Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

Małgosiu, dostałam rachunek za pobyt Devona w hoteliku 348 zł. Zaraz wyśle Ci na priv numer konta, rachunek jest w Wordzie, nie wiem jak go tutaj wstawić:(

Gosiu, sprawdź też swojego fb- wiadomości, Dexterka próbowała złapać z Tobą kontakt, może jej wiadomość jest w folderze inne?

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, kiyoshi napisał:

Małgosiu, dostałam rachunek za pobyt Devona w hoteliku 348 zł. Zaraz wyśle Ci na priv numer konta, rachunek jest w Wordzie, nie wiem jak go tutaj wstawić:(

Gosiu, sprawdź też swojego fb- wiadomości, Dexterka próbowała złapać z Tobą kontakt, może jej wiadomość jest w folderze inne?

Dzięki. Przelew już zrobiony. Znalazłam wiadomość od Dexterki - nie wiem jakim cudem ale mi umknęła . Już odpisałam . 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, mdk8 napisał:

Dzięki. Przelew już zrobiony. Znalazłam wiadomość od Dexterki - nie wiem jakim cudem ale mi umknęła . Już odpisałam . 

no to super:) dobrze, że będziecie w kontakcie:)

Dzięki.

Póki co z ogloszeń odzew zerowy, ale nie poddajemy się;)

Link to comment
Share on other sites

Przelałam dzisiaj na konto Devona 100 zł z nierozliczonego ciągle bazarku.  Bedzie jeszcze koncówka, ale mam nie wysłany fant do MALWA ( prosiła aby przesłac pózniej  i brak potwierdzenia od Zahra) .Jednak pieniadze Devonowi na pewno potrzebne, wiec nie chce aby u mnie lezały.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bela51 napisał:

Przelałam dzisiaj na konto Devona 100 zł z nierozliczonego ciągle bazarku.  Bedzie jeszcze koncówka, ale mam nie wysłany fant do MALWA ( prosiła aby przesłac pózniej  i brak potwierdzenia od Zahra) .Jednak pieniadze Devonowi na pewno potrzebne, wiec nie chce aby u mnie lezały.

Dziękuję już są . Dopisuję też 20,- za moje zakupy . 

Mam też stałą od kiyoshi. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Z ogłoszeń Devonka cisza- ogłaszam d=go na Opole, Wrocław, Katowice, Kraków, Częstochowe i Gliwice. Zastanawiam się, czy nie poszerzyć tego obszaru, tylko jakie miasta mogłyby jeszcze wchodzić w gre? może Łódź>? Warszawa? Poznań chyba za daleko? podpowiedźcie proszę....

Nadal szukamy domu bardzo spokojnego, cierpliwego i doświadczonego w pracy z psami, najlepiej domu w którym mało się dzieje.

Taką relację dostałyśmy od Dexterki:

pytałyście o Devonka. powiem tak raz jest super , a raz tragedia tzn ma takie wahania nastroju , jednego dnia jest super, biega, zaczepia psy, a kolejnego wychodzi z kojca i prawie się czołga, robi szybko siusiu i chce wracac
ostatnio miał tak w poniedziałek, potem juz to sie nie zdarzyło
w ten dzień nie wydarzyło się nic , co mogłoby go przestraszyć
wiec naprawdę nie wiem skąd takie zachowanie.
spróbujemy z tym tryptofanem , być może on podniesie nieco jego samopoczucie
 
 
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Z ogłoszeń Devonka cisza- ogłaszam d=go na Opole, Wrocław, Katowice, Kraków, Częstochowe i Gliwice. Zastanawiam się, czy nie poszerzyć tego obszaru, tylko jakie miasta mogłyby jeszcze wchodzić w gre? może Łódź>? Warszawa? Poznań chyba za daleko? podpowiedźcie proszę....

Poznań daleko . Warszawa ? - tutaj dużo schronisk i Fundacji więc nie wiem czy byłoby zainteresowanie psem z tak daleka ? 

Dobrze aby to były tereny "obfite" w dogomaniaków , żeby  w razie czego mieć oko na Devonka . 

Nie mam pomysłu . Może Lublin ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mdk8 napisał:

Poznań daleko . Warszawa ? - tutaj dużo schronisk i Fundacji więc nie wiem czy byłoby zainteresowanie psem z tak daleka ? 

Dobrze aby to były tereny "obfite" w dogomaniaków , żeby  w razie czego mieć oko na Devonka . 

Nie mam pomysłu . Może Lublin ?

Gosiu, Warszawa jest obfita;) na przykład Ty tam mieszkasz:) właśnie tak pod kątem Ciebie pomyślałam:) Może spróbujemy na jakąś dzielnice blisko Ciebie? jakąś spokojną, zieloną poza centrum? podpowiedź- nie znam Wawy;)

ps. mimo że w Warszawie schronisko plus fundacje to jednak mnóstwo Radysiaków jedzie własnie do stolicy na DS. Próbować zawsze warto;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, uxmal napisał:

Wtrącę się troszeczkę.. Targówek jest w  miarę spokojny w pobliżu park bródnowski, lasek bródnowski, wiecha nie ma dużego ścisku budowlanego i betonu.

A jeśli domki to : Wesoła,,Łomianki i ich okolice  i wiele wiele innych.

Dziękuje:) to myśle, że jednak na Wawkę coś sklecimy na ten Targówek;) kto wie, kto wie;)

Link to comment
Share on other sites

Mialam przez 7 lat strachliwą ONke. Czy to sie da wyleczyc ? Watpie.

Janeczka na poczatku wcale nie chciala wychodzic z mieszkania. Na spacery chodziłysmy nocą ( 1.00  lub pozniej). Tylko w poblizu domu. Potem wpadłam na pomysł aby wywozic ją w ustronne miejsce. Na siłe była wpychana do auta i jechałysmy do pustego, opuszczonego parku. Tam potrafiła zapominac o swoich strachach i bawiła sie pilką. Na szczescie potrafila sie bawic ( przeciwienstwie do mojej obecnej ONki, ktora tylko polowałaby na wszystkie zywe stworzenia, a na piłke patrzy jak na dziwny przedmiot, ktory nie wiadomo do czego słuzy, ale to juz inna historia)..

Z czasem zachowanie Janki poprawilo sie na tyle, z mogłysmy chodzic w pobliskie ( znane jej ) miejsca. Ale i tak czasem w najmniej spodziewanym momencie potrafila robic w tył zwrot i zawracac w strone domu. Wtedy juz było " pozamiatane" i nie mogłam jej przekonac, aby isc dalej. I niestety tak miała juz do smierci.

Pisze to, aby moze sprobowac zabaw z Devonem. Jesli potrafi biegac za piłka lub patykami, to byłby jakis bodziec, ktory uczyni spacery atrakcyjnymi.

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY, ale dzień!!! Słuchajcie tylko:)

Dzisiaj 2 TELEFOY O DEVONA!!!!

Pierwszy- fajny, ale drugi- re-we-le-cja jak dla mnie. Czuje, że to może byc to:) Państwo dosyć młodzi po głosie (30+) mieszkają w Tychach w dużym mieszkaniu, doookoła zielone tereny, wybieg dla psów w pobliżu. Wczęsniej mieli 6,5 roku sunie adoptowana ze schroniska- był to mix Onka z debermanem (na wygląd) sunia bardzo lękliwa, wycofana, przyjechała do nich po cięzkiej operacji, z pocxątku musieli ja nosić, potem uczyli chodzić po schodach, w pełni otworzyła się dopiero po 2 latach. Pani gdy przeczytała opis charakteru Devona poczuła, że to podobny typ jak sunia- dlatego nie przeraża jej jego lękliwośc, chwilowe wycofania- wie jak sobie z tym radzić i czego się spodziewać. Państwo mieszkają w dwójkę maja tez dwie świnki morskie adoptowane.

Pracują, ale Pani ma prace 10 min od domu- zapewni Devonowi trzy długie spacery dziennie plus wybieg. Są zdecydowani, chcą pojechac do dexterki na zapoznanie. Pytała o wszystko - o zdrowie, o karmienie, o zachowanie w domu. Wszystko powiedziałam według mojej wiedzy.

 

Pani wie że wizyta PA jest konieczna- przeszli taką przed adopcją suni.

Pani wie tez, że Devon ma dwie opiekunki tzn. powiedziałam Małgosiu (mdk8), że Devon jest Twoim oczkiem w głowie i na pewno będziez chciała jutro jeszcze sama zadzwonić, więc Pani czeka na telefon od Ciebie.

Zaraz podam na priv.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mdk8 napisał:

brzmi ciekawie ....

Wolałabym aby przed odwiedzinami Państwa u Devonka odbyła się wizyta pa.  Mamy kogoś kto mógłby ją zrobić. ?

nie wiem...trzeba szukać. Małgosiu- czy zadzwonisz jutro do Pani? wolałabym, żebyś też z nią pomówiła, Devon to Twój piesek....

Był kiedyś Tyski wątek na dogo- trzeba zobaczyć kto tam działa...

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

nie wiem...trzeba szukać. Małgosiu- czy zadzwonisz jutro do Pani? wolałabym, żebyś też z nią pomówiła, Devon to Twój piesek....

Był kiedyś Tyski wątek na dogo- trzeba zobaczyć kto tam działa...

Zadzwonię. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...