Jump to content
Dogomania

Okruszki i ich mama w swoich domach! Cała rodzina: babcia, mama i jej wszystkie dzieci uratowane !!!!


auraa

Recommended Posts

Strasznie, strasznie mi przykro. Pani Jola też to bardzo przeżywa. Maluch od początku był najsłabszy i nie reagował na leczenie.  Pozostałe maluchy  w dalszym ciągu dostaja leki i mimo,że jest lepiej trzeba dmuchać na zimne :(

Link to comment
Share on other sites

MALUCHY CAŁY CZAS NA LEKACH.Jutro przeleje na konto fundacji kolejne pieniądze. Wiem, ze są bardzo potrzebne. Pani Jola przez cały czas choroby szczeniaków kursowała między domem a lecznicą, bo szczeniaki były w kiepskim stanie.  Jest tam dużo psów, które wymagają ciągłego leczenia w tym sunia z połamaną szczęką i łapą, po wypadku komunikacyjnym.Jej koszt leczenia to ok 4000zł. Martwię się o inne maluchy bo dostały biegunki. Oby to nie było parwo.

Tego nieszczęścia jest stanowczo za dużo :(

Link to comment
Share on other sites

Maluchy lepiej ale jeszcze nie do końca. Dopóki kupy nie będą zupełnie zdrowe trzeba trzymać kciuki, zeby choroba nie wróciła. Jelitka są jeszcze podrażnione. Pozostałe szczeniaki niestety złapały wirusa ale jest nadzieja, że wyjda z tego. Pusto u maluszków....:(

Link to comment
Share on other sites

Ja wpisuję  "Na trzy szczeniaczki z Rakówca" Właśnie przelałam 160zł. Więc na koncie szczeniaków jest prawie zero zł.

W niedzielę panowie Milki pytali kiedy ją wysterylizujemy! Az mi się nie chce wierzyć!

Wracajac do Fundacji obiecałam założyc wątek suni na wózku

Kozka_05.jpg

MAlutka ma szansę na samodzielne chodzenie pod warunkiem systematycznej  rehabilitacji, jednak w fundacji nie ma na to szans. Za dużo wszystkich nieszczęść. i p. Jola nie daje rady.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...