Jump to content
Dogomania

Obiś któremu już dwa razy zawalił się świat


Mysza2

Recommended Posts

18 godzin temu, Mysza2 napisał:

Havanko to chyba ta Pani do mnie dzwoniła, bo też pytała czy Gucio przebywa w Podlesiu.

Opowiedziałam o Obisiu to co o nim wiemy, że z kotami spoko m inn..

Pani ma 12 letnią sunię i kotka. Pani ma się zastanowić jeszcze:)

Elu, a jak odebrałaś tą panią? Warto czekać na jej decyzję?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Elu, a jak odebrałaś tą panią? Warto czekać na jej decyzję?

Tak średnio szczerze mówiąc. Raczej tak, że o więcej psów dzwoni i zbiera informacje. Ale kto wie.

A dzisiaj miałam kolejny telefon od Pani z Bielska Białej.

Mieli wcześniej psiaczka w typie jamnika, ale o imieniu Gucio i to zwróciło Pani uwagę w pierwszej kolejności.

Domek z ogródkiem, dzieci już samodzielne i poza domem, Pani pracuje w domu.

Pani brzmiała bardzo ciepło, umówione jesteśmy na telefon 2-go stycznia, bo teraz Państwo wyjeżdżają.

Wtedy umówimy się na wizytę:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Mysza2 napisał:

Tak średnio szczerze mówiąc. Raczej tak, że o więcej psów dzwoni i zbiera informacje. Ale kto wie.

A dzisiaj miałam kolejny telefon od Pani z Bielska Białej.

Mieli wcześniej psiaczka w typie jamnika, ale o imieniu Gucio i to zwróciło Pani uwagę w pierwszej kolejności.

Domek z ogródkiem, dzieci już samodzielne i poza domem, Pani pracuje w domu.

Pani brzmiała bardzo ciepło, umówione jesteśmy na telefon 2-go stycznia, bo teraz Państwo wyjeżdżają.

Wtedy umówimy się na wizytę:)

Oby to przybrane imię przyniosło Obisiowi super domek ! 2 stycznia już niedługo... Może Nowy Rok przyniesie Nowy Dom dla psiaczka?

Miałam wczoraj zapytanie o Gucia, ale Pani jest z woj. warmińsko-mazurskiego i obie uznałyśmy, że to zbyt daleko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może Obiś nie będzie długo czekał na domek, chociaż życie mnie nauczyło, żeby się nie cieszyć, jak nawet ktoś fajnie przez telefon brzmi.

Tak było z panią z Dabrowy co adoptowała Obisia.

Na szczęście to było na miejscu, więc nie mówię nigdy, ale wolę, jak psiak idzie do adopcji, gdzieś bliżej nas.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, AgusiaP napisał:

Może Obiś nie będzie długo czekał na domek, chociaż życie mnie nauczyło, żeby się nie cieszyć, jak nawet ktoś fajnie przez telefon brzmi.

Tak było z panią z Dabrowy co adoptowała Obisia.

Na szczęście to było na miejscu, więc nie mówię nigdy, ale wolę, jak psiak idzie do adopcji, gdzieś bliżej nas.

 

Też tak myślę Aguś. Życie weryfikuje składane obietnice - mam tu na myśli tą pania z Dąbrowy. Też chciałabym sie już cieszyć z potencjalnego domu w Bielsku Białej, ale wiem, ze to jeszcze nic nie znaczy. Zobaczymy, co czas przyniesie...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2016 o 12:44, Mysza2 napisał:

2 stycznia już we wtorek, zobaczymy:)

dziewczyny kochane, życze Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

I w pierwszej kolejności trzymam kciuki za Obisia. Oby ludzie okazali się warci zachodu! odpowiedzialni, ciepli...Myszka jedziecie z Agusia na wizyte?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy w Nowym Roku :)

Obiś wyszedł na ludzi :) fajny chłopak już się z niego zrobił. Chowany był chyba na zasadzie ..."bierz go"...."dawaj to"....    - szczekał na wszystko, klapał zębami (ugryzł męża), był taki nieogarnięty. Jedynie czego był nauczony w poprzednim domu to "prosić" o jedzenie. Stoi kolo stołu na dwóch łapkach i prosi. U nas poznał co to sucha i mokra karma, Nauczył się zachowywać w "towarzystwie", wskakuje na kanapę i wywala się kołami do góry, zachowuje czystość w domu, przychodzi na zawołanie, jeszcze troszkę ciągnie na smyczy. Trochę poszczekuje jak coś się dzieje na zewnątrz. Wystrzały sylwestrowe nie należą do jego ulubionych tzn w domu troszkę szczekał ale jak byliśmy na dworze a akurat strzeliło to zwiewał do domu. Zaczyna się bawić z psiakami, po kastracji mam nadzieję że da spokój Ronisiowi :D

Ogólnie uważam że Obiś spokojnie może szukać domu z właściwymi ludźmi - ale to wiadome.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anecik napisał:

Witamy w Nowym Roku :)

Obiś wyszedł na ludzi :) fajny chłopak już się z niego zrobił. Chowany był chyba na zasadzie ..."bierz go"...."dawaj to"....    - szczekał na wszystko, klapał zębami (ugryzł męża), był taki nieogarnięty. Jedynie czego był nauczony w poprzednim domu to "prosić" o jedzenie. Stoi kolo stołu na dwóch łapkach i prosi. U nas poznał co to sucha i mokra karma, Nauczył się zachowywać w "towarzystwie", wskakuje na kanapę i wywala się kołami do góry, zachowuje czystość w domu, przychodzi na zawołanie, jeszcze troszkę ciągnie na smyczy. Trochę poszczekuje jak coś się dzieje na zewnątrz. Wystrzały sylwestrowe nie należą do jego ulubionych tzn w domu troszkę szczekał ale jak byliśmy na dworze a akurat strzeliło to zwiewał do domu. Zaczyna się bawić z psiakami, po kastracji mam nadzieję że da spokój Ronisiowi :D

Ogólnie uważam że Obiś spokojnie może szukać domu z właściwymi ludźmi - ale to wiadome.

Anetko wspaniałe wieści przynosisz ! Mam nadzieję, ze przyszły dom nie zaprzepaści tego, czego Obiś nauczył się u Was w domu. Życzę pieskowi, żeby w końcu znalazł odpowiednich ludzi i miał już swój dom na zawsze !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgusiaP napisał:

Szczęśliwego Nowego Roku kochani !

 

Izunia same pojedziemy na wizytę, ale juz sie boje po ostatnich u Obisia i Lenki.

Ciesze sie, ze nasz chłopak wychodzi na psy, oby tak dalej Obisiu.

Trzymam kciuki

Moze tym razem bedzie inaczej - tzn na pewno bedzie bo przeciez mamy Nowy Rok wiec wszystko musi byc lepsze:)

Jakbyscie czasem po drodze zajechaly do Kasi to prosze wysciskac imoje panny:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...