Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Dziękujemy Ciociom za ciepłe myśli :)

We wtorek Jędrzejek będzie szczepiony na zakaźne. Nie wiem czy nie będzie musiał mieć powtórzonych szczepień z racji że młodziak z niego . Porozmawiam o tym z lekarzem

Dziś pięknie prezentuje się pędzący Jędruś ;)

ccc.jpg

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Oj jest ogrom pracy , jest ... tylko czasu niestety brak :( No i Jędruś chętnie uczy się ... tylko nie tego co potrzeba . Na przykład wspaniale pojął naukę że dużo fajniej jest być karmionym z ręki niż samemu schylać się miski ;) Tak więc jak micha staje przed Jędrusiem to Jędruś staje przy misce , zadziera głowę i ...czeka aż się go pokarmi z ręki , szczególnie jak ja jestem :( Krzysiu mu nie ustępuje więc Jędruś postoi trochę i w końcu zrezygnowany zaczyna jeść ... bez entuzjazmu niestety :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Mortes napisał:

Oj jest ogrom pracy , jest ... tylko czasu niestety brak :( No i Jędruś chętnie uczy się ... tylko nie tego co potrzeba . Na przykład wspaniale pojął naukę że dużo fajniej jest być karmionym z ręki niż samemu schylać się miski ;) Tak więc jak micha staje przed Jędrusiem to Jędruś staje przy misce , zadziera głowę i ...czeka aż się go pokarmi z ręki , szczególnie jak ja jestem :( Krzysiu mu nie ustępuje więc Jędruś postoi trochę i w końcu zrezygnowany zaczyna jeść ... bez entuzjazmu niestety :(

Ja z ręki karmię swoje dwa psy już od 7 lat. Najpierw rozpieszczałam aby cokolwiek zjadły a później im się zakodowała,  że tak się po prostu je. Teraz męsko może leżeć w misce aż zaśmierdzi a psy przychodzą do mnie i patrzą na moje dłonie czy podam niamu z rączki czy nie. Nikt tez oprócz mnie i mojej rodziny nie jest w stanie ich nakarmić bo z obcej reki nie tkna jedzenia. Jak musiałam wyjechać na 5 dni a maż się zaparł że nie będzie z ręki karmił  to Borys nie jadł 3 dni, aż panuś się złamał i pokarmił pieska. Także Mortes oduczaj Jędrusia i to szybko, zanim mu się utrwali.   

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie Mortes, jakoś musiałaś go przełamać do kontaktu z człowiekiem. Teraz tylko nie utrwalać warunkowania. Dobrze, że Ty i Krzysztof różnicie się w sposobie podawania mu jedzenia :) Tak więc jedzenie zwykłych posiłków z michy, ale smaczki za naukę jak najbardziej z ręki się należą. Pozdrówki dla Was i głaski dla Jędrzeja.

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękujemy Mattilu :)

A Jędruś dziś skorzystał że Białogonki były na podwórku i odważył się wejść do pokoju :) Co prawda tylko na chwilę ale to i tak sukces :) Oczywiście wszedł do pokoju za Misiem ... pewnie sam z siebie by się jeszcze nie odważył :(

DSCF2446.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Mortes napisał:

Szkoda że mamy tak mało czasu na telewizję z Jędrusiem ;) Białogonki teraz w zimę wcale nie chcą długo biegać po podwórku i po chwili dobijają się do drzwi więc my z Jędrusiem zdążamy obejrzeć razem tylko reklamy :(

DSCF2455.jpg

Przecudny widok! Oby tylko nie zaczął dobijać się po powrocie Białogonków do pokoju:)

Link to comment
Share on other sites

Jędruś bardzo szybko nauczył sie że jak Białogonki zaczynają dobijać się do drzwi to czas żeby wyjśc z pokoju i schować się przed nimi za drzwi . To bardzo inteligentny chłopak :) Te któtkie chwile gdy Białogonki są na podwórku Jędruś uwielbia spędzać ze mną i z Misiem w pokoju . Kładziemy się razem z Misiem i Jędrusiem na łóżku i się  " kokosimy " albo ja sie kładę z chłopakami na podłodze i bawię się nimi . Zauważyłam że Jędrusiowi zaczyna sprawiać przyjemnośc zabawa ze mną a dziś nawet zaczepił mnie łapką jak przestałam go smerać :) Coraz cześciej też podchodzi do mnie na podwórku ale bardzo ostrożnie i od " dupki strony"  W domu nie ma takiego problemu , wręcz nadstawia sie do głasków , no chyba że nagle czegoś sie wystraszy to wtedy ucieka na swoje spanko z podkulonym ogonem ale ja zawsze zaraz go uspokajam i szybko Jędruś zapomina o strachach ;)

Niestety w dalszym ciągu nie lubi aparatu :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...