Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, elik napisał:

Zazdroszczę Ci Gabrysiu. Bardzo chciałabym ją wyściskać, wytarmosić za kudełki. Może uda mi się ją odwiedzić u Anetki :) 95 % moich podopiecznych psiaczków znam z autopsji :)

Noooo już myślałam, że zapomniałaś o chrześnicy :)

 

Elu, a może uda się Lusieńce znaleźć super domek w Krakowie? Było by wspaniale.

Lusia jest śliczna!!!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Wygryzłam tą czekoladową :) I cóż tam że to jej miejscówka. Niech sobie poszuka innej :D

P1120285.jpg

Jutro proszę o trzymanie kciuków

P1120286.jpg

 

Anetko dziękuję   frezje.jpg   śliczne zdjęcia. A tak w ogóle to Lusia jest ślicznotka :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Nie, nie zapomniałam, robota mię do ziemi przygniotła nieco, ale w wolnej chwili przybiegłam to co tchu :)

No to Ci wybaczamy, skoro to praca tak Cie zatrzymała  :) Ale niezmiennie zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, AgusiaP napisał:

Kciuki mocno zaciśnięte !

Witaj Agusiu :) Dzięki :)

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Elu, a może uda się Lusieńce znaleźć super domek w Krakowie? Było by wspaniale.

Lusia jest śliczna!!!

Tak marze o tym, żeby była blisko mnie :) Chciałabym, żeby wszystkie moje tymczasy były w kraku, ale to niestety niemożliwe :(

Cieszę się, że nie tylko dla mnie Lusia jest śliczna :)

3 minuty temu, anecik napisał:

Ślicznotka i z charakterkiem :)

Z charakterem ? A w czym siew to przejawia ? Mam nadzieję, że nie jest uciążliwa :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Witaj Agusiu :) Dzięki :)

Tak marze o tym, żeby była blisko mnie :) Chciałabym, żeby wszystkie moje tymczasy były w kraku, ale to niestety niemożliwe :(

Cieszę się, że nie tylko dla mnie Lusia jest śliczna :)

Z charakterem ? A w czym siew to przejawia ? Mam nadzieję, że nie jest uciążliwa :)

Mała zadziora :)

Link to comment
Share on other sites

Staramy się ją temperować bo zaczepia wszystkie psiaki a tylko Struś jest w stanie jej sprostać. Reszta na nią warkoli.

Zresztą każdy z nich ma swoich ulubieńców i tych których mniej lubi. Lusia najbardziej lubi Strusia a najmniej Gigę, Struś z kolei nie za bardzo lubi Zulkę. Takie tam.......

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Staramy się ją temperować bo zaczepia wszystkie psiaki a tylko Struś jest w stanie jej sprostać. Reszta na nią warkoli.

Zresztą każdy z nich ma swoich ulubieńców i tych których mniej lubi. Lusia najbardziej lubi Strusia a najmniej Gigę, Struś z kolei nie za bardzo lubi Zulkę. Takie tam.......

Jak ludzie, jak ludzie   gif  uśmiech z zębem.gif

Jutro też jest dzień więc do jutra mili Ludkowie 

gif bajkowych snów.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

Wróciłam od weta przed chwilą to chyba takiego tempa nie ma :) Odbieram ją jak się całkiem wybudzi.

Myślałam, że już po, bo zabieg miał się zacząć o 8. 

Kurcze wszystko się we mnie telepie :( Anetko proszę daj znać co u malutkiej, jak tylko się dowiesz, że już po.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Myślałam, że już po, bo zabieg miał się zacząć o 8. 

Kurcze wszystko się we mnie telepie :( Anetko proszę daj znać co u malutkiej, jak tylko się dowiesz, że już po.

O 8.00 miałam być u weta, a jeszcze zastrzyki, czekałam aż przyśnie i dopiero zaczął.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

O 8.00 miałam być u weta, a jeszcze zastrzyki, czekałam aż przyśnie i dopiero zaczął.

Szkoda, że nie mam żadnych środków uspakajających :( Kurtka. Boje się. Wiem, że masz dobrego weta, ale ...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Trzymam kciuki za starylke...to cieżki czas dla suni i dla nas...

Musi być dobrze

Dzięki. Potem będzie ok, bez rujek, ciąż urojonych, ropomacicza, ale teraz jest bardzo niebezpiecznie, apotem nawet przy środkach znieczulających sunia będzie czuła duży dyskomfort gif  płacz.gif  Tak bym chciała oszczędzić jej przykrych chwil, bo miała ich już zbyt wiele, ale wiem, że to konieczność.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Dzięki. Potem będzie ok, bez rujek, ciąż urojonych, ropomacicza, ale teraz jest bardzo niebezpiecznie, apotem nawet przy środkach znieczulających sunia będzie czuła duży dyskomfort gif  płacz.gif  Tak bym chciała oszczędzić jej przykrych chwil, bo miała ich już zbyt wiele, ale wiem, że to konieczność.

wiadome Elu...ja mam dokładnie takie same odczucia. też wolałabym tych zabiegów oszczędzić, wolałabym, żeby psy żyły wolno w swoim naturalnych środowisku, aby mogły cieszyć sie z posiadania młodych. Jednak ludzie dawno temu przesądzili o ich losie :(

 

Na szczęście to tylko kilka dni ELu z bardzo długiego życia Lusi. Już jutro będzie czuła sie w miare dobrze, a za tydzień zapomni że było źle.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

wiadome Elu...ja mam dokładnie takie same odczucia. też wolałabym tych zabiegów oszczędzić, wolałabym, żeby psy żyły wolno w swoim naturalnych środowisku, aby mogły cieszyć sie z posiadania młodych. Jednak ludzie dawno temu przesądzili o ich losie :(

Na szczęście to tylko kilka dni ELu z bardzo długiego życia Lusi. Już jutro będzie czuła sie w miare dobrze, a za tydzień zapomni że było źle.

Tak jest w istocie, dokładnie tak. Za kilka dni będzie się czuła lepiej. Już chciałabym, żeby to było o te kilka dni dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...