Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

2 godziny temu, MikAga napisał:

Astra i jej rodzinka się urlopuje,

pierwszy dzień po przyjeżdzie Astrunia zaszyła się w domku w najmniej dostępnym kąciku dla innych-dla niej idealnym-ale już następnego dnia zaczęła zwiedzać domek i pomału przełamywać się do wychodzenia na siusiu i qpkę,co było największym problemem po przyjeżdzie,bo z jedzonkiem nie ma problemu.Dzisiaj wszystko wróciło do normy-otwarte drzwi,wychodzenie kiedy się chce,a nawet krótkie polegiwanie na trawce.

Myślę,że ten wyjazd bardzo zbliży Astrę z rodzinką,która bardzo ja kocha i pokazuje jak się nawzajem uczyć wspólnego życia i bycia z sobą.

Pozdrawiam,Aga i Mika.

 

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Bardzo dobre wieści.

 

Bardzo, bardzo się cieszę :)

Myślę, ze teraz będzie już tylko lepiej i Astra wreszcie zacznie korzystać z miłości, jaką dostaje:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane,

ja też się cieszę,chociaż bardzo bałam się tego wyjazdu rodzinki,bo w pewnym sensie jestem odpowiedzialna za powiększenie rodziny.

Astrusiowie są w pełni odpowiedzialni-Gwiazda na wywczasy jechała w swoim legowisku,w aucie z rodziną-a walizy jechały w przyczepie,którą chyba wypożyczyli.

dziękuję wszystkim którzy są z Astrą,jej rodziną i nami,którzy podczytują,piszą.

Martusiu,Elu,Asiu,Gabrysiu,Tyśko....Tianku,Poker,Gusiaczku,Agat.....i tym których nie wymieniłam-DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam,Aga i Mika

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, MikAga napisał:

Aneczko,

też tak myślę i,i wierzę,że tak będzie.

Dziękuję,że zajrzałaś,napisałaś-ja z Waszymi psiakami też jestem.

Miziaki dla Sawanki i Mikusia,

Dziękuję pomiziam psiaki szczególnie Mikusia bo uwielbia a Sawanię to trzeba trafić na jej wyjątkowo humor.

Ja u Astry jestem od początku tylko za wiele nie piszę ale śledzę jej losy.Praktycznie wszystkie zamojskie psiaczki  nie są mi obojętne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, MikAga napisał:

Dziewczyny kochane,

ja też się cieszę,chociaż bardzo bałam się tego wyjazdu rodzinki,bo w pewnym sensie jestem odpowiedzialna za powiększenie rodziny.

Astrusiowie są w pełni odpowiedzialni-Gwiazda na wywczasy jechała w swoim legowisku,w aucie z rodziną-a walizy jechały w przyczepie,którą chyba wypożyczyli.

dziękuję wszystkim którzy są z Astrą,jej rodziną i nami,którzy podczytują,piszą.

Martusiu,Elu,Asiu,Gabrysiu,Tyśko....Tianku,Poker,Gusiaczku,Agat.....i tym których nie wymieniłam-DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam,Aga i Mika

Aguś, każdy kolejny Twój post jest coraz bardziej optymistyczny i czytając je ogromnie sie cieszę z postępów Astry. Na początku były malutkie kroczki do przodu, teraz są coraz większe. Nie bez znaczenia jest fakt, ze sunia trafiła na mądrych i odpowiedzialnych opiekunów.

Przy okazji pozdrów od nas rodzinę Astry a ją samą wymiziaj porządnie !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niech się Astra wczasuje,tyle się nacierpiała,ze należy się jej to.Wreszcie pozna prawdziwe normalne życie. Każdy psiak powinien takie mieć.

Czy tym skrzywdzonym zwierzętom warto pomagać pomimo zaangażowania w pomoc, trudności,sporych kosztów? Warto,naprawdę warto chociażby ze względu na wiadomości i zdjęcia.Dusza się raduje,że jeszcze jeden psiak uratowany i nie odejdzie w schronie w samotności nie zaznając normalnego życia.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

Astra na wczasach - pozdrawia cieplutko wszystkie kochane cioteczki i  mówi, że jest coraz lepiej :)

 

V__D2EA(3).jpg

No i jest !!! Jest uśmiech na ... pyszczku ! Zawsze z niecierpliwością czekam na niego ! Teraz wiem, że będzie już "z górki" !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2017 o 18:50, Anula napisał:

Niech się Astra wczasuje,tyle się nacierpiała,ze należy się jej to.Wreszcie pozna prawdziwe normalne życie. Każdy psiak powinien takie mieć.

Czy tym skrzywdzonym zwierzętom warto pomagać pomimo zaangażowania w pomoc, trudności,sporych kosztów? Warto,naprawdę warto chociażby ze względu na wiadomości i zdjęcia.Dusza się raduje,że jeszcze jeden psiak uratowany i nie odejdzie w schronie w samotności nie zaznając normalnego życia.

Anulko, pięknie to napisałaś.

W 100%ach się z Tobą zgadzam.

Każdy psiak zasługuje na cudowne życie u boku ukochanych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Gwiazda się wczasuje z rodzinką,znowu poproszę Martusię o wstawienie fotki,jak Astrunia spaceruje.

Dała dziewczynka pańciostwu wrażeń co nie mało,gdy wyszła do sąsiedniego ogrodzenia do domku przyjaciół-przynieśli ją do domu.Następnego dnia odwiedziła sąsiadów i sama zaraz wróciła do Astrusiów-w domku jest jak u siebie,z rodzinką ,,za pan brat"Poza domem,jeszcze są trudności.Myślę,że to się zmieni gdy wrócą do domu i Astrusia zobaczy,że wróciła na ,,swoje śmieci"

Pozdrawiam i pozwolę sobie znowu poprosić Martusię o wstawianie fotki;)Dziękuję.

Aga i Mika.

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MikAga napisał:

Gwiazda się wczasuje z rodzinką,znowu poproszę Martusię o wstawienie fotki,jak Astrunia spaceruje.

Dała dziewczynka pańciostwu wrażeń co nie mało,gdy wyszła do sąsiedniego ogrodzenia do domku przyjaciół-przynieśli ją do domu.Następnego dnia odwiedziła sąsiadów i sama zaraz wróciła do Astrusiów-w domku jest jak u siebie,z rodzinką ,,za pan brat"Poza domem,jeszcze są trudności.Myślę,że to się zmieni gdy wrócą do domu i Astrusia zobaczy,że wróciła na ,,swoje śmieci"

Pozdrawiam i pozwolę sobie znowu poprosić Martusię o wstawianie fotki;)Dziękuję.

Aga i Mika.

 

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Turystka pełną mordką, byle za daleko się nie oddaliła.

Tat, tak - niech turystka wypoczywa, ale trzeba uważać, żeby jej nic nie wystraszyło, to nowy teren.

A jak dziewczyna wróci do domu, to na pewno  będzie jeszcze lepiej z wychodzeniem na spacerki:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wiadomości eskowe z domku Astrusi,

Astrusia w domku jest spokojna i chyba ufna,wciska się do łóżka i zaczęła pozwalać się czesać.Na zewnątrz dziewczynka wychodzi sama,ale tylko na podwórko-nie chodzi na smyczy i nie pozwala się zbytnio zbliżyć do siebie.Pozytywnie reaguje na inne zwierzęta,próbuje się z nimi bawić-do Iwonki przychodzi koleżanka z pieskiem i to są dobre wizyty dla Astruni.

Pańciostwo Astruni i ich podejście do małej jest super pozytywne,wyrozumiałe i dostosowane do potrzeb dziewczynki,brakuje tylko otwarcia się małej na zewnątrz w stosunku do rodzinki-może jeszcze troszkę czasu potrzebuje....

Pozdawiam,

Aga i Mika,pa.

  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, MikAga napisał:

wiadomości eskowe z domku Astrusi,

Astrusia w domku jest spokojna i chyba ufna,wciska się do łóżka i zaczęła pozwalać się czesać.Na zewnątrz dziewczynka wychodzi sama,ale tylko na podwórko-nie chodzi na smyczy i nie pozwala się zbytnio zbliżyć do siebie.Pozytywnie reaguje na inne zwierzęta,próbuje się z nimi bawić-do Iwonki przychodzi koleżanka z pieskiem i to są dobre wizyty dla Astruni.

Pańciostwo Astruni i ich podejście do małej jest super pozytywne,wyrozumiałe i dostosowane do potrzeb dziewczynki,brakuje tylko otwarcia się małej na zewnątrz w stosunku do rodzinki-może jeszcze troszkę czasu potrzebuje....

Pozdawiam,

Aga i Mika,pa.

  

Po Twoich relacjach Aguś, myślę podobnie. Astra robi postępy, ale małymi kroczkami. Najważniejsze, że ma wspaniałych i cierpliwych opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2017 o 22:01, MikAga napisał:

wiadomości eskowe z domku Astrusi,

Astrusia w domku jest spokojna i chyba ufna,wciska się do łóżka i zaczęła pozwalać się czesać.Na zewnątrz dziewczynka wychodzi sama,ale tylko na podwórko-nie chodzi na smyczy i nie pozwala się zbytnio zbliżyć do siebie.Pozytywnie reaguje na inne zwierzęta,próbuje się z nimi bawić-do Iwonki przychodzi koleżanka z pieskiem i to są dobre wizyty dla Astruni.

Pańciostwo Astruni i ich podejście do małej jest super pozytywne,wyrozumiałe i dostosowane do potrzeb dziewczynki,brakuje tylko otwarcia się małej na zewnątrz w stosunku do rodzinki-może jeszcze troszkę czasu potrzebuje....

Pozdawiam,

Aga i Mika,pa.

  

Przyznam, ze mnie jednak trochę martwi to zachowanie Astry na zewnątrz....

Czy to nie za długo twa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...