Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

Ja oczywiście też mam łzy w oczach.Jak sobie przypomnę historię Astry to.........

Bądź szczęśliwa Astruniu w twoim już na zawsze domku.Teraz czekają cię najwspanialsze dni,tygodnie,miesiące,lata.Głęboko wierzę,że tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

Do mnie najpierw zadzwoniła MikAga ze wspaniałą wiadomością, ze Astra już ze swoją rodziną, zaraz potem do TZ zadzwonił szafirek.

Jeszcze nie zdążyliśmy się nacieszyć, ze wszystko tak sprawnie poszło, a tu telefon od p. Wojtka, ze dojeżdżają szczęśliwie do domu, a Astra w aucie spokojna, chociaż na pewno serduszko suni bije mocno ze strachu.

Pan Wojtek pytał o imię suni, bo w książeczce ze schronu miała wpisane Soraya; wytłumaczyłam, ze zmieniamy suni życie, więc i dostaje nowe imię po wyjściu ze schroniska;)

Mieli jeszcze podjechać do weta no i do domu!

Uwierzycie - Astra ma swój dom i swoich ludzi do kochanahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,sobx6eh2_Lf_orig.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że sunia już we własnym domu.

Bardzo dziękuję Murce za opiekę nad Astrą, Toli i jej TZ oraz Alaskan malamutte za pokazanie jej na dogo, TZ Murki i TZ Szafirki za transport.

Podziękowania należą się również MikAga  za zrobienie wizyty PA.

Czekam na końcowe rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

No i mnie się łza w oku zakręciła...ale ze szczęścia i wzruszenia. To już ostatnia zmiana w życiu Astry i mam nadzieję, ze więcej nie będzie. Pozostaje mi tylko życzyć suni długiego życia w zdrowiu, wśród kochających ludzi !

Link to comment
Share on other sites

Zawsze w takich sytuacjach rozpiera mnie duma, że miałam w tym wszystkim swój skromny udział:)

Do mnie też pani dzwoniła zapytać co sunia je i jak postępować z nią na początku. Przy okazji opowiedziałam jej o stanie zapalnym skóry na policzku, żeby wiedzieli skąd tam blizna.

 

No to rozliczenie:)

Stan konta na 20 czerwiec wynosił -360 zł

 

Koszty:

-120 zł hotelowanie 21-30.06

-90 zł transport do Rzeszowa

Razem: -210 zł

 

-360 zł - 210 zł = -570 zł

Pozostałość po hotelowaniu Astry wynosi -570 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alaskan dziękuję za wstawienie fotek,

a teraz

-Wczoraj była wyprowadzona wieczorem na podwórko.Zrobiła siku i uciekła do domu.Za drugim razem sytuacja się powtórzyła,tyle że już się nie załatwiła..Dzisiaj rano wyszła na podwórko,obeszła je i ciągnęła do domu.Nie załatwiła się.Od wczoraj nie piła ani nie jadła.Dzisiaj zjadła z ręki parówkę i kilka plasterków wędliny.Misek nie rusza.

-Od wczoraj cały czas była czujna.Teraz odsypia w łóżku dość spokojnie.Powoli się zaaklimatyzuje.

-Hura,właśnie udało się ją napoić.Wypiła miseczkę wody...Będzie dobrze.

Co jeszcze mogę dodać-jestem szczęśliwa,a ta chwila niech trwa i trwa....

Pozdrawiam.Agnieszka i Mika.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MikAga napisał:

Wczoraj była wyprowadzona wieczorem na podwórko.Zrobiła siku i uciekła do domu.Za drugim razem sytuacja się powtórzyła,tyle że już się nie załatwiła..Dzisiaj rano wyszła na podwórko,obeszła je i ciągnęła do domu.Nie załatwiła się.Od wczoraj nie piła ani nie jadła.Dzisiaj zjadła z ręki parówkę i kilka plasterków wędliny.Misek nie rusza.

Bardzo podobnie zachowywała się Alaska przez pierwsze dni pobytu w domku. Pani Ania bardzo się martwiła, że sunia się nie załatwia...Po kilku dniach stres minął...

U Astry będzie podobnie, to wrażliwa sunia, trzeba czasu i spokoju. Będzie dobrze!!! Domek da radę, sunia lepiej trafić nie mogła!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...