Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Dnia 30.03.2017 o 07:52, doris66 napisał:

Ta łączka Mortes to wyszła  Wam cudownie....idealne i bezpieczne miejsce do pobiegania. Dla Jędruli buziaczki i głaski przesyłam.

Doris ta ogrodzona łączka to dzięki Cioci Collette :) Super to prezent dla nas i psiaków :)

Buziaczki i głaski już przekazane ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2017 o 21:13, Mortes napisał:

Za to Jędruś nic sobie z tego nie robi i korzysta z życia ile wlezie ;)

 

Jędruś to by sobie "coś" robił, gdyby wiedział, że ogłoszenia jakieś są i telefony maja być....

on u Was szczęśliwy, radosny i wcale na domek nie czeka żaden nowy....

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Mortes napisał:

No niestety Mari, rzeczywistość Jędrusia jednak musi być inna i nie wiem czy to tak dobrze dla niego, że żyje w błogiej nieświadomości :(

Adopcja będzie dla niego dużym szokiem. :(

...też mam takie obawy hmmm.gif

Link to comment
Share on other sites

Niestety w dalszym ciągu nikt nie zadzwonił o Jędrusia :( Myślę że może ten przedświąteczny czas nie jest dobrym okresem na takie decyzje . Może po świętach coś się zadzieje... Muszę znaleźc czas na nowe zdjęcia dla Jędrusia , mniej śnieżne ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam  Ciocie do zapoznania się z Jędrusiowymi finansami . Jędruś poczuł juz wiosnę na dobre i szaleje jak pijany albo i świąteczny zając ;) Bardzo przydałby się już dla Jędrusia odpowiedzialny, mądry domek ... my tu w Białogonkowie nie mamy dość czasu dla Jędrusia :(

Od ostatniego rozliczenia  (5 marca) dotarły następujące wpłaty dla Jędrusia :


* Ciocia Doris - III,IV - 30zł + 30zł : ) deklaracja

 

* Ciocia Ania75 - 20 zł : )

* Ciocia Bakusiowa - 30 zł : )

* Ciocia Agusiazet - 50 zł : )

 

W marcu Jędruś poza pieniązkami na jedzonko zebrał 100 zł

 

Jeśli chodzi o wydatki to  11 marca Jędruś był  kastrowany i czipowany . Zapłaciłam 230 zł  ( potwierdzenie już wstawiałam na wątek)

 

W marcu wykorzystałam 50 zł na jedzonko dla Jędrzejka :)

Zapraszam do głównego rozliczenia na stronę pierwszą :)

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłam tez dla Jędrusia środki na wszelakie pasożyty ( kropeli i tabletki) . Oczywiście Jędruś jest czysty jak łza ale to tak profilaktycznie ;) Zapomniałam niestety potwierdzenia ale na tygodniu postaram się zdobyc :)

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Oleno to jest stan na dzień rozliczenia czyli na dzień  9 kwietnia . Jeszcze niestety dojdą koszty odpchlenia i odrobaczenia tylko nie mam jeszcze potwierdzenia od Doktora ale z tego co kojarzę to chyba jest to koszt 30 zł . Środki już mam i w czwartek jak juz zacznie mi się przerwa świąteczna to zajmiemy sie tym tematem i ogarniemy całe Białogonkowo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...