Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Ogromnie ciekawa jestem co u Devoniastego? :)

 

59 minut temu, anica napisał:

Ja też! :)   je?.. śpi?...pije? sika?... czy nie je? nie pije?...nie sika?...

mam dwa króciutkie filmiki ale muszę poczekać na syna bo nie umiem wstawić.

Powiem Wam - jest szczęśliwy.

Wiadomości z FB :

Devonik śmielszy, podejdzie po kurza łapkę i pozwoli na głaski. Obaj z Pyłkiem upajaja się przestrzenią, biegają. Non stop biegają. Ogony już mają w górze. Pięknie się dogaduja z innymi psami "

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gosiu, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani, która nie jest zalogowana na dogo, ale śledzi watki, zna niektóre psiaki i pomaga w miarę możliwości. Wypatrzyła wątek Twojego Dedvonka i bardzo chciałaby Ci pomóc w jego utrzymaniu, ale nie ma możliwości skontaktowania się z Tobą. Obiecałam Jej pomóc i jakoś Was "spiknąć" :)

Podam Ci na PW Jej nr telefonu i proszę zadzwoń.

Czy dobrze zrozumiałam, że Devonek ma wydarzenie na FB ?

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mdk8 napisał:

nie ma wydarzenia. Jakoś za bardzo nie mam zaufania do FB . Widzę co się dzieje na niektórych wydarzeniach i nie chcę w to wchodzić.

właśnie...ja mam to samo:) chociaż jak widać na porztykładzie Pyłka- deklaracje można zebrać w sekunde

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mdk8 napisał:

niestety nie możemy sobie poradzić z wstawieniem filmików :( może ktoś jest na FB i potrafiłby to zrobić to bym przesłała.

ja własnie też nie potrafie tych filmów przesłać:(

Chyba trzeba by ściągnąć je na komputer a potem wrzucić na you tube, i dopiero link z you tube tutaj wrzucić...

Kiedyś robiłam, ale od kiedy gmail sie zmienił też za bardzo nie potrafie:(

8 godzin temu, elik napisał:

Gosiu, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani, która nie jest zalogowana na dogo, ale śledzi watki, zna niektóre psiaki i pomaga w miarę możliwości. Wypatrzyła wątek Twojego Dedvonka i bardzo chciałaby Ci pomóc w jego utrzymaniu, ale nie ma możliwości skontaktowania się z Tobą. Obiecałam Jej pomóc i jakoś Was "spiknąć" :)

Podam Ci na PW Jej nr telefonu i proszę zadzwoń.

Czy dobrze zrozumiałam, że Devonek ma wydarzenie na FB ?

 

Ale super! Pozdrawiamy Panią serdecznie:) :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, anica napisał:

Najważniejsze, że Devonek szczęśliwy!...że w tych jego miodowych oczkach już nigdy nie będzie smutku, że zawsze już... tylko radość! prawda? ;)

tak:) oglądałam na fb filmiki i muszę przyznać, że DEvonek wydaje się być bardzo szczęsliwy:) Ogonek w górze, skory do zabawy i zwiedzania:) jego kolega Pyłek troszkę bardzoej z boku, ale tez sie otwiera.

Sądze, że z Devonka będzie świetny przyjaciel dla osoby, która szuka takiego aktywnego, mądrego, chętnego do pracy a'la owczareczka. On naprawde odzył niesłychanie już po 1 dniu wolności:)

Mam nadzieje, że Gosia znajdzie sposób by filmiki pokazać też tutaj:)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

tak:) oglądałam na fb filmiki i muszę przyznać, że DEvonek wydaje się być bardzo szczęsliwy:) Ogonek w górze, skory do zabawy i zwiedzania:) jego kolega Pyłek troszkę bardzoej z boku, ale tez sie otwiera.

Sądze, że z Devonka będzie świetny przyjaciel dla osoby, która szuka takiego aktywnego, mądrego, chętnego do pracy a'la owczareczka. On naprawde odzył niesłychanie już po 1 dniu wolności:)

Mam nadzieje, że Gosia znajdzie sposób by filmiki pokazać też tutaj:)

A możesz wstawić tu link do tego wydarzenia na FB z filmikami ?

Spróbuje pokombinować, a jeśli mi sie nie uda, to poproszę mdk8 o przysłanie mi na e-mail linku dotych filmików.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

A możesz wstawić tu link do tego wydarzenia na FB z filmikami ?

Spróbuje pokombinować, a jeśli mi sie nie uda, to poproszę mdk8 o przysłanie mi na e-mail linku dotych filmików.

zaprosiłam Cię do znajomych. Jak przyjmiesz to prześlę Ci w wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...