. ;-) Chyba najbardziej akceptowalne przez większość psów są posłania dry bed. Dolarek też z takich korzysta, ale rzadko. 

Link to comment
Share on other sites

Dolarek jest coraz sprawniejszy i wolniej się męczy. Wytrzymuje szybsze i dłuższe spacery. Może prędzej będzie zrzucał nadprogramowe kilogramy. Sika podnosząc łapę bez problemu. Jak schudnie, lepiej będzie wyglądał i lepiej będzie się czuł. Dzielnie i cierpliwie znosi trudy odchudzania. ;-)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Dolarek jest coraz sprawniejszy i wolniej się męczy. Wytrzymuje szybsze i dłuższe spacery. Może prędzej będzie zrzucał nadprogramowe kilogramy. Sika podnosząc łapę bez problemu. Jak schudnie, lepiej będzie wyglądał i lepiej będzie się czuł. Dzielnie i cierpliwie znosi trudy odchudzania. ;-)  

Dzielny Dolarek :). Jestem z niego dumna! Dziekuję Hop!.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, hop! napisał:

Dolarek stracił wczoraj koleżankę. Odeszła nasza Lulu chora na serce. Smutno bardzo...

 

 

Życzę wspaniałych świąt.

Bardzo współczuję hop!. Trzymaj się, choć wiem że nie jest Ci łatwo. Wspaniałych Świąt!

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Sara2011 napisał:

Bardzo współczuję hop!. Trzymaj się, choć wiem że nie jest Ci łatwo. Wspaniałych Świąt!

Dziękuję Mariola. Obecność innych psów bardzo pomaga. 

Pogoda u nas okropna. Deszcz i wiatr. Dolarek szybko się załatwia i pędem do domu. Lubi gromadzić zabawki. Raz "zdobył" gazetę. Nic nie niszczy, po prostu lubi mieć. Przyzwyczaił się już do telewizora, a nawet stał się telewidzem. ;-) Początkowo nie chciał jeść z miski. W końcu zaakceptował dużą, ceramiczną. Jest bardzo grzecznym, delikatnym psem, który lubi spokojne, ustabilizowane życie. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, hop! napisał:

D5.JPG

 

 

Dolarku, najchętniej bym  cię schrupała taki jesteś słodziutki <3

Dziękuję hop! za śliczne zdjęcia. Aż mi się cudnie zrobiło jak zobaczyłam Dolarka. I wydaje mi się że schudł, prześlicznie wygląda, moja kochana mordeczka :).

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Dolarku, najchętniej bym  cię schrupała taki jesteś słodziutki <3

Dziękuję hop! za śliczne zdjęcia. Aż mi się cudnie zrobiło jak zobaczyłam Dolarka. I wydaje mi się że schudł, prześlicznie wygląda, moja kochana mordeczka :).

Sporo schudł, ale nadal jest za grubiutki. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

A tu Dolarek siedzi na łóżeczku czy się mylę? Czyżby go ciocia hop! siłą na łóżko posadziła ? :)

 

Materac z pledem... Wszedł na chwilę i już szykował się do odwrotu, a tu pstryk! ;-) Dolarek to indywidualista i uparciuch. Ciężko go przekonać do zmiany zdania i upodobań. Działania siłowe nie wchodzą w grę, bo traci zaufanie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...