Jump to content
Dogomania

~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....


malagos

Recommended Posts

17 godzin temu, Poker napisał:

konfirmie miły , my tu o młodzieży piszemy , nie o dzieciach.

6 dyszek poleciało na zdrówko dla Maniusia

Pokerku, Maniuś i ja dziękujemy :) Wczoraj został zaszczepiony przeciwko wirusówkom - 43,20 zł

Mam na oku domek dla Maniusia, ale muszę go sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, malagos napisał:

Pokerku, Maniuś i ja dziękujemy :) Wczoraj został zaszczepiony przeciwko wirusówkom - 43,20 zł

Mam na oku domek dla Maniusia, ale muszę go sprawdzić.

...domek?...to już zaciskamy  :ok:

...na fotelu ,naprawdę Maniuś wygląda...jak mały, słodki biszkopcik :oczko:

 

Link to comment
Share on other sites

Mały i biszkopcik to on jest, ale kawał diablika! Nie poleży, nie pośpi, cały czas w ruchu. Ciągle gdzieś biegnie, ciągle zagląda w różne kątki, co chwila coś przynosi (ulubione są ściereczki z kuchni), a to zaczepi kota, a to naskoczy na biedną głuchą Zulkę, aż pisk się rozlega, to przeskoczy przez Nusię, aż ta warczy i szczeka...cyrk na całej linii!

Nie miałam dawno szczeniaka, ale żaden nie był taki nakręcony jak Niuniek. A przy tym jest przyjemny i uroczy - nawet na kolana się pcha, ale nie żeby pospać, o nie! Ogryza rękę, fotel, rękaw bluzy - cokolwiek, by zająć pyszczydło.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam na chwilkę, bo zapomniałam kabla do laptopa z biura :(

Manius dziś po obiedzie pojedzie do domu, zawieziemy go - to niedaleko nas. Nie jest to gospodarstwo, domek ogrodzony, duże podwórko, w razie potrzeby duży kojec i ocieplana buda. Ale psiaczek ma być domowo-podwórkowy, jak poprzedni staruszek piesek Krecik, któremu się zeszło w lecie.

Pies w kojcu nadal siedzi, jeździmy do niego wyprowadzić i w weekend dać jeść. "Zleciłam" gminie szukanie mu domu, bo ręce opadają, przesłałam zdjęcia i tym razem gmina zrobiła plakaty, porozwieszała i czekamy na telefon. Od dwóch miesięcy czeka ten biedak... Jutro wznowie ogłoszenie na MojaOstrołęka.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...