Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Hop, hoooop anecikkkk :) :) Jesteś tam :) :)

Anetko oficjalnie potwierdzam, że bardzo proszę o wirusówki dla Lusinki i czipka :)

Eliczku, chyba będzie mała przerwa w dostawie wieści o Lusince. Przeczytałam, ze komputer Anecik strzelił focha i odmówił współpracy. Musimy cierpliwie poczekać na nowe info.

Ps. Co to jest "czipka"?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Eliczku, chyba będzie mała przerwa w dostawie wieści o Lusince. Przeczytałam, ze komputer Anecik strzelił focha i odmówił współpracy. Musimy cierpliwie poczekać na nowe info.

Ps. Co to jest "czipka"?

Trochę z telefonu mogę napisać :) Czipek i szczepienia zamówione - będzie troszkę taniej z czego się niezmiernie cieszę.

Czipka to czipek :D

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

Eliczku, chyba będzie mała przerwa w dostawie wieści o Lusince. Przeczytałam, ze komputer Anecik strzelił focha i odmówił współpracy. Musimy cierpliwie poczekać na nowe info.

Ps. Co to jest "czipka"?

Proszę o czipka, czyli czip, czyli zaczipowanie Lusinki :)

7 godzin temu, anecik napisał:

Trochę z telefonu mogę napisać :) Czipek i szczepienia zamówione - będzie troszkę taniej z czego się niezmiernie cieszę.

Czipka to czipek :D

No to ja też sie baaaaardzo cieszę i duża buzia Anetko za załatwienie weta

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

Mój tymczasowicz Maniuś wczoraj też został zaszczepiony na wirusówki, u nas to 43,20 zł. Wścieklizna za 2 tygodnie :)

Też uważam te szczepienia za  standard.  Nie wyobrażam sobie że można puścić psiaka w świat bez zabezpieczenia przeciwko chorobom wirusowym. To tak, jakby nie zabezpieczyć własnych dzieci przed chorobami, przeciwko którym można zabezpieczyć.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Havanka napisał:

Piękna z niej laseczka ! Smukła i delikatna. Bardzo ładne zdjęcie. Dodam wieczorem do swoich ogłoszeń.

Elunia BARDZO WIELGACHNE DZIĘKUJĘ  gif Dziękuję ))).gif 

9 godzin temu, agat21 napisał:

Psina Miodzio :) Trudno poznać ;)

Tak :) Śliczna sunia i ogonek w górze  :)

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

A u mnie takowe szczepienie to "tylko" 85 zł.

Ceny regionalne najwyraźniej :)

2 godziny temu, AgusiaP napisał:

Lusienka, gwiazdeczka to taka kochana psinka, Strus tak samo, tylko by sie tuli i tulił.

Cudne mordeczki!!!

Kochane psiaczki.  Aż trudno uwierzyć, że to bezdomne psiaczki :(

2 godziny temu, Mysza2 napisał:

Luśka jest śliczna. A Struś super psiaczek, taką ma kochaną śmieszną mordkę:)

I mają pokłady miłości do ofiarowania :)

serce 14 śle.gif

Link to comment
Share on other sites

Muszę strzelić z ucha że Lusia polubiła kanapę :) Od dwóch dni często na niej przebywa i w nocy śpi. Cisną się na tek kanapce wszystkie oprócz Obisia. Najczęściej ustępuje Struś - no jakżeby inaczej - jak mu za ciasno. Malizny zawsze się wtranżolą a on potrzebuje znacznie więcej miejsca :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elik napisał:

Ha, ha, ha no i wyszło szydło z worka, a damulka z Lusi :)  No i dobrze !  Jak Ciocia Anecia pozwala, to nic, tylko korzystać :)

Kochana Lusinka  serce 3.gif

Elu bo jakoś wolę żeby psiaki leżały ze ,mną na kanapie niż ja z nimi na podłodze :) 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AgusiaP napisał:

Odwiedzam slicznotke!

Witamy i dziękujemy  :)

2 godziny temu, Havanka napisał:

I ja przyszłam przywitać piękną Lusindę ! Czy był jakiś mały telefonik w jej sprawie?

Nic, zero, null, ale na razie sie nie martwię :) Zacznę myśleć o adopcji w tydzień po Nowym Roku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...