Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

Niesamowite, już mamy wiadomości i zdjęcia z Domu Lusi. Rozmawiałam z Panią Arleną i pozwoliła wkleić na wątek wiadomośc, jaka przysłała mi na adres e-mail.

"Witam, pierwszy dzień, w domu, minął nam i Lusi wspaniale,
czyli spokojnie, bez żadnych negatywnych niespodzianek.
Zaakceptowała swoje legowisko na którym ma swój kocyk i zabawki.
Zjadła a właściwie pochłonęła jedzonko. (dwa razy)
Dostawała tez smakołyki za to że: 
- przełamała strach przed schodami 
- dała sobie wytrzeć łapy po każdym przyjściu ze spaceru
- siadała na polecenie ("siad")
była trzy razy na spacerze po ok. 1,5 godziny, jeden raz przepieliśmy ją
na linkę 10 m. nie szarpała, tylko na razie bardzo interesują ją samochody (i tu
jesteśmy wszyscy bardzo ostrożni).
A po za tym ciągle się tuli, przychodzi na zawołanie (w domu
oczywiście).
Nie odstępowała mnie, ani na chwilę, w kuchni kiedy gotowała. z
wiadomych względów:) bo to wielki łasuch.
Próbowała otworzyć szafkę gdzie wyczuła swoje smakołyki!!!
To miłość od pierwszego wejrzenia, przynajmniej z naszej strony! 
A Lusia, miejmy nadzieję tez nas pokocha!
Przesyłam kilka zdjęć, z czasem będzie ich więcej i postaram sie
systematycznie je wysyłać i relacjonować życie Lusi u nas.
pozdrawiam w imieniu całej rodziny, czyli nie czwórki ale piątki:)
Arlena . . ."

IMG_20170122_111308.jpg  IMG_20170122_111315.jpg

IMG_20170122_125138.jpg  IMG_20170122_125148.jpg

IMG_20170122_132930.jpg   IMG_20170122_132921.jpg

Patrzę i patrzę i patrzę i.. . nie mogę się napatrzeć. Pani Arlena obiecała systematyczne fotorelacje.

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Arleno    serce 7.gif

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Mysza2 napisał:

Jakie super wiadomości:):) Bardzo się cieszę:)

Lusinko powodzenia w nowym domku:)

Anetko, ale się uu Ciebie wyludniło, tzn wypsiło :)

No właśnie, ale coś cicho od aneciowego DT, może bidulka płacze po wybyciu tylu psionków ?

Nie płacze Aneciu, my Cię dopsimy, jak tylko się ogarniesz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

I ja patrzę i patrzę...i też nie mogę się napatrzeć na Lusię. Na pewno nie będzie się nudzić w takim towarzystwie. Stresu ani tęsknoty do Strusia raczej nie widać. Chyba będzie dobrze !

Teżmyślę, że nie będzie miała czasu na tęsknoty :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Mysza2 napisał:

Na pewno Anetce smutno:(

A jak jeszcze Strusiątko wybędzie?

Też tak myślę. Nagle zrobi się cisza w domu i pozostaną tylko wspomnienia po tych uratowanych psich bidach. Ale kolejne czekają i zaraz wypełnią tą pustkę w domu.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Też tak myślę. Nagle zrobi się cisza w domu i pozostaną tylko wspomnienia po tych uratowanych psich bidach. Ale kolejne czekają i zaraz wypełnią tą pustkę w domu.

Jeszcze zostaje Anetce  na razie Zula i Tycia, no i Mimronki, ale to autochtony :)

Link to comment
Share on other sites

Ciężko, bardzo ciężko :(

Grunt że Lusia szczęśliwa....i Obiś.....

Myślałam że tak właśnie będzie Lusi w nowym domu i się nie myliłam. To fajna dziewczynka......A Państwo wspaniali, super przygotowani na przybycie nowego członka Rodziny. Obróżka, smycz, adresówka, żarełko, smaczki,,,no wszystko. Było parę pytań z ich strony - mam nadzieję że wszystko sobie wezmą do serca. Każdy z nas miał przecież tego PIERWSZEGO psiaka.

Państwo dali 60 zł, które elik podzieliła na transport do DS (35 zł) i 25 zł podarowała Dafi (zakupię jej szeleczki)

 

Czułam też że bardziej sobie poradzi Lusia bez Barego niż odwrotnie. Chłopak smutny - bawi się z Zulką no ale nie ma jego ulubienicy :(

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Też tak myślę. Nagle zrobi się cisza w domu i pozostaną tylko wspomnienia po tych uratowanych psich bidach. Ale kolejne czekają i zaraz wypełnią tą pustkę w domu.

Rzeczywiście robi się dziwnie spokojnie. Ale w kolejce czeka Tigra.........

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

Ciężko, bardzo ciężko :(

Grunt że Lusia szczęśliwa....i Obiś.....

Myślałam że tak właśnie będzie Lusi w nowym domu i się nie myliłam. To fajna dziewczynka......A Państwo wspaniali, super przygotowani na przybycie nowego członka Rodziny. Obróżka, smycz, adresówka, żarełko, smaczki,,,no wszystko. Było parę pytań z ich strony - mam nadzieję że wszystko sobie wezmą do serca. Każdy z nas miał przecież tego PIERWSZEGO psiaka.

Państwo dali 60 zł, które elik podzieliła na transport do DS (35 zł) i 25 zł podarowała Dafi (zakupię jej szeleczki)

Czułam też że bardziej sobie poradzi Lusia bez Barego niż odwrotnie. Chłopak smutny - bawi się z Zulką no ale nie ma jego ulubienicy :(

Biedny Bary :( Ale i on zdaje się wkrótce opuści Twoje gościnne progi i może znajdzie nową żywiołowa koleżankę :)  Szkoda, że nie mogli razem zamieszkać w DS :(

1 minutę temu, anecik napisał:

Rzeczywiście robi się dziwnie spokojnie. Ale w kolejce czeka Tigra.........

Jaka Tigra ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Biedny Bary :( Ale i on zdaje się wkrótce opuści Twoje gościnne progi i może znajdzie nową żywiołowa koleżankę :)  Szkoda, że nie mogli razem zamieszkać w DS :(

Jaka Tigra ?

Barry jak widać zaklina domy aby tylko anecik nie opuszczać :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Biedny Bary :( Ale i on zdaje się wkrótce opuści Twoje gościnne progi i może znajdzie nową żywiołowa koleżankę :)  Szkoda, że nie mogli razem zamieszkać w DS :(

Jaka Tigra ?

 

A taka :)

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, anecik napisał:

A taka :)

 

Ano taaaak. Zapomniałam, Jakoś uciekła mi ta sunia z pola widzenia.   Bidunia wielki strachulec :(

4 minuty temu, Poker napisał:

Ale idą adopcje jak burza. Rewelacja, chociaż anecikom pewnie serducho krwawi. Na pocieszenie pewnie wkrótce zostaną dopsieni.

Lusio, bądź szczęśliwa ze swoją wspaniałą rodzinką.

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Poker napisał:

Ale idą adopcje jak burza. Rewelacja, chociaż anecikom pewnie serducho krwawi. Na pocieszenie pewnie wkrótce zostaną dopsieni.

Lusio, bądź szczęśliwa ze swoją wspaniałą rodzinką.

Troszkę musimy "wyluzować"

 

Również dostałam info od Pani Arleny pt. "Lusia teraz już z Rudy Śląskiej:) Wiadomości jak od elik ale dodatkowo jeszcze zdjęcie

22.01.2017_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

. . .

Również dostałam info od Pani Arleny pt. "Lusia teraz już z Rudy Śląskiej:) Wiadomości jak od elik ale dodatkowo jeszcze zdjęcie

22.01.2017_1.jpg

Ja też dostałam jeszcze jedno zdjęcie, ale program nie chciał go wczytać. Teraz zmieniłam rozdzielczość i może się uda. Zobaczymy :)

22.01.2017_1.jpg

No się wczytało :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...