Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

elik, nie dziekuj:), to ja dziekuje, ze zabierzecie az trzy bidy stamtad, naprawde.. Tam kazda pomoc sie bardzo liczy, to ogromne schronisko, a i tak pomagamy tylko małemu procentowi.. Niemniej czemu winne sa te psy, ze trafiły do niewoli? Niczemu.. Chyba tylko temu ze nie spodobały sie włascicielowi i je wywalił..:///

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, AniaB napisał:

Psiaki beda w klateczce i tarnsporterku, Taki przynajmniej mam zamiar, klatka jest moja i nie ukrywam, ze bardzo sie przydaje wiec moge ja pozyczyc ale potem potzrebowałabym ja w miare pilnie z powrotem.. Transporterek organizuje elik, ale pewnie równiez do zwrotu..Jeszcze nie wiem jak rozmieszcze psiaki, bo w sumie nie bardzo wiadomo jakie one sa duze, ale ja juz woziłam wielokrotnie psy z Nowego Targu a teraz z warszawy (raz jechały 4 duze psiaki, jakos dały sobie rade:)) i temat dał sie ogarnąc, wiec jestem dobrej mysli:).. Niemniej dobrze by było gdybys moze przygotowała sobie cos do ich dalszego transportu...

Transporterek niestety tylko pożyczam, bo sama też go od kogoś pożyczyłam.

12 minut temu, AniaB napisał:

elik, nie dziekuj:), to ja dziekuje, ze zabierzecie az trzy bidy stamtad, naprawde.. Tam kazda pomoc sie bardzo liczy, to ogromne schronisko, a i tak pomagamy tylko małemu procentowi.. Niemniej czemu winne sa te psy, ze trafiły do niewoli? Niczemu.. Chyba tylko temu ze nie spodobały sie włascicielowi i je wywalił..:///

Aniu, jak mam Ci nie dziękować ! Bez Twojej pomocy trudno byłoby nam zorganizować transport, no i na pewno nie byłby to transport gratisowy.

Tak więc Aniu kochana bardzo, bardzo Ci dziękujemy

 całusy.jpg    frezje.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Czy podoba się Wam imię RYSA ?  Bo mi zdecydowanie nie !  Jest jakieś takie szorstkie, jak jakaś wada :( 

Zamierzam zmienić, bo to imie do niej nie pasuje. To śliczna sunia i powinna mieć ładne, ciepłe imie :)

Nie mam pomysłu.  Chyba zrobię bazarek imienny :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Czy podoba się Wam imię RYSA ?  Bo mi zdecydowanie nie !  Jest jakieś takie szorstkie, jak jakaś wada :( 

Zamierzam zmienić, bo to imie do niej nie pasuje. To śliczna sunia i powinna mieć ładne, ciepłe imie :)

Nie mam pomysłu.  Chyba zrobię bazarek imienny :)

Tak, zdecydowanie to imie do niej nie pasuje:)

Sama nie wiem jakie imię bedzie do niej pasować, ale sądze, że ciotki coś wymyślą;) I sunia zyska matkę chrzestną, co tez cenne bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, kiyoshi napisał:

Tak, zdecydowanie to imie do niej nie pasuje:)

Sama nie wiem jakie imię bedzie do niej pasować, ale sądze, że ciotki coś wymyślą;) I sunia zyska matkę chrzestną, co tez cenne bardzo:)

Dzięki :) Coś muszę poszukać na nagrodę dla Matki Chrzestnej i dla dającego najwięcej głosów na wygrane imię :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Czy podoba się Wam imię RYSA ?  Bo mi zdecydowanie nie !  Jest jakieś takie szorstkie, jak jakaś wada :( 

Zamierzam zmienić, bo to imie do niej nie pasuje. To śliczna sunia i powinna mieć ładne, ciepłe imie :)

Nie mam pomysłu.  Chyba zrobię bazarek imienny :)

Zaglądam do ślicznotki, jestem za tym, żeby mała dostała nowe imię.

Już nie mogę się doczekać aż sunia zajmie kanapę u anecik

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Czy podoba się Wam imię RYSA ?  Bo mi zdecydowanie nie !  Jest jakieś takie szorstkie, jak jakaś wada :( 

Zamierzam zmienić, bo to imie do niej nie pasuje. To śliczna sunia i powinna mieć ładne, ciepłe imie :)

Nie mam pomysłu.  Chyba zrobię bazarek imienny :)

Szczerze? Nie podoba. Zupełnie do niej nie pasuje. Sunia jest przesłodka a ma imię bardzo "ostre", źle dopasowane do jej wyglądu i charakteru. Z tym bazarkiem, to dobry pomysł !

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za poparcie :)

Tak na szybko skleciłam, co następuje :)

Dziewczynki kochane, ponieważ Rysa nie ma ani połowy potrzebnej kasy, a w dodatku zupełnie nieodpowiednie imię, serdecznie zapraszam na bazarek imienny.

Jest piękna nagroda !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

 Dziś juz 9 listopada. Jeszcze tylko 2 dni za kratami a trzeciego dnia zaczynają podróż do lepszego świata ! Widzisz Elu, jak czas leci?

Witaj Eluniu :)

Z jednej strony bardzo dobrze, że czas leci, bo skraca się pobyt w schronisku, a z drugiej strony niezbyt dobrze, bo sunia nadal nie zdobyła sympatii na tyle, żeby zdobyć fundusze na swoje utrzymanie :(  Z tych powodów ciesze się i martwię jednocześnie.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Trzymam kciuki za sunieczkę, zeby szybko zapomniała o schroniskowj traumie.

Stałej nie mogę zaproponować, ale fundacja ZEA może dołożyć do sterylki suni 150 zł,  zmniejszy to koszty chociaż trochę.

 

Tolu ogromnie dziękuję :)    gif  śle dwa serca.gif    frezje.jpg

To bardzo pomoże w udźwignięciu kosztów utrzymania sunieczki. Bardzo,bardzo dziękujemy !!!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Trzymam kciuki za sunieczkę, zeby szybko zapomniała o schroniskowj traumie.

Stałej nie mogę zaproponować, ale fundacja ZEA może dołożyć do sterylki suni 150 zł,  zmniejszy to koszty chociaż trochę.

 

wow...Tolu, jesteś naprawde wspaniała!

To piękny gest ze strony fundacji, bardz, BARDZo duża pomoc!

Przyłaczam sie do podziękowań:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...