Jump to content
Dogomania

Zazdrość bolończyka.


budrysiak

Recommended Posts

Przede wszystkim pragnę się przywitać - WITAJCIE!

I przechodzę do problemu. Mamy z żoną 5 letniego bolończyka - Elmo. Od wczoraj pojawił się w naszym domu szczeniak ze schroniska - Demon. Ma on 6 tygodni, Elmo z Demonem poznali się na neutralnym terenie. Zaznaczam, że Elmo sam podbiegł do Demona i się nim zainteresował. 

Ale od momentu jak przyjechaliśmy do domu to Elmo się wycofał. Kładzie się po kątach, jest smutny i obrażony na mnie i żonę. Na złość obsikał stojące na ziemi w domu kwiaty. Normalnie je i pije, chętnie wychodzi na spacery. Na demona warczy tylko, jak ten chce mu zabrać zabawkę lub przekąskę. Elmo jest bardzo mocno przywiązany do mojej żony, więc ja przejąłem opiekę i wychowanie Demona na siebie. Staramy się nie angażować Karoliny w sprawy związane z Demonem. Ale za każdym razem jak Karolina weźmie go na ręce lub się nim zainteresuje ten odchodzi i kładzie się w kącie lub na kanapie. 

Czy możecie zaproponować jakąś pomoc, rozwiązanie w tej dziwnej sytuacji? Nie chcemy oddawać małego do schroniska, bo przecież po to go stamtąd zabraliśmy, aby go uszczęśliwić. 

 

Elmo wychowywał się ze starszym goldenem i dogaduje się z nim bardzo dobrze. Nawet jak jeździmy do moich rodziców też dogaduje się u nich z nowofunlandem. Ogólnie ma bardzo pozytywny stosunek do innych zwierząt.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...