Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zdrowych spokojnych Świąt dla wszystkich sympatyków i gości :-)

Zima to czas, który nie sprzyja zwierzakom, a takim niskopodwoziowym karaluchom, szczególnie. Co gorsza zima nie za bardzo chce nas opuścić, podobno po świętach ma być wreszcie ciepło, oby!.

U Bibisi w porządku, najchętniej przebywa w ciepłych pieleszach, każdy płatek śniegu, kropla deszczu czy rosy to ojejej - zawsze wyląduje w nosku i powoduje serię kichnięć. Malucha nie polubiła ubranek, ocieplaczy i ma wyjątkowy talent striptizersk, moment i... patrz już się rozebrałam, jak ona to robi, że w dość obcisły golf, wkłada obie łapki? 

Bibcia stała się bardziej pewna siebie i chyba nadrabia czasy minione, gdy była... psem, bo teraz jest Bibisią :-) 

Szkoda, że nie może obecnego życia odbierać wzrokiem, bo oczka to cały rozgwieżdżony Kosmos :-(

Pozdrawiamy

 

WP_20180218_009.jpg

WP_20180314_014.jpg

WP_20180128_003.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No jak możesz jeść tego wafelka, przecież tak proszę :-(. 

Nie mogę jej tego oduczyć, jak nie widzę, to mąż się z nią dzieli, "bo ona taka biedna, ma takie wyciągnięte suteczki, głodowała,  no nie mogę jej nie dać". 

WP_20180403_003.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
4 godziny temu, kajtek napisał:

Wreszcie ciepło :-)

1. Tulipan to nie smolinos, ale Tycia i tak zaraz kichnie

2. Myślę i myślę razem z panią...

3. Jak to możliwe, że 1 maja zakwitły i bzy i akacje?

 

Bibi odmłodniała o parę dobrych lat  albo sunię podmienili

WP_20180423_007.jpg

No właśnie, przyroda pędzi do przodu jak wicher.Kasztanowce już kwitną pełnym kwieciem,dęby sypią, u mnie na ogródku konwalie w pełnym rozkwicie ,a magnolia już przekwitła.

Cytat

WP_20180501_006.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...