Jump to content
Dogomania

Obiś któremu już dwa razy zawalił się świat


Mysza2

Recommended Posts

36 minut temu, AgusiaP napisał:

Ciekswe, jak minęła nocka...

Troszeczkę popiskiwał ale bez przesady.  Po nocy z jego strony :) czysto.  Rano na spacerku zrobił siooo, zaraz daje im śniadanie.  Daje się głaskać., do męża wczoraj faktycznie warczał ale wytłumaczył mu mąż który z nich rządzi :) Zresztą Obiś był prezentem mikołajjowym dla niego bo nie zdążyłam mu powiedzieć że mimronek przyjeźdza: :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, anecik napisał:

W Mimronkowie dziś nie było kolejnego odcinka serialu :). Obiś jest już moim wielkim przyjacielem zakochanym w Ronisiu ! - na razie bez wzajemności. Apetyt mu dopisuje - ale tak jak rozmawiałyśmy - dałam mu light.

Jak je to znaczy że stress pomalutku mija i tak trzymać:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anecik napisał:

W Mimronkowie dziś nie było kolejnego odcinka serialu :). Obiś jest już moim wielkim przyjacielem zakochanym w Ronisiu ! - na razie bez wzajemności. Apetyt mu dopisuje - ale tak jak rozmawiałyśmy - dałam mu light.

Jak to nie było?

Przecież ten serial jest emitowany 24h na dobę.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

A, to wiele wyjaśnia.

Nie może być ciągle Zulka w roli głównej, bo jeszcze by zaczęła gwiazdorzyć.

Daj spokój tu same gwiazdy :) Nie muszę światła zapalać wieczorem bo tak świecą :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

Daj spokój tu same gwiazdy :) Nie muszę światła zapalać wieczorem bo tak świecą :D

Gwiazdy widziałam za dnia na żywo, ale i tak świeciły:)

Przeurocza gromadka, i prawie wszystkie mizaki, obskakują, całują, dopraszają się o głaski.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Mimo smutnego losu Obisia, wątek jest wesoły. Niedługo i jego los będzie wesoły.

Obiś z wyglądu, poza mordką, jest bardzo podobny do Pokerka [*]. Wpłacę więc ku jego pamięci 3 dyszki na potrzeby chłopaka. Proszę o konto.

Pokerku bardzo, bardzo pięknie Ci dziękujemy emotikony miłosne

Ja też mam nadzieję, że złe dobrego początki. :)

Dobrze, że są osoby na wątku, które ten wesoły ton nadały:)

Link to comment
Share on other sites

O rany ale Obiś jest śliczny,tylko jego tragedia życiowa nie koniecznie jest śliczna.Fajnie,że chłopczyk pomalutku zaczyna akceptować nową sytuację.Sądzę,że dużą rolę odgrywają psiaki anecik,nie czuje się samotny.

Proszę o dane do przelewu,poratuję śliczności w postaci 20,00zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

O rany ale Obiś jest śliczny,tylko jego tragedia życiowa nie koniecznie jest śliczna.Fajnie,że chłopczyk pomalutku zaczyna akceptować nową sytuację.Sądzę,że dużą rolę odgrywają psiaki anecik,nie czuje się samotny.

Proszę o dane do przelewu,poratuję śliczności w postaci 20,00zł.

Boże, nie wiem jak dziękować Anulko  emotikony miłosne

To dla nas ogromne wsparcie bo tylko bazarkami się ratujemy.

Dogomania czasem dobija, ale czasem tak jak teraz sprawia, że znowu ją kocham bo daje nadzieję i wsparcie.

Tak Anulko, masz rację, w otoczeniu radosnych psiaków na pewno szybciej dojdzie do siebie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...