Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, jaka oglądalność na olx? Są odkrycia telefonów?

Statystyki mówią, żebyło:

  • 61 wyświetleń
  • 5 odkryć telefonów
  • jest 3 obserwujących

Jak na krótki czas od ogłoszenia Lusi, to jest chyba nieźle, ale i tak zero telefonów.

OLX DLA lUSI.png

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Sasanka ma 66 odkryć telefonu na olx a dzwoniło 5 osób, z czego na pewno dwie nie z olx (na 1 portalu było inne imie), więc- liczba odsłon telefonu nie jest wiarygodną wyznacznią czegokolwiek;)

Trzymam kciuki za Lusie!

Może tylko poza tym, że psiak się podoba, skoro ktoś do niego zagląda :)

Ja także i za Lencię :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Może tylko poza tym, że psiak się podoba, skoro ktoś do niego zagląda :)

Ja także i za Lencię :)

Oczywiście, ze ilosć odkryć telefonów nie jest adekwatna do rzeczywistych połączeń, ale chodzi mi o zainteresowanie sunią. A widać, ze jest spore, jak na pierwszy dzień ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Havanka napisał:

Oczywiście, ze ilosć odkryć telefonów nie jest adekwatna do rzeczywistych połączeń, ale chodzi mi o zainteresowanie sunią. A widać, ze jest spore, jak na pierwszy dzień ogłoszeń.

Też tak to odbieram :)

Aktualna statystyka:

 
 
Wyświetleń: 68
Tel: 5
Obserwuje: 3
 
Link to comment
Share on other sites

No no, brawo dziewczyny  divers2353.gif Tyle ogłoszeń, że tylko kciuki trzymać  divers2231.gif

22 godzin temu, elik napisał:

Eluś kochana, tak nieśmiało zapytam, skąd Ty wytrzasnęłaś takie miniaturki fotek, które widzę na Gumtree   035.gif

Z ogłoszeń wynika, że sunia nie ma chipa. Może warto o nim pomyśleć...

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, iwstar58 napisał:

No no, brawo dziewczyny  divers2353.gif Tyle ogłoszeń, że tylko kciuki trzymać  divers2231.gif

Eluś kochana, tak nieśmiało zapytam, skąd Ty wytrzasnęłaś takie miniaturki fotek, które widzę na Gumtree   035.gif

Z ogłoszeń wynika, że sunia nie ma chipa. Może warto o nim pomyśleć...

No so, no so, no so ja Ci zrobiłem   płacz 5.gif że tak sie prześmiewywujesz ze moich miniatuteczek   śmiech 2.gif

Ze wontku se wziewmnełam :(

Faktycznie malizny takie. Jak zrobiłam ogłoszenie to nie sprawdziłam jak to wygląda, no i masz babo.... ogloszenie :)

A o chipku sie pomyśli :) Może przy okazji szczepienia na wirusówki.

EDIT

Miniaturki podemieniłam :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Nie było mnie przez cały weekend na dogo, więc teraz odwiedzam Lusię, i nie mogę wyjść z podziwu ile Kiyoshi i Havanka naprodukowały ogłoszeń :) 

Trzymam wielkie kciukasy, aby osoba o dobrym sercu przeczytała jedno z nich.. 

Agaciu kochana, oby Twoje słowa się spełniły :)   gif  proszący.gif

 

Na bazarku, gdzie nabyłaś śliczna bluzeczkę i super ciepłe rękawiczki jest wielka obniżka - o 50 %. Może jeszcze coś Ci się spodoba :)

Link to comment
Share on other sites

Lusia mówi dzień doberek :) U niej wszystko w porządeczku, najbardziej lubi oczywiście Strusia, troszkę się wyciszyła (ale bez przesady :) ) ładnie reaguje na swoje imię, nie wchodzi na kanapę ( w przeciwieństwie do Struśka). W środę zdjęcie szwów.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, anecik napisał:

Lusia mówi dzień doberek :) U niej wszystko w porządeczku, najbardziej lubi oczywiście Strusia, troszkę się wyciszyła (ale bez przesady :) ) ładnie reaguje na swoje imię, nie wchodzi na kanapę ( w przeciwieństwie do Struśka). W środę zdjęcie szwów.

Witaj anecik :)  Jak na razie nie było telefonów o sunieczkę. Cieszy, że się choć trochu wyciszyła :)

Dość szybko wyjęcie szwów. Nasza wetka dopiero po 2 tygodniach, ale wet  wie co robi, ja tak tylko dla porównania :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Witaj anecik :)  Jak na razie nie było telefonów o sunieczkę. Cieszy, że się choć trochu wyciszyła :)

Dość szybko wyjęcie szwów. Nasza wetka dopiero po 2 tygodniach, ale wet  wie co robi, ja tak tylko dla porównania :)

Z Tosią byłam u innego weta i też bylo 10 dni.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Lusia mówi dzień doberek :) U niej wszystko w porządeczku, najbardziej lubi oczywiście Strusia, troszkę się wyciszyła (ale bez przesady :) ) ładnie reaguje na swoje imię, nie wchodzi na kanapę ( w przeciwieństwie do Struśka). W środę zdjęcie szwów.

Anecik, wybacz Struśkowi. On ma ogolone dupsko i zimno mu na podłodze :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...