Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Dnia 20.02.2019 o 20:17, Sara2011 napisał:

Dla Dolarka została zakupiona karma i trochę smakołyków .

Ucho wołowe zaszkodziło. Biedny Dolarek miał rozwolnienie, a biedna ja musiałam sprzątać. Frugo wszystko strawi, więc zje uszy wołowe, a Dolarek dostanie inne przysmaki. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, hop! napisał:

Ucho wołowe zaszkodziło. Biedny Dolarek miał rozwolnienie, a biedna ja musiałam sprzątać. Frugo wszystko strawi, więc zje uszy wołowe, a Dolarek dostanie inne przysmaki. Może tak być?

Ojoj, a to narobiłam złego :(. Jasne że może być. Lepsze pewnie byłyby królicze uszy.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Sara2011 napisał:

Ojoj, a to narobiłam złego :(. Jasne że może być. Lepsze pewnie byłyby królicze uszy.

Uszy królicze zdecydowanie lepsze, ale tylko bez sierści. Po futrzastych często psy wymiotują. Z wołowymi i wieprzowymi bywa różnie. Nie każdy pies czuje się po nich dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ślicznie dziękuję za wpłaty dla Dolarka <3.

  • 30zl -koja /11.03.2019/stała III
  • 20zł -Livka /11/03.2019 /stała III
  • 30zł-Monika Frąckiewicz /11.03.2019 /stała III
  • 20zł -Sara2011/11.03.2019 /stała III
  • 50zł -Jolanta Szymańska /11.03.2019 /stała III
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo ślicznie dziękuję za wpłaty na konto Dolarka.

  • 20zł -Dulska ./02.04.2019 /stała IV
  • 30zł -certusowa /02.04.2019 /stała IV
  • 50zł -M.Kościelak /04.04.2019 /stała IV
  • 45zł -teresaa118/04.04.2019 /stała IV
  • 30zł -koja /05.04.2019 /stała IV

Jeśli chodzi o telefony to kompletna cisza od długiego juz czasu :(.  Hop! wspomniała, ze zrobi nowe zdjęcia wkrótce to zrobię nowe ogłoszenia i kilka trzeba będzie wyróżnić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Dolarek, mój kochany smutasek <3. Dziękuję hop! za nowe zdjecia :)

Z "uśmiechami" u Dolara kiepsko. Ma oszczędną mimikę. Poważny gość i tyle. Zabawy mu nie w głowie, towarzysko żyć nie lubi. Ciężko o inny typ zdjęć. Wyczesany jest porządnie. Z przednią połową idzie łatwo, ale tyłów broni nawet zębami. Jak Ci się nie podoba w obecnej fryzurze, to zawsze mogę go zaprowadzić do fryzjerki. Od jakiegoś czasu Dolar uprawia jogging ogródkowy. Więcej je, więc i ruchu musi być więcej. Ostatnio dołączył do niego Bastek, bo mu się przytyło po zimie. O dziwo Dolar go toleruje. Biegają razem, nie wchodzą sobie w drogę, ale o wspólnej zabawie można pomarzyć. 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, hop! napisał:

Z Bastkiem... 

db1.JPG

db2.JPG

Hihi, fajny kolega :). Może podpasował Dolarkowi ze względu na kolorystykę ? Ale chyba jednak nie, bo lubiłby też Frezję a tu z tego co mówiłaś nie ma wielkiej miłości , hihi.

Jak pięknie kwitnąco i zielono na ogrodzie, uwielbiam tę porę roku :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Sara2011 napisał:

Hihi, fajny kolega :). Może podpasował Dolarkowi ze względu na kolorystykę ? Ale chyba jednak nie, bo lubiłby też Frezję a tu z tego co mówiłaś nie ma wielkiej miłości , hihi.

Jak pięknie kwitnąco i zielono na ogrodzie, uwielbiam tę porę roku :)

Bastek tak, jak Dolar ma awersję do ludzi, ograniczone zaufanie nawet do opiekunów, ale jest towarzyski, bardziej kontaktowy i chętny do zabawy. W relacjach z innymi psami jest elastyczny, zwykle nastawiony pozytywnie. Dolar boi się obcych psów panicznie, chyba nawet bardziej, niż ludzi. Z domowymi psami nie wchodzi w bliższe relacje, niektóre toleruje, ale na odległość i nie ma znaczenia płeć psa. Jak jakiś pies podejdzie zbyt blisko, czuje się zagrożony, boi się, jest warkot i kłapanie zębami. Bastek potrafi zrozumieć, że Dolar nie życzy sobie bliższego kontaktu. Frezja zupełnie nie reaguje na warkoty i kłapanie zębcami, więc Dolar ratuje się ucieczką, a wtedy Frezja traktuje to jako zabawę i ściga go zaciekle. Na dodatek ma tendencję do szczypania, łapania za sierść, ogon. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2019 o 19:31, teresaa118 napisał:

Poszly alimenty na maj

Serdecznie dziekuję :). Pieniążki 45zł juz na koncie Dolarka :).

 

Dodatkowo Dolarek otrzymał ponownie bonus 15 zł od Patrycja96. Dziękujęmy ślicznie za nieustanne wsparcie Dolarka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...