Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

9 godzin temu, b-b napisał:

Wyróżnione ogłoszenie dziewczyny https://www.olx.pl/oferta/ja-czekam-wlasnie-na-CID103-IDx7UPe.html

 

11111.jpg

 

A może spróbować na Poznań zrobić jej ogłoszenie?

Właśnie dzisiaj wyróżniłam to Twoje Bogduniu ogłoszenie i na Katowice

https://www.olx.pl/oferta/tigra-sliczna-preguska-czeka-na-swoich-ludzi-CID103-IDvG0nV.html

Jeśli chodzi o Poznań, można spróbować, gdyby ktoś zrobił będę ogromnie wdzięczna, albo może lepiej na Bielsko-Białą

Patrzę na zdjęcia Tigruni i się nią zachwycam, zmieniłam nieco treść ogłoszenia, bo Tigrunia jest już "zwyczajnym" pieskiem, potrzebuje tylko czasu na aklimatyzację

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Właśnie dzisiaj wyróżniłam to Twoje Bogduniu ogłoszenie i na Katowice

https://www.olx.pl/oferta/tigra-sliczna-preguska-czeka-na-swoich-ludzi-CID103-IDvG0nV.html

Jeśli chodzi o Poznań, można spróbować, gdyby ktoś zrobił będę ogromnie wdzięczna, albo może lepiej na Bielsko-Białą

Patrzę na zdjęcia Tigruni i się nią zachwycam, zmieniłam nieco treść ogłoszenia, bo Tigrunia jest już "zwyczajnym" pieskiem, potrzebuje tylko czasu na aklimatyzację

Gabi kochanie na B-B już dawno ma https://www.olx.pl/oferta/pregowana-pieknosc-CID103-IDxLR2Z.html

Link to comment
Share on other sites

Cytowanie znowu mi nie działa, Bogduniu całkiem zapomniałam o ogł. na Bielsko B.

Telefon nadal milczy, a ja popadam w depresję.

Na koncie Tigruni czerwcowa deklaracja od czarnej kafki 10,- bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2019 o 23:29, b-b napisał:

Tigrunia dostała wyróżnienie po Lunce elik i teraz na do 27.06 wyróżnione ogłoszenie :)

https://www.olx.pl/oferta/wez-nie-pytaj-wez-mnie-przytul-razem-ze-mna-idz-krok-w-krok-CID103-IDyKz31.html

 

Ogłoszenie jest na B-B

Gabi czy zmienić na inne miasto?

Bardzo dziękuję Bogduniu, niech zostanie na B-B

Na koncie Tigruni czerwcowe deklaracje od milagros19853201   10,- i dorcia2 30,-

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Miałam dzisiaj telefon w sprawie Tigruni. Opowiedziałam o Niej i Państwo mają się zastanowić i ewentualnie podjechać do Kasi. Nie robię sobie nadziei, poczekamy, zobaczymy

Jasne...ale kciuki trzymam mocno! :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków!!! Pani powiedziała, że potrzebują kilku dni na przedyskutowanie. Dom bliźniak, rodzina 4 osobowa + uratowana kotka. 

oby było na Tak! Oby chociaż pojechali na zapoznanie! i dali szanse. Trzymam z całych sił! Ludzie sa z Bielska? uratowana kotka wróży dobre serca...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

oby było na Tak! Oby chociaż pojechali na zapoznanie! i dali szanse. Trzymam z całych sił! Ludzie sa z Bielska? uratowana kotka wróży dobre serca...

Tak Izuniu z Bielska. Pani mówi, że najbardziej obawia się reakcji koteczki na psiaka, powiedziałam, że na to będzie potrzebny czas. Z jednej strony bardzo bym chciała, aby Tigrunia wreszcie miala DS, a z drugiej słabo mi się robi na myśl, jaki to byłby dla Tigruni szok. Po tym co przeczytałam we wtorek na jednym z wątków jestem pewna, że już nikomu nie zaufam 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Tak Izuniu z Bielska. Pani mówi, że najbardziej obawia się reakcji koteczki na psiaka, powiedziałam, że na to będzie potrzebny czas. Z jednej strony bardzo bym chciała, aby Tigrunia wreszcie miala DS, a z drugiej słabo mi się robi na myśl, jaki to byłby dla Tigruni szok. Po tym co przeczytałam we wtorek na jednym z wątków jestem pewna, że już nikomu nie zaufam 

chyba wiem co przeczytałaś....i ja jestem w szoku...niestety- nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Każda z nas już się nie raz sparzyła, i to na ludziach którzy wydawali się absolutnymi pewniakami...ale mamy wybór- albo (ograniczenie) zaufamy znowu, albo już żadnemu nowemu zwierzakowi nie pomożemy....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie adopcja takich psów, jak Tigrunia czy Mimiśka przysparza niemal o palpitację serca. Jak ktoś dzwoni w sprawie mojego rudzielca to zamiast cieszyć się, myślę "o nie!" - bo to oznacza konieczność podjęcia decyzji na podstawie tego, co powiedzą Ci ludzie i jak się wykażą na wizycie... A wiadomo, ludzie potrafią nieźle czarować i sprzedać się, najchętniej więc nie oddałabym "mojej" Mimiśki nikomu. Ale tak się nie da, bo takich mimisiek i tigrusiek jest sporo, nie mogę wszystkich wziąć :( . Trzeba będzie kiedyś zaufać (ale na razie czuję ulgę, że nikt nie dzwoni w sprawie Mimi :p).

Ja mam nadzieję, że to TA rodzina dla Tigruni. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

chyba wiem co przeczytałaś....i ja jestem w szoku...niestety- nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Każda z nas już się nie raz sparzyła, i to na ludziach którzy wydawali się absolutnymi pewniakami...ale mamy wybór- albo (ograniczenie) zaufamy znowu, albo już żadnemu nowemu zwierzakowi nie pomożemy....

 

Jakiś czas temu przeczytałam o oswojonym szopie,  którego jacyś debile zamknęli w beczce i biedak się udusił, a teraz to.

Jestem w stanie zrozumieć, że psiak ucieknie i zdarzy się wypadek, ale coś takiego, jak w przypadku Teosia to koszmar nad koszmary.

Tak bardzo żal mi tego maluszka.

To straszne, że zwierzęta są tak bardzo od nas zależne.

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dla mnie adopcja takich psów, jak Tigrunia czy Mimiśka przysparza niemal o palpitację serca. Jak ktoś dzwoni w sprawie mojego rudzielca to zamiast cieszyć się, myślę "o nie!" - bo to oznacza konieczność podjęcia decyzji na podstawie tego, co powiedzą Ci ludzie i jak się wykażą na wizycie... A wiadomo, ludzie potrafią nieźle czarować i sprzedać się, najchętniej więc nie oddałabym "mojej" Mimiśki nikomu. Ale tak się nie da, bo takich mimisiek i tigrusiek jest sporo, nie mogę wszystkich wziąć :( . Trzeba będzie kiedyś zaufać (ale na razie czuję ulgę, że nikt nie dzwoni w sprawie Mimi :p).

Ja mam nadzieję, że to TA rodzina dla Tigruni. Trzymam kciuki.

Nie wiem, co mnie bardziej przeraża, fakt, że Tigrunia i Sarcia zasiedzą się u Kasi, czy adopcja.

Też bym najchętniej obie wzięła, ale nie mogę

Link to comment
Share on other sites

Sarunia już w DS, bardzo miło wszystkich zaskoczyła, bo niemal natychmiast się zadomowiła.

Sądzę, że tak samo byłoby z Tigrunią.

Pani z Bielska, która w zeszłym tyg, ze mną rozmawiała dzwoniła do Kasi.

Okazało się jednak, że oboje z mężem długo pracują i Tigrunią mieliby głównie zajmować się synowie (12 i 15 lat).

To trochę zbyt ryzykowne w przypadku Tigruni.

No cóż, czekamy dalej na TEN dom.

Na koncie Tigruni 5,- od p. Iwony spoza Dogo (czerwiec).

Przelałam na konto Fundacji 150,- za czerwiec

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...