Jump to content
Dogomania

suka w ciazy pomocy


DonOmar

Recommended Posts

witam moja suczka jest chyba w ciąży nawet nie wiem kiedy to się stało bo pilnowalem jej dość dobrze ma problemy z kolanami do tego jak ktos chce może wejść w moje konto i zobaczyć moje tematy zauważyłem ze sunia ma lekko powiększony brzuch a karmie ja normalnie i powiększył jej się apetyt cieczka zakonczyla się u niej jakies 3 dni temu i trwala okolo 2 tygodnie jest mi strasznie z tym zle ze praktycznie wiem ze jej w ciąży a sterylizacji się nie podejmę bo ona dość się nameczyla do którego dnia można dać zastrzyk alizin bo tylko chyba to wchodzi w grę i czy w ciagu okolo trzech tygodni mogl jej się powiększyć brzuch nie mogę dopuścić by nosila w sobie ten ciężar do konca nie mogę!!!! Na prawdę nie wiem kiedy mogli to się stać bo ciągle jej pilnowalem nie odstepowalem jej na krok z góry przepraszam za bledy i brak interpunkcji ale pisze z telefonu musze wiedzieć jak najprędzej bo szlag mnie trafia

 

dodam jeszcze ze dwa razy wymiotowala rano jakies 4 dni temu i wczoraj

byl jeden moment nieuwagi doslowni niecala minuta zdazylem ja złapać bo juz uciekala z innym psem nawet nie wiem czy zdazyl skoczyć nie zauważyłem tez żeby byla wtedy mokra z tylu jak pisałem dosłownie minuta może mniej bylo to jakies 2 tyg temu

Link to comment
Share on other sites

DonOmar idz koniecznie do weta z sunia, nikt na forum nie stwierdzi czy Twoja sunia jest w ciazy czy nie. Jezeli jest w ciazy powinna miec sterylke aborcyjna. Nie wolno rozmnazac kundelkow, Jest to Twoja lekkomyslnosc, masz nie wysterylizowana sunie to powinienes jej pilnowac jak oka w glowie. Pogadaj z wetem, zeby rozlozyl Ci koszty na raty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...