Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

Dobry wieczór,

zapraszam po wieści od Astrunik,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,03_Mm_orig.

Astrunia zdrowa,apetyt dopisuje-kocie jedzonko też jest dobre,ale Iwonka pilnuje,by nie opróżniała kocich misek,nie zawsze się to udaje-spacerki tylko na podwórzu,teren ogrodzony,dziewczynkę paraliżują szelki,obróżka,więc zadowolona korzysta ze swobodnego hasania na podwórku.Weekondowo pańciostwo ma pod opieką młodego yoreczka,wszyscy się cieszą przez chwilę,bo po przywitaniu ..........nie ma chwili spokoju,ze wszystkimi chce się bawić,nie ma nudy i wszyscy mają go dość.Tydzień spokoju przed Astrunią.

Martusiu,proszę o wstawienie zdjęć,pozdrawiam,Agnieszka i Mika.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, MikAga napisał:

Dobry wieczór,

zapraszam po wieści od Astrunik,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,03_Mm_orig.

Astrunia zdrowa,apetyt dopisuje-kocie jedzonko też jest dobre,ale Iwonka pilnuje,by nie opróżniała kocich misek,nie zawsze się to udaje-spacerki tylko na podwórzu,teren ogrodzony,dziewczynkę paraliżują szelki,obróżka,więc zadowolona korzysta ze swobodnego hasania na podwórku.Weekondowo pańciostwo ma pod opieką młodego yoreczka,wszyscy się cieszą przez chwilę,bo po przywitaniu ..........nie ma chwili spokoju,ze wszystkimi chce się bawić,nie ma nudy i wszyscy mają go dość.Tydzień spokoju przed Astrunią.

Martusiu,proszę o wstawienie zdjęć,pozdrawiam,Agnieszka i Mika.

Proszę bardzo - królewna Astrunia i jej królestwo:)

V__B4EB.jpg

V__4CBC.jpg

V__77A5.jpg

V__7B6D.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fajnie musi wyglądać to całe futrzaste towarzystwo; Astra - słusznych rozmiarów i mały yorczek z kotkiem. Uśmiech wciąż gości na pyszczku suni a to świadczy o jej szczęśliwym życiu.

Aguś, pozdrów serdecznie rodzinę Astry, wymiziaj całe towarzystwo nie wyłączając Mikusi !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hawanko kochana,pozdrowienia i miziaki przesłane do Kowar,dziękuję.

Teraz troszkę wieści od Astruni.Dziewczynka jest domatorka,lubi dom i kanapę,jest zdrowa,śpi w łóżku.Je z łyżki,jak dama ale potrafi też skraść kąsek ze stołu.Na podwórko wychodzi chętnie,ale boi się hałasu-głośniej przejeżdżający samochód,grupa młodzieży sprawia,że kieruje się do domu.Może wiosna coś zmieni?

Mam parę fotek,oczywiście uśmiechnę się do Martusi,by wstawiła na wątek-dziękuję.

Pozdrawiam cieplutko z Mikusią.Agnieszka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MikAga napisał:

Hawanko kochana,pozdrowienia i miziaki przesłane do Kowar,dziękuję.

Teraz troszkę wieści od Astruni.Dziewczynka jest domatorka,lubi dom i kanapę,jest zdrowa,śpi w łóżku.Je z łyżki,jak dama ale potrafi też skraść kąsek ze stołu.Na podwórko wychodzi chętnie,ale boi się hałasu-głośniej przejeżdżający samochód,grupa młodzieży sprawia,że kieruje się do domu.Może wiosna coś zmieni?

Mam parę fotek,oczywiście uśmiechnę się do Martusi,by wstawiła na wątek-dziękuję.

Pozdrawiam cieplutko z Mikusią.Agnieszka.

Aguś - zdjęcia Astry bardzo mnie cieszą i z przyjemnością wstawiam je na wątek sunieczki:)

 Jaka ona szczęśliwa:)

V__6FDD.jpg

V__6B8B.jpg

V__1E90.jpg

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Poker napisał:

Patrzę na Astrunię , cieszę się i nadziejam się ,że moja Pycha też znajdzie DS.

Znajdzie na pewno, ten DS "pisany" suni gdzieś jest,  tylko że czasami trochę trwa, nim pies i człowiek na siebie tafią...

22 minuty temu, Jo37 napisał:

Jak patrzę na zdjęcia Astry i widzę na żywo Hanę to wydaje mi się, że one są siostrami. 

Ja jestem prawie pewna, są bardzo do siebie podobne. I to ogromne umiłowanie kanapy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Astrunia zdecydowanie nie jest łatwym psiakiem ale przez to jeszcze bardziej kochanym. Uczy nas jak bardzo cieszą najmniejsze gesty. Nie wiem jak złym człowiekiem trzeba być, żeby do takiego stanu doprowadzić psa... Ale dokładamy codziennie maksimum starań, aby Astry spojrzenie na ludzi zmienić. I ona na swój wyjątkowy sposób pokzuje nam, że warto. Od pierwszego dnia została pełnoprawnym i najukochańszym członkiem naszej rodziny. Dziękujemy Was za nią !!! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...