Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Na konto Dolarka wpłynęła pomoc finansowa na utrzymanie Dolarka w hotelu:

  • 20zł-Livka/12.03.2018/stała III
  • 50zł -J.Szymańska /12.03.2018/stała III
  • 30zł -Monika Frąckiewicz /12.03.2018/bonus
  • 20zł -Sara2011/12.03.2018/stała III

Bardzo serdecznie dziękuję <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2018 o 17:24, hop! napisał:

Dolarek miał ogólny przegląd, który wypadł bardzo dobrze. Oprócz tego było pobranie krwi (morfologia dobra, reszta wyników będzie jutro) i szczepienie przeciwko wirusówkom. Koszt 117 zł (na paragonie jest więcej o 15 zł za badanie moczu Kariska).

Reszta wyników w porządku. Dolarek zdrów jak ryba. :-))

Sara2011, dzięki za błyskawiczny zwrot kasy. 

DOLAR wyniki badań.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2018 o 13:30, bakusiowa napisał:

Może musi jeszcze zrzucić kilka kilogramów aby móc wskoczyć na kanapę. 

Wskoczenie na kanapę to dla Dolcia żaden problem. Po prostu nie chce z niej korzystać, ale może zmieni zdanie. Na razie udało mi się go przekonać do pozowania na kanapie. :-)

dolcio1.JPG

dolcio2.JPG

dolcio3.JPG

dolcio4.JPG

dolcio5.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ojej, dopiero zobaczyłam nowe zdjęcia Dolarka. No i po raz kolejny "wpadłam" po uszy. Dolarek jest taki cudowny, że ja już nie wiem co zrobić aby znalazł dom.

Może ktoś by mi pomógł ułożyć jakiś chwytający za serce tekst do ogłoszenia ?

Dziękuję hop!  - buziaki dla Ciebie za opiekę i te cudowne zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, helli napisał:

pieknie na tym zoltym wyglada i wcale nie widac, ze ma nadwage; tylko mina jakby jedna i ta sama, nie jest specjalnie ekspresyjny

Dolarek bardzo dużo schudł, ale ma jeszcze sporo sadełka do zgubienia. Faktycznie nie jest to mimiczny psiak. Ma kamienną twarz. ;-) Dodatkowo nie przepada za aparatem fotograficznym. Nie jest to łatwy model, ale jakoś trzeba sobie radzić i maskować jego mankamenty.

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Wiosennie żółty śliczny Dolarek. Tylko minka rzeczywiście trochę smutna.. 

To nie jest smutna minka. To tradycyjna minka Dolarka. :-) Czasami bywa bardziej ponury albo naburmuszony. Taki typ. Na "uśmiechniętego" będzie wyglądał, gdy się zmęczy lub będzie mu gorąco. ;-)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, hop! napisał:

Dolarek bardzo dużo schudł, ale ma jeszcze sporo sadełka do zgubienia. Faktycznie nie jest to mimiczny psiak. Ma kamienną twarz. ;-) Dodatkowo nie przepada za aparatem fotograficznym. Nie jest to łatwy model, ale jakoś trzeba sobie radzić i maskować jego mankamenty.

 

To nie jest smutna minka. To tradycyjna minka Dolarka. :-) Czasami bywa bardziej ponury albo naburmuszony. Taki typ. Na "uśmiechniętego" będzie wyglądał, gdy się zmęczy lub będzie mu gorąco. ;-)

No tak, no tak, zrozumiałe - on stoik pewnie jest, co się będzie szczerzył ;))

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Sara2011 napisał:

Może ktoś by mi pomógł ułożyć jakiś chwytający za serce tekst do ogłoszenia ?

A kto pisze teksty psom z Radys? Ta osoba ma lekki, fajny sposób opisywania psiaków. Może do niej dotrzesz i poprosisz o pomoc. Dolarek to "Radysiak", więc nie powinna odmówić. :-)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

A kto pisze teksty psom z Radys? Ta osoba ma lekki, fajny sposób opisywania psiaków. Może do niej dotrzesz i poprosisz o pomoc. Dolarek to "Radysiak", więc nie powinna odmówić. :-)

Akurat ją znam więc poproszę :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

Dolarek jak mój Bobiś. Też taki smutasek.

Może poweseleją jak znajdą domy. ;-)

 

Pamiętam jak kiedyś wolontariuszka prosiła mnie, żebym zrobiła bardzo wesołemu psu smutne fotki. Miała nadzieję, że to pomoże mu znaleźć dom. Jakie to było trudne zadanie. Udało się cudem zrobić dwa smutne ujęcia. Psiak i tak znalazł dom z ogłoszenia z wesołymi fotkami, które odzwierciedlały jego prawdziwą naturę. Nie warto zakłamywać rzeczywistości. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...