Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Macie racje Kochane ... w wakacje martwy sezon na adopcje a i Jędruś duży chłopak a wiadomo że łatwiej o domek dla małego psiaka ... Z tymi wyjazdami z psiakami na wakacje to super sprawa tylko pies musi być już bardzo zżyty z opiekunami i nie bać się ludzi . U Jędrusia to na razie nawet bym nie chciała żeby ktoś  brał go gdzieś na wakacje . Pamiętam pewną swoją nieudaną adopcje gdzie psiak był właśnie wycofany a Państwo kilka dni po adopcji chcieli go wziąć ze soba do innego miasta na ...wesele :( Jak mi o tym powiedzieli to ręce mi opadły :( Dodam że wizyta PA wypadła dobrze a psa osobiście zawiozłam do domu i jeszcze długo z Państwem rozmawiałam i nic nie wzbudziło moich negatywnych mysli .  Kłopotu miałam potem co nie miara , bo robiłam wszystko żeby psa na to wesele nie wzięli :( Dla psa ta adopcja okazła się totalną klapą :(

Mielismy tez z Krzysiem taką adopcje psiaka do pani prezes czy wice prezes ( juz nie pamiętam) pewnej znanej organizacji pro zwierzęcej . Pani sama ma doświadczenie w robieniu wizyt PA , zaręczyło za Panią kilka znanych dogomaniaczek ... Tydzień po adopcji Pani pojechała z naszym psiakiem ( tez wycofanym) na działkę za miasto i ...po psie słuch zaginął :( A po  tygodniu intensywnych poszukiwań pies został znaleziony martwy przy drodze :( Nawiasem mówiąc pani ta bardzo szybko pocieszyła się kolejnym pieskiem :(

Nie zniosłabym kolejnej psiej tragedii a każdy kto zajmuje się szukaniem domków dla psów wie że do końca nie da się prześwietlić potencjalnej rodziny :( Wiele ludzi wie co mówić żeby przekonać nas do siebie a w rzeczywistości to inni , często nieodpowiedzialni ludzie :(

Chyba troche odbiegłam od tematu wakacji ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Masz rację we wszystkim co piszesz! ludzie są bardzo skomplikowani! nigdy nie wiadomo co się można po nich spodziewać!  ...czasem nawet ,najbliżsi potrafią nas zaskoczyć? a te kochane futerka, potrafią tylko kochać!.. znajdzie Jędruś domek i to będzie najwspanialszy domek dla niegooczko.gif

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do cudniastego Jędrusia.Musie w końcu się trafić odpowiedni dla niego człowiek.

Co do wakacyjnych adopcji, to mam sporo ich na koncie. Wszystkie udane. Niektórzy ludzie chcą psa adoptować właśnie w wakacje, gdy maja urlop i mogą poświęcić więcej czasu na adaptację. Teraz Kitkę tez chcą adoptować , bo dzieci mają wakacje i pani  też.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2017 o 22:21, mari23 napisał:

w wakacje "martwy sezon", a kiedy we wrześniu  ruszają adopcje i dzwoni telefon  - jakoś mnie czasem "meczą" myśli, czy to aby nie ci, którzy psiaki przed wakacjami porzucili....

Tak może być Mari :( Tak pomysleć to nie ma chyba bezpiecznego czasu na adopcje :( No bo albo wakacje albo  święta  a potem sylwester i fajerwerki , a to komunie... ech...:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2017 o 00:09, Poker napisał:

Zaglądam do cudniastego Jędrusia.Musie w końcu się trafić odpowiedni dla niego człowiek.

Co do wakacyjnych adopcji, to mam sporo ich na koncie. Wszystkie udane. Niektórzy ludzie chcą psa adoptować właśnie w wakacje, gdy maja urlop i mogą poświęcić więcej czasu na adaptację. Teraz Kitkę tez chcą adoptować , bo dzieci mają wakacje i pani  też.

Czyli jest nadzieja ;)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agusiazet napisał:

Mnie Jędruś też bardzo się podoba tak wizualnie, ja bym brała, ale małżonek nie zezwala robić z domu schroniska, tak mówi:(

 

Oj tam ... jeden malutki Jędrulek nie zrobiłby znaczącej róznicy ;)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

A w Łodzi Jędrzej lub Jędrzejka, sobowtór Białogonkowego chodzi :) Nie zdążyłam zrobić zdjęcia.

To może i Jędruś do Łodzi trafi ? ;) Musimy go tam puścić z ogłoszeniami :)

Link to comment
Share on other sites

A u nas ... bez zmian . Jędruś biega , je , śpi , coraz pewniej poszczekuje i coraz natarczywiej domaga się uwagi ;) No i zaczyna wybrzydzać w jedzeniu :( Sucha karma , nawet taka z wyższej półki jest BEEE :(

I niestety żadnych , nawet głupich telefonów :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Mortes napisał:

A u nas ... bez zmian . Jędruś biega , je , śpi , coraz pewniej poszczekuje i coraz natarczywiej domaga się uwagi ;) No i zaczyna wybrzydzać w jedzeniu :( Sucha karma , nawet taka z wyższej półki jest BEEE :(

I niestety żadnych , nawet głupich telefonów :(

... to ,że mu dobrze w Białogonkowie! ..to jasna, jasność!oczko.GIF

... nieustająco wierzę ,że Jędruś, będzie miał swój 'najlepszy w świecie domek'!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2017 o 10:00, anica napisał:

... to ,że mu dobrze w Białogonkowie! ..to jasna, jasność!oczko.GIF

... nieustająco wierzę ,że Jędruś, będzie miał swój 'najlepszy w świecie domek'!!

Ja też w to wierzę ...tylko szkoda że to tyle czasu trwa :( Chłopak sie juz mocno do mnie przyzwyczaił :(

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu do Białogonkowa trafiły kocie maleństwa którym pociąg zabił matkę. Bidusie małe ciągle płaczą więc od czasu do czasu podsuwamy je Jędrusiowi , który przejął się swoją nową rolą i  jako troskliwy koci wujaszek liże , iska i pilnuje żeby się stadko nie rozchodziło ;) A kociaki wcale  się go nie boją , wręcz przeciwnie , łażą po nim , wtulają się i nieporadnie  zaczepiają do zabawy ;)

DSCF6434.jpg

DSCF6436.jpg

DSCF6438.jpg

DSCF6441.jpg

  • Upvote 11
Link to comment
Share on other sites

Cudowny Jędrulek, tatuś - niańka i to dla kotków. Niespotykane. Ja się w nim zakochałam od pierwszego wejrzenia,ale tylko tyle mogę .

Jędrusiu , jeszcze trafi swój na swego i odnajdzie ciebie wspaniały człowiek.

Dziś przyjeżdżają po Kitkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...