Jump to content
Dogomania

Szczeniak piszczący w nocy


maggiep

Recommended Posts

Witam i z góry przepraszam jeśli umieściłam post w złym miejscu.  Od ponad tygodnia mam w domu szczeniaka rasy cocker spaniel angielski. Piesek po przybyciu do nas zachowywał się dość dobrze, nie skomlał i nie tęsknił za domem. Niestety od dwóch dni między godziną czwartą a piątą rano budzi się i zaczyna się wycie, piszczenie, drapanie drzwi od sypialni. Dodam, że piesek śpi z nami w pokoju. Swoje potrzeby załatwia  na macie. Mój chłopak po ok. 15 min wycia ma już dosyć bierze go na dwór na szybkie sikanie, daje śniadanie i sam zaczyna się szykować do pracy. Kiedy wychodzi z domu przynosi mi go znów do sypialni i w tym momencie mamy powtórkę z rozrywki. Znów skacze na drzwi i piszczy jak szalony, próbuję go wtedy uspokoić, ale to nic nie daje.. 

Link to comment
Share on other sites

Niestety daliśmy się nabrać "hodowczyni", że piesek może być już wydany po 6 tygodniach. Jest to nasz pierwszy pies i nie miałam zielonego pojęcia, że powinien być przy matce do 8 tygodnia ( nasza wina,że tego nie sprawdziliśmy sami). Kiedy zapytałam kiedy piesek będzie gotowy do obioru Pni powiedziała, że już można go odebrać. Postanowiliśmy nie zamykać drzwi od sypialni i faktyczne jest lepiej. Psiak jak ma ochotę to wychodzi sobie i wraca po czasie na legowisko. Piszczy jeszcze wtedy, gdy ktoś z domowników wychodzi z domu. Staje pod drzwiami skomli i skacze na drzwi,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...