Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

Devon juz na miesjcu- poszedł na spacer, załatwił potrzeby, jest bardzo przyjazny UŚMIECHNIĘTY, w podrózy tez był bardzo grzeczny, teraz odpoczywa w swoim nowym pokoiku- ładnie tam ma, czysto, ciepło, wygodnie, jutro czekają go spacery i pierwsze zapoznania z nowymi przyjaciółmi:)

devonek1.jpg.c95bf8e7a6c3ecfa0dda82f1bee7bbce.jpgdevonek2.thumb.jpg.cb86161ef4b041c19c1bf706dd913ed2.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rozliczam też bazarek transportowy:

Uzbierałam 170 zł:) :) (DZIEKUJE)

 

Gosiu proszę potwierdż na wątku bazarku, że odebrałaś te pieniązdze....

Trzeba będzie rozpisać je w poście rozliczeniowym. Tzn. odebranie dzisiaj i przelew za transport 160 zł na trasie Opole- Zabełków też dzisiaj

(przeleje Ci 10 zł które pozostało)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie pisalam z Dexterka

U Devona wszystko dobrze :)

Bardzo cieszy sie na widok opiekunki, ladnie spaceruje na lince i nic nie kombinuje, trzyma sie nogi, w boksie zachowuje czystosc, jest bardzo sympatyczny ;)

W ksiazeczce ma wpisany wiek 6 lat.

Ostatnie odrobaczenie mial w lutym wiec trzeba bedzie powtorzyc do tego nie ma waznych szvzepien na wirusowki- pod koniec tygodnia pojedzie do weta bo to trzeba zrobic plus kontrola uszu i poprosilam o ogolne obejrzenie :)

Jutro beda zdjecia do ogloszen a dzis mam dostac jeszcze jakies z komorki

Chyba bedzie dobrze:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...