Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

O 2.11.2016 o 23:34, elik napisał:

Rozliczenie finansów Rysy

 

Deklaracje finansowe stałe:

.................30,00  -  elik  gif serduszko bijące.gif

.................20,00  -  Sybil  gif serduszko bijące.gif  po śmierci Iwo nie przeniosła deklaracji na Rysę

.................

.......

 

 

 

 

 

.................

 

 

 

Przykro mi, że nie napisałaś, że przeniosła deklarację na Strusia; 2 deklaracji nie jestem w stanie płacić :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sybil napisał:

Przykro mi, że nie napisałaś, że przeniosła deklarację na Strusia; 2 deklaracji nie jestem w stanie płacić :(

Myślę, że elik nie zrobiła tego celowo, ale być może przeoczyła :) Tyle się dzieje wokół radyskowych psiaków, że łatwo o jakieś przeoczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

W piątek Ares jedzie do swojego domu. Deklarację po nim - 10 zł, przeniosę na Rysę.

Havaneczko, kochaneczko nasza złota wielkie, wielgachne dziękujemyyyyy    buziaki na dziedń dobry.jpg

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Havanko! z całego serduszka Ci dziękujemy. Elik się bardzo ucieszy:)

 

Jak nie, jak, tak    gif podskakuje.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Myślę, że elik nie zrobiła tego celowo, ale być może przeoczyła :) Tyle się dzieje wokół radyskowych psiaków, że łatwo o jakieś przeoczenie ;)

Pewnie masz rację, przeoczenie wypunktowane na czerwono, z odpowiednim komentarzem. Rysie życzę z całego serca szybkiego znalezienia wspaniałego domku i dużo szczęścia .

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, sybil napisał:

Przykro mi, że nie napisałaś, że przeniosła deklarację na Strusia; 2 deklaracji nie jestem w stanie płacić :(

 

16 minut temu, sybil napisał:

Pewnie masz rację, przeoczenie wypunktowane na czerwono, z odpowiednim komentarzem. Rysie życzę z całego serca szybkiego znalezienia wspaniałego domku i dużo szczęścia .

Sybil, jeśli Ty piszesz, że Ci przykro, to chyba i ja też napiszę (choć nie zamierzałam tego robić), że mi przykro, bo to na Twoją prośbę założyłam wątek Iwo. To nie moja wina, że Iwo nie żyje, a uznałam, że nie wolno marnować szansy, gdy w tym schronisku na dom czeka ogrom psiaków. Być może byłam głupia, gdy uznałam za oczywiste, że nie wycofasz się z pomocy dla tej suni.

Przykro mi także, że nie powiedziałaś o tym, że wycofujesz swoją deklarację. Zrobiłaś to dopiero na moje imiennie skierowane m.in. do Ciebie pytanie.

Dziwię się, że w tej sytuacji masz jeszcze pretensje. Bardzo to przykre :(

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, kiyoshi napisał:

Havanko! z całego serduszka Ci dziękujemy. Elik się bardzo ucieszy:)

 

 

8 godzin temu, elik napisał:

Havaneczko, kochaneczko nasza złota wielkie, wielgachne dziękujemyyyyy    buziaki na dziedń dobry.jpg

Jak nie, jak, tak    gif podskakuje.gif

8 godzin temu, elik napisał:

Cieszę sie, ze choć trochę mogę pomóc. Będę zaglądać do suni. Może jeszcze na coś sie przydam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2016 o 09:32, elik napisał:

 

Sybil, jeśli Ty piszesz, że Ci przykro, to chyba i ja też napiszę (choć nie zamierzałam tego robić), że mi przykro, bo to na Twoją prośbę założyłam wątek Iwo. To nie moja wina, że Iwo nie żyje, a uznałam, że nie wolno marnować szansy, gdy w tym schronisku na dom czeka ogrom psiaków. Być może byłam głupia, gdy uznałam za oczywiste, że nie wycofasz się z pomocy dla tej suni.

Przykro mi także, że nie powiedziałaś o tym, że wycofujesz swoją deklarację. Zrobiłaś to dopiero na moje imiennie skierowane m.in. do Ciebie pytanie.

Dziwię się, że w tej sytuacji masz jeszcze pretensje. Bardzo to przykre :(

Napisałam, że jest mi przykro, chyba trudno nazwać to pretensjami. Struś też jest psem z tego schroniska i nie ma prawie nic. Postanowiłaś pomóc Rysie i bardzo się cieszę, że sunia ma szansę opuścić ten przybytek i rozpocząć lepsze życie. Moje serce jest przy kudłaczach, bo w schroniskowych warunkach prędko stają się kupą dredów i kołtunów i cierpią psychicznie i fizycznie. Dlatego przeniosłam na niego moją deklarację, a Ty wiesz doskonale jaka jest moja sytuacja i drugiej deklaracji już nie podołam. Życzę Ci sukcesów, a Rysie dużo szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Tak, już dzwoniłam. Pani poszła sprawdzić i ma mi oddzwonić.

Boję się :(

Elunia cos czuje ze trzeba bedzie jeszcze raz do Pani zadzwonic bo oni z tym oddzwanianiem no... nie sa najslowniejsi

Ale troche czasu trzeba im dac na szukanie posrod 3000 psow tych 'naszych'

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam. Za pierwszym razem nikt nie odebrał. Zadzwoniłam ponowie, odebrała jakaś inna pani i powiedziała, że koleżanka jest w schronisku i za około godzinę do mnie zadzwoni.

Gdy dzwoniłam z zapytaniem o Iwo, to pani nie potrzebowała nigdzie chodzić, nic sprawdzać. Od razu powiedziała, że jest i przyjęła rezerwację.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Dzwoniłam. Za pierwszym razem nikt nie odebrał. Zadzwoniłam ponowie, odebrała jakaś inna pani i powiedziała, że koleżanka jest w schronisku i za około godzinę do mnie zadzwoni.

Gdy dzwoniłam z zapytaniem o Iwo, to pani nie potrzebowała nigdzie chodzić, nic sprawdzać. Od razu powiedziała, że jest i przyjęła rezerwację.

Elu to jest normalne 

Nie przejmuj sie tym dziekuje Ci ze tak dzielnie do nich dzwonisz

Troche cierpliwosci i bedziemy wiedziec :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

Elu to jest normalne 

Nie przejmuj sie tym dziekuje Ci ze tak dzielnie do nich dzwonisz

Troche cierpliwosci i bedziemy wiedziec :)

Izuniu, cierpliwości mi nie brak, ale w tej sytuacji to ja już chciałabym wiedzieć czy sunie są i zarezerwować je.

Struś też ma szanse na opuszczenie schronu w tą sobotę.  AniaB powiedziała, że przewiezie wszystkie trzy psiaki więc teraz zależy od  PatiC, czy zabierze Strusia ze schronu. Ma mi  dać znać wieczorem po przeanalizowaniu możliwości zmieszczenia wszystkich psiaków w swoim samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

Są obie sunie i już je zarezerwowałam    gif podskakuje.gif   Moje dane do umowy adopcyjnej już pani ma, potrzebne są Twoje  dane Izuniu :)

Struś też jest i na wszelki wypadek tez go zarezerwowałam (po rozmowie z Sara2001). Jeśli nie w tą sobotę to jak będzie możliwy następny transport psiaków z Radys.

Ależ się cieszę   :)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, kiyoshi napisał:

Moje dane do Sasanki tez juz sa pidane w schronisku 

Kasia sie zgodzila ja przyjac

Dzis postaram sie zalozyc watek

Ale sie dzieje :) mam nadzieje Eliczku ze jakos to wszystko udzwigniemy!

 

To niepotrzebnie podałam Ci SMSem moje dane, żebyś powiedziała, że to ta sunia zarezerwowana przez .....

Damy radę, musimy. Nie ma innej opcji :)

A kenelek dla Strusia będę miała jutro :) Teraz tylko czekamy czy załapie się na jazdę z Radys do W-wy.

7 minut temu, WiosnaA napisał:

I dalej niech będą same dobre wiadomości.

Tylko dobre :)  Koniec ze złą passą :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Havanka napisał:

Pierwsze wieści w sprawie psiaczków już mamy ! Są zarezerwowane ! Do szczęściarzy należy zaliczyć Sasankę, Rysę i Strusia ! Teraz precz z garbatym szczęściem ! Trójeczka wkrótce zacznie nowe życie !!!

Wlasnie Havanko

Musimy odczarowac watek

Teraz przyjmujemy juz tylko dobre wiesci

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Pierwsze wieści w sprawie psiaczków już mamy ! Są zarezerwowane ! Do szczęściarzy należy zaliczyć Sasankę, Rysę i Strusia ! Teraz precz z garbatym szczęściem ! Trójeczka wkrótce zacznie nowe życie !!!

Precz, precz, precz !!!  :)

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Wlasnie Havanko

Musimy odczarowac watek

Teraz przyjmujemy juz tylko dobre wiesci

Tak odczarowany już jest, że jeszcze jedną super wiadomość mam   STRUŚ  TEŻ  SIĘ ZMIEŚCI  U PATIC

W najbliższą sobotę Radysy opuszczą 3 psiaki, a nawet wiecej, bo Patrycja zabierze także inne psiaczki.

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

zapraszam do Sasnki...wiem, że raczej nikt się na dwa pieski nie zadklaruje, ale obecnośc jest też na wagę złota! Przybywajcie proszę:)

 

Super, bardzo dobrze, że założyłaś watek dla suni :) Zaraz się tam zamelduję.

44 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To ja pędzę na wątek Sasanki Chien.gif

Bardzo dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...