Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎17 o 18:24, Sara2011 napisał:

Pati-C napisała, że transport z Radys do hoteliku u Murki kosztował będzie 260zł na. To na dzień dzisiejszy ale jeśli do wtorku będzie zapotrzebowanie aby więcej psiaków przewieźć z Radys, to koszt transportu będzie niższy bo rozłoży się na większą ilość psiaków.

Czy coś się zmieniło? Bo na bazarku widzę, że potrzebne jest 400zł. Chodzi mi o to, czy Pati-C zmieniła ceny za transport.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, rozi napisał:

Czy coś się zmieniło? Bo na bazarku widzę, że potrzebne jest 400zł. Chodzi mi o to, czy Pati-C zmieniła ceny za transport.

Pati powiedziała że cena za 1 psa jest 260 zł (tyle wychodziło za psa jak rozmawiałam z Pati w piątek ale na ten dzień nie było za wiele chętnych na psy z Radys). Jak będzie więcej psów to cena będzie niższa. Bazarek jest na dwa psy, podałam orientacyjnie cenę 400zł za dwa psy. Dokładny koszt będzie znany jutro, jak będzie wiadomo ile psów wyjeżdża we wtorek, wtedy Pati rozłoży koszt transportu na te wszystkie psy.

Link to comment
Share on other sites

Na  koncie Donalda pojawiły się pierwsze wpłaty. Bardzo serdecznie dziękuję:)

  • 100zł- Usiata/19.12.2016/dekl.jednorazowa
  • 100zł- Memory i Wiktor/19.12.2016/dekl.jednorazowa
  • 15zł- Patrycja96/19.12.2016/stała XII
  • 20zł- Wiolhelm170zł/19.12.2016/dekl.jednorazowa
  • 30zł- koja/19.12.2016/stała XII
  • 10zł - Janka@/19.12.2016/dekl.jednorazowa

Znalezione obrazy dla zapytania emotikonki kwiaty

Link to comment
Share on other sites

Nie jest dobrze i raczej Donald nie opuści dzisiaj schronu. Ludzie, którzy mieli zabierać psy dzisiaj z Radys wycofali sie i został tylko Donald i szczeniak do W-wy. Gdyby Pati miała zabrać tylko te dwa psy to koszt transportu dla Donalda wyniósłby 400zł a my nie mamy takich pieniędzy. Będzie musiał biedak czekać nadal :( .

Link to comment
Share on other sites

Smutne musiał mieć życie do tej pory Donald. Oby szybko uwierzył i zaufał człowiekowi i stał się radosnym pieskiem. Tyle osób mu kibicuje i wspiera.

Do grona osób, które wspierają Donalda dołączyła Pani Alicja (DS Axelka), która przekazała darowiznę na Donalda w kwocie 300zł .

Pani Alicjo, pięknie Pani dziękuję...

Znalezione obrazy dla zapytania emotikonki kwiaty

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...