Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

52 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja zaglądam do słodkiej psinki :-). Elu, to już jutro Twoja podopieczna opuści to  okropne miejsce!! Trzymam kciuki   i myślami jestem z Wami! 

Chciałabym,bo każdy dzień to strach, żeby nic złego się tam nie podziało :( Niestety dopiero w sobotę rano sunia wyruszy w drogę po lepsze życie.

46 minut temu, anecik napisał:

Pojutrze Joasiu, pojutrze :)

Tak jest, to dopiero pojutrzre :(

44 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja tak w pracy z telefonu zaglądam i piszę, dlatego nie doczytałam :-).

No niestety z telefonu faktycznie raczej ciężko się pisze posty :)

25 minut temu, Havanka napisał:

Już za 2 dni sunia będzie u Anetki ! Bardzo jestem ciekawa, jak zareaguje na nowe miejsce, nowych ludzi i mimronki.

Też jestem tego ciekawa Eluś. Mam nadzieję, że pozytywnie :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, AgusiaP napisał:

Jeszcze tylko jeden dzien !

Jeden, ale długaśnyyyy. Jak się czeka, to czas się bardzo dłuży :( Cała czas boję się, żeby naszym psinkom nic złego się nie stało :(

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

oj wlecze się.

ELu, ja wyślę swoją stałą i zwrot za 'moją' częśc transportu w niedziele, dobrze?

Oczywiście, nie ma sprawy.

Wysyłam na PW nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do ślicznej suni. Nieustannie trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, WIELKI DZIEŃ dla Rysi  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

Asiu wielkie dzięki, że jesteś z nami :) Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się bez "niespodzianek"

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, żadnych "niespodzianek"!!! Nawet tak nie myśl!! My tu wszyscy ślemy TYLKO I WYŁĄCZNIE DOBRE FLUIDY II!!

Kto może, niech już zaciska kciuki za jutrzejszy transport ! Oby wszystko poszło gładko i bez problemów. ZŁE FLUIDY PRECZ !!!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, żadnych "niespodzianek"!!! Nawet tak nie myśl!! My tu wszyscy ślemy TYLKO I WYŁĄCZNIE DOBRE FLUIDY II!!

 

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Kto może, niech już zaciska kciuki za jutrzejszy transport ! Oby wszystko poszło gładko i bez problemów. ZŁE FLUIDY PRECZ !!!

Właśnie wróciłam z Rynku. Z  patriotycznego śpiewania nici ! Deszcz i wrzaski tłumu pod Adasiem, wystarczająco nas zniechęciły .

Dziękuję Wam, że mnie wspieracie i pocieszacie :) Tak tu pusto :( Mam nadzieję, że jak już Rysia będzie u aecik,będą zdjęcia i relacje o jej zachowaniu, to będzie więcej odwiedzających. Oby :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Właśnie wróciłam z Rynku. Z  patriotycznego śpiewania nici ! Deszcz i wrzaski tłumu pod Adasiem, wystarczająco nas zniechęciły .

Dziękuję Wam, że mnie wspieracie i pocieszacie :) Tak tu pusto :( Mam nadzieję, że jak już Rysia będzie u aecik,będą zdjęcia i relacje o jej zachowaniu, to będzie więcej odwiedzających. Oby :)

 

Godzinę temu, Sara2011 napisał:

elik kochana, jutro ten wątek się "zagotuje" i będzie tu bardzo tłoczno :).

U Strusia też pustki na razie:(

Kochane, na razie cisza, bo i co tu pisać. Wszyscy czekamy na ten jutrzejszy dzień i na zmiany, które będą następować u Rysy, Strusia i Sasanki. Jeszcze tylko jedna noc...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Sara2011 napisał:

elik kochana, jutro ten wątek się "zagotuje" i będzie tu bardzo tłoczno :).

U Strusia też pustki na razie:(

Też mam taką nadzieję :)

36 minut temu, atulek napisał:

Jestem z wami tylko nic nie piszę.

Atulek kochana, wczoraj późnym wieczorem dotarły do mnie fanty od Ciebie. Już dziękowałam, ale jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję 

frezje.jpg

Niestety do tego bazarku, który trwa, już ich nie dołączę. Sporo pracy przy  zrobieniu i obróbce zdjęć mi zajmie więc dopiero przy następnym bazarku je wykorzystam i to pewnie nie wszystkie. Będzie jeszcze fantów i na kolejny bazarek ! Dzięki wielkie :)

8 minut temu, Havanka napisał:

Kochane, na razie cisza, bo i co tu pisać. Wszyscy czekamy na ten jutrzejszy dzień i na zmiany, które będą następować u Rysy, Strusia i Sasanki. Jeszcze tylko jedna noc...

Masz rację Eluś :)  Tylko jeszcze jedna noc :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Ja tez zaglądam, chociaz nic nie piszę i mocno trzymam kciuki za jutrzejszą podróż.

Dzisiaj patiC zabierała od nas owczarka, jutro czeka ją znacznie dalsza droga

Witaj Tolu :)

Psiaki z zamojskiego schroniska maja wzięcie :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, agat21 napisał:

Cały czas nieustannie wielkie kciuki za psinkę i udaną podróż. Niedługo też będzie miała nowe imię - oby na dobrą wróżbę na resztę życia :)

Tak, koniecznie musimy zmienić jej imię. To, które ma zupełnie do niej nie pasuje.

Aguś, nie mogłam wysłać do Ciebie PW z numerkiem konta :( Znowu masz zagruzowana skrzyneczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...