Jump to content
Dogomania

Obiś któremu już dwa razy zawalił się świat


Mysza2

Recommended Posts

18 minut temu, Poker napisał:

anecik, nie mogę się dodzwonić do Ciebie. Chcę zasięgnąć informacji o Obisiu z pierwszej ręki .Mimo że jestem chora jak dawno nie byłam, to jadę na wizytę Pa na godz. . 13.

Ja sie wlasnie wyleczylam

Zdrowiej Pokerku szybciutko! Mam nadzieje ze wizyta wypadnie dobrze- trzymam kciuki a Tobie duzo zdrowia zycze 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Poker napisał:

anecik, nie mogę się dodzwonić do Ciebie. Chcę zasięgnąć informacji o Obisiu z pierwszej ręki .Mimo że jestem chora jak dawno nie byłam, to jadę na wizytę Pa na godz. . 13.

Pokerku Anetka już do Ciebie dzwoni, zdrowiej nam

Link to comment
Share on other sites

Jestem po wizycie. Zdałam relacje Mysza2. Dom jest dobry, pan rzeczowy, kochający psy. Warunki bytowe pies będzie miał bardzo dobre. Pana nie przestraszyło kłapanie zębami przez Obisia przy zabiegach pielęgnacyjnych sierści.

Mały domek , szczelnie ogrodzony w fajnym rejonie miasta, dużo terenów spacerowych ,a pan bardzo lubi chodzić.

Pan jest gotowy jutro jechać po Obisia, czeka tylko jeszcze na potwierdzenie od Was i swojego syna.

Idę do łóżka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A ja dziś miałam zapytanie w spr. Obisia z portalu Bazarowo:

Dzien dobry,jestem zainteresowana pieskiem Gucio 37172.
Czy jest jeszce do adopcji czy już znalazl domek.
Obiś to ten sam piesek ? poniewaź znalazlam w innym ogloszeniu.
Pozdrawiam

Po mojej odpowiedzi, że juz znalazł dom, pani napisała:

Szkoda,a tak mialam blisko bo z mikolowa.Mam nadzieje ze teraz mu się będzie dobrze mieszkalo w nowym domku.Pozdrawiam

Póki co, nie zdejmuję jeszcze ogłoszeń, tak dla zasady, bo mam nadzieję, ze nie będzie potrzeby ich wznawiania.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Póki co, nie zdejmuję jeszcze ogłoszeń, tak dla zasady, bo mam nadzieję, ze nie będzie potrzeby ich wznawiania.

Ja z OLX usunęłam, bo o Obisia było po kilkanaście telefonów dziennie z czego 99% to "Ja dzwonię o tego yorka, czy on jest za darmo?"

dzisiaj był tylko jeden z pytaniem jak wyżej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...