Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wczoraj było u nas bagnisko i padał deszcz. Dzisiaj rano otworzyłam drzwi prowadzące do ogródka i nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam. Śnieg! Dużo śniegu! :-))) Radość wielka! Znacznie lepiej "tonąć" w śniegu, niż w błocie. ;-)

Mam problem z wstawieniem zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, hop! napisał:

Wczoraj było u nas bagnisko i padał deszcz. Dzisiaj rano otworzyłam drzwi prowadzące do ogródka i nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam. Śnieg! Dużo śniegu! :-))) Radość wielka! Znacznie lepiej "tonąć" w śniegu, niż w błocie. ;-)

Mam problem z wstawieniem zdjęć.

No ja też dzisiaj byłam zdziwiona jak mi przyszło skrobać lód z auta :). Ze zdjeciami jest jakis problem, ja również nic nie mogę wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Na dwóch zdjęciach oprócz Dolarka jest Natka. To miła i przyjazna wobec wszystkich psów suczka, bardzo uległa i niekonfliktowa. Niestety, Dolar nawet jej nie akceptuje. Potrafi skoczyć na nią z zębami, gdy tylko się zbliży. Psy mają się trzymać od niego z daleka, nie wchodzić do pokoju, który uznaje za swój. Na odległość łaskawie je toleruje. Taki to jest ten Dolarek. ;-)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

hop! bardzo prosze o instrukcje jak wstawić zdjęcia na dogo? cały watek radyski stoi bo NIC nie moge wstawić :( :( pomocy!

Ja skorzystałam z "Zapodaj" - KLIKNIJ

- wybierz plik/pliki

- zaznacz 500x500

- kliknij w Zapodaj!

- skopiuj adres URL i wklej w post

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...