Jump to content
Dogomania

Czy ktoś ma psiaka chorego na SRMA ?


Aneta123

Recommended Posts

Czy ktoś spotkał się z tą chorobą ? Moja 6 letnia sznaucerka (wzięta 2 lata temu ze schroniska)  nagle stała się osowiała miała ból szyi przy delikatnym głaskaniu i problemy z poruszaniem się ,o wchodzeniu na schody nie było mowy.Z dnia na dzięń było gorzej ,RTG nic nie wykazało. Lekarze podejrzewali dyskopatię leki nic nie pomagały a pies dosłownie skręcał się z bólu przy najmniejszym ruchu. W czasie wizyty u neurochirurga okazało się ,że straciła czucie głębokie w przednich łapkach. Dopiero tomograf wykazał zapalenie rdzenia kregowego .Po długotrwałym leczeniu antybiotykiem i sterydem pies wrócił całkowicie do formy.Jest jeszcze co prawda na połówce dawki sterydu ale boję się odstawić leku jak pomyślę o powracającym bólu jaki by ją czekał. Po odstawienu leku muszę zrobić badanie krwi na iGa. Czy może  ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? Mój pies cudem chyba żyje i szukałam ratunku dla niego po całej Polsce mimo ,że wszyscy skazali go już na śmierć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...