Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

Z wielką przyjemnością czytam o postępach Tigruni. Oby tak dalej cudna sunieczko!

Zrobiłam ogloszenie Tigruni, ale zdjęcia są nieco...przestarzałe...Gabrysiu, pozmieniam, a Ty zajrzyj, czy tak może być, dobrze?

edit:

przejrzałam wątek i wybrałam tylko trzy zdjęcia...Gabrysiu, może uda sie Tigruni zrobić jakieś nowe zdjęcia?

https://www.olx.pl/oferta/tigra-pragnie-by-ktos-ja-pokochal-CID103-IDwrWPb.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2019 o 23:35, Alaskan malamutte napisał:

Z wielką przyjemnością czytam o postępach Tigruni. Oby tak dalej cudna sunieczko!

Zrobiłam ogloszenie Tigruni, ale zdjęcia są nieco...przestarzałe...Gabrysiu, pozmieniam, a Ty zajrzyj, czy tak może być, dobrze?

edit:

przejrzałam wątek i wybrałam tylko trzy zdjęcia...Gabrysiu, może uda sie Tigruni zrobić jakieś nowe zdjęcia?

https://www.olx.pl/oferta/tigra-pragnie-by-ktos-ja-pokochal-CID103-IDwrWPb.html

Asiu, tak jak Ci pisałam, Kasia zrobi co w jej mocy, w kwestii zdjęć.

Niestety nadal zrobienie Tigruni zdjęcia, na którym ładnie wyjdzie graniczy z cudem.

Dzisiaj w porze obiadowej zadzwonił tel.

Pani się przedstawiła i mówi, że dzwoni w sprawie tej ślicznej suni.

Perełki ? - pytam

Pani na to, nie w sprawie Tigry.

Opowiedziałam Pani historię Tigruni.

Pani niestety tylko kierowała się urodą. Szuka suni, która lubi jazdę samochodem, bo na weekendy jeździ do domu z ogrodem, a na co dzień mieszka w bloku.

Powiedziałam, że Tigrunia nie jest już strachulcem, ale jednak będzie potrzebowała czasu na aklimatyzację

Pani miała się zastanowić i ewentualnie zadzwonić do Kasi, ale nie dzwoniła.

Na koncie Tigruni styczniowa deklaracja od dorci2 30,- bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Przynajmniej wiemy, że jednak się Tigrunia podoba :)

 

9 godzin temu, Radek napisał:

Jakby mogła się nie podobać.

 

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Racja, przecież Tigrunia jest prześliczna!!!

Tigrunia tez doczeka się swojego domku, mocno w to wierzę i nieustannie trzymam za sunię kciuki, niech trafi się jej domek jaki dostała bardzo lękliwa pręgowana Ula.

Uwielbiam takie pręguski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam się u Ślicznej, Tigruni biggrin.gif  byłam na wizycie PA dla Apsika, niestety to domek nie dla niego ale uważam ,że to jest domek ,który można polecić dla innego młodego, zdrowego ,pieska , Tigrunia jest tak wyjątkowej urody ,że aż dziw bierze ,że jeszcze nikt się nie zakochał?  jak czytam to chyba, jednak sunia ,potrzebowałaby raczej domku, który chociaż trochę zna , psie zachowania?

... zapoznam się z Tigrunią :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Witam się u Ślicznej, Tigruni biggrin.gif  byłam na wizycie PA dla Apsika, niestety to domek nie dla niego ale uważam ,że to jest domek ,który można polecić dla innego młodego, zdrowego ,pieska , Tigrunia jest tak wyjątkowej urody ,że aż dziw bierze ,że jeszcze nikt się nie zakochał?  jak czytam to chyba, jednak sunia ,potrzebowałaby raczej domku, który chociaż trochę zna , psie zachowania?

... zapoznam się z Tigrunią :)

Witaj Aniu u Tigruni!!!

Tigrunia potrzebuje kogoś o wielkim sercu, kto da jej czas na aklimatyzację, zrozumie, że sunia jeszcze boi się nieznanych sytuacji.

U Kasi zachowuje się, jak zwyczajny, szczęśliwy psiak, ale wobec obcych jest nieufna, więc będzie potrzebowała trochę czasu na aklimatyzację.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, anica napisał:

Dziękuję , Gabrysiu :)  tak właśnie sobie pomyślałam jak trochę poczytałam, ale jak patrzę na nią .... dziwię się , że jeszcze nikt się nie zachwycił jej wyjątkową urodą? jest wyjątkowa! wyjątkowo piękna! :)

Aniu, masz całkowitą rację.

Tigrunia jest prześliczna i bardzo kochana, mam nadzieję, że w kończu ktoś to doceni.

Na koncie ślicznotki lutowa deklaracja od czarnej kafki, pięknie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2019 o 23:10, Radek napisał:

Jakby mogła się nie podobać.

 

Dnia 27.01.2019 o 23:16, Gabi79 napisał:

Racja, przecież Tigrunia jest prześliczna!!!

Pewnie, że jest śliczna... ale ostatnio zauważyłam, że pręguski mają mniejsze wzięcie. :( Dlatego mimo wszystko ucieszyłam się z telefonu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

 

Pewnie, że jest śliczna... ale ostatnio zauważyłam, że pręguski mają mniejsze wzięcie. :( Dlatego mimo wszystko ucieszyłam się z telefonu.

To jest bardzo dziwne, że pręguski mają mniejsze wzięcie, one są przecież prześliczne

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2019 o 12:45, Gabi79 napisał:

Aniu, masz całkowitą rację.

Tigrunia jest prześliczna i bardzo kochana, mam nadzieję, że w kończu ktoś to doceni.

Na koncie ślicznotki lutowa deklaracja od czarnej kafki, pięknie dziękuję!!!

Ja jestem ,tego pewna! zobaczysz :)

Dnia 31.01.2019 o 13:33, Tyś(ka) napisał:

 

Pewnie, że jest śliczna... ale ostatnio zauważyłam, że pręguski mają mniejsze wzięcie. :( Dlatego mimo wszystko ucieszyłam się z telefonu.

Może to ... takie chwilowe ,niedopatrzenie, jakoś dziwnie jestem przekonana ,że zadzwoni TEN telefon o Tigrunię :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 16.02.2019 o 21:48, Bogusik napisał:

Na prośbę Gabrysi wstawiam filmik :) Ja jestem pod ogromnym wrażeniem,ale Wy sami oceńcie...:)

 

 

Bogusiu pięknie dziękuję za wstawienie filmiku!!!

Dnia 16.02.2019 o 21:57, Radek napisał:

Sama radość popatrzeć na taki filmik. 

Prawda? Wszystkie 3 sunieczki przesłodkie!!!

Przelałam na konto Fundacji 150 zł za luty

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...