Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

Ja prosze o przesłanie konta, gdyz jednorazowo na pewno uda mi sie cos wpłacic w tym tygodniu.

I chciałam Wam powiedziec, ze gorąco popieram pomysł umieszczenia Devona u Dexterki. Mamy u niej ONka Aslana z okropnymi problemami skórnymi i trzeba przyznac. ze Ilosc czasu na wizyty u wetów oraz leczenie jaki Dexterka mu poswieca jest olbrzymia.

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, bela51 napisał:

Ja prosze o przesłanie konta, gdyz jednorazowo na pewno uda mi sie cos wpłacic w tym tygodniu.

I chciałam Wam powiedziec, ze gorąco popieram pomysł umieszczenia Devona u Dexterki. Mamy u niej ONka Aslana z okropnymi problemami skórnymi i trzeba przyznac. ze Ilosc czasu na wizyty u wetów oraz leczenie jaki Dexterka mu poswieca jest olbrzymia.

 

oo..to dzięuje za dobrą rekomendacje dla Dexterki:) to bardzo ważne, żeby zmienić miejsce na rzeczywiście lepsze. Mam nadzieje, że problem z uszkami nie będzie poważny...

Dzięki belu- bardzo, badzo za pomoc:)

34 minuty temu, konfirm31 napisał:

To po 10 bm wpłacę na konto Mdk8 stałą na Devona :). 

dziękuje tez w imieniu Gosi i DEVONKA:)

to już mamy jakieś 130 zł stałych;) no...jeszcze tylko 370....plus wcześniejszy dług.....( nie wiem- śmiać sie czy płakać, ale psu pomóc trzeba!)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dam Devonkowi 30 zł deklaracji stałej.

bakusiowa- dziękuje całym sercem także ja:)

Już mamy wstępnie wszystko ustalone dla Devona- miejsce dogadane z Dexterką, osobę która psiaka przewiezie, teraz tylko dogrywamy termin:) Trzymajcie kciuki!

 

autobus-ruchomy-obrazek-0029.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

poprosze o konto, pomysle...

dziękuje całym sercem

27 minut temu, agat21 napisał:

Trzymam kciuki za szybkie wejście w nowe otoczenie Devonka. Oby wszystko było jak najlepiej. Po opłaceniu wszystkich stałych deklaracji i bazarków, zobaczę ile zostało i postaream się wpłacić coś i dla niego. 

dziękuje równie mocno:)

sądze, że mdk8 jeszcze dziś numer konta Wam podeśle.

Jeszcze kilka dni i Devonek będzie w nowym miejscu, mam nadzieje, że tam szybko znów pojawi sie uśmiech na jego pyszczku.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

a na moje konto wpłynęły dla Devonka

- 80 zł od Pani Irenki z Katowic!!  milosc-ruchomy-obrazek-0209.gif

- 50 zł od Kasi (fb) kwiat-ruchomy-obrazek-0008.gif

 

Dziękuje Wam całym serduszkiem.

mdk8- zapisz te wpłaty normalnie w rozliczeniu proszę, a ja Ci zaraz przeleje 130 zł na Twoje konto, ok?

Dziękuję pięknie. Zapisuję . 

Panią Irenkę miałam przyjemność poznać przez telefon. Przez chwilę był u Niej Korniczek :) zanim pojechał do Murki .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2017 o 08:55, bela51 napisał:

Ja prosze o przesłanie konta, gdyz jednorazowo na pewno uda mi sie cos wpłacic w tym tygodniu.

I chciałam Wam powiedziec, ze gorąco popieram pomysł umieszczenia Devona u Dexterki. Mamy u niej ONka Aslana z okropnymi problemami skórnymi i trzeba przyznac. ze Ilosc czasu na wizyty u wetów oraz leczenie jaki Dexterka mu poswieca jest olbrzymia.

 

 

bela51 dziękuję za wpłatę 10,- dla Devonka kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0092

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...