Jump to content
Dogomania

Okruszki i ich mama w swoich domach! Cała rodzina: babcia, mama i jej wszystkie dzieci uratowane !!!!


auraa

Recommended Posts

Dnia 14.12.2016 o 14:51, agat21 napisał:

Dzieciaki rosną? :)

Ano rosną!!! Ze słodkich dzieciaczków przeobrazaja sie w podrostki!

Cleo_95.jpgCleo_94.jpg

Cleo -sunia

Cent_95.jpgCent_94.jpg

piesek Cent

Carlo_97.jpgCarlo_96.jpg

piesek Carlo

Maluchy urosły i trzeba zacząć je ogłaszać!

Dziś rozmawiałam z Anią, która kilka lat temu adoptowała ode mnie małą sunię Kikunię. W poniedziałek Kikunia będzie miała operację stawu kolanowego. Bardzo się o nią boimy. Kika tak wiele przeszła. Trafiła do mnie przerazona, poraniona. Okaleczona psychicznie i fizycznie. Trafiła do Ani, która poświęca jej cały swój czas i kocha chyba na równi z wnukami. Staw kolanowy Kiki dosłownie się rozleciał. Operacja jest przewidziana na 4 godziny. Trzymajcie  kciuki. Ania zastanawia się czy Kika kiedyś nie została zaatakowana przez dużego ptaka stąd te rany i obrażenia kręgosłupa. Kika boi się otwartej przestrzeni  a kiedy już tam się znajdzie, cały czas spogląda w górę. Ania opowiadała mi o dwóch przypadkach porwania małych psów przez drapieżne ptaki... Na wsi sa takie ptaki..... Moja Kropka i Atosik ważą po trzy kg.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani Jola raczej odbiera, chyba że nie może w danym momencie. tekst taki ogólny jest na stronie znajdek. postaram się coś jeszcze wymyśleć na temat każdego psiaka.  Ostatnio trochę za dużo się u mnie dzieje i nie mam czasu i siły ale muszę  się zebrać .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...