Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, Radek napisał:

Fajnie popatrzeć na Tigrunię:)

 

7 godzin temu, Olena84 napisał:

Piękna sunia!

 

7 godzin temu, Sowa napisał:

Na drugiej fotce Tigra zaczyna się uśmiechać...

 

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Wow kilka zdjec- mistrzostwo :)

Przy anecik Tigrunia jest najszczęśliwsza na świecie, wtedy jest zwyczajnym psem, nie bojącym się niczego, radosnym.

Wszyscy inni ludzie to zło konieczne.

W dodatku dokładnie wie, kiedy chce jej się zrobić zdjęcie. Nie ważne czy telefonem, czy aparatem.

Jednak patrząc na to, jaka jeszcze niedawno była Tigrunia śmiem twierdzić, że anecik dokonała cudu.

Na koncie Tigruni lutowa deklaracja od czarnej kafki 10,- bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Kurcze, ale ślicznotka, taka Mini Tigrunia.

Ile jeszcze ma czasu na znalezienie nowego lokum?

Niecały tydzien... Kruszynka miała szczęście, bo jak była mała to od razu ludzie jej pomogli... więc nie jest dzikuską jak Tigrunia. Obecnie ma ok 6,5-7msc, waży ok 6kg...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Niecały tydzien... Kruszynka miała szczęście, bo jak była mała to od razu ludzie jej pomogli... więc nie jest dzikuską jak Tigrunia. Obecnie ma ok 6,5-7msc, waży ok 6kg...

Ojej, niecały tydzień.

Mam nadzieję, że nie trafi do schroniska

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Sowa napisał:

Pręgowana sunia na leżąco nieco przypomina whippeta. Jeśli rzeczywiście - także na stojąco -  jest nieco podobna, to może charciarze pomogliby w adopcji?

 

Faktycznie jest trochę jakby charcia... no ale już nie urośnie... Napiszę do charciarzy :)
Dzięki Sowa!

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Gabi79 napisał:

Ojej, niecały tydzień.

Mam nadzieję, że nie trafi do schroniska

Mam nadzieję, że nie trafi... być może mam dla niej DT w Krakowie... ale potem rozbije się to o kwestię transportu...

Państwo znaleźli ją w opłakanym stanie... parę miesięcy temu... mocno ją kochają, ale niestety, nie może u nich zostać. Kończy się więc czas... myślałam nawet, że awaryjnie mogłaby trafić do mnie, ale jeżeli mojemu psu będzie potrzebna operacja - więc będzie musiał ze mną wrócić do Wrocławia, to dwóch psów nie ogarnę. Ani w podróży, ani już na miejscu. Mam malutki pokoik, a mój będzie potrzebował spokoju, a nie szczeniaka nad głową.

1 minutę temu, Sowa napisał:

A i nie musi przesadnie urosnąć - dorosła sunia whippetka waży niewiele więcej. Jeśli trafi do Krakowa, będzie miała kilka lekcji wychowania nieodpłatnie. Whippety uczą się wszystkiego bardzo łatwo.   

Bardzo dziękuję! :)
Naprawdę jest kruszynką, taka wielkością kota :). Sunia podobno mądra, kochana, do rany przyłóż. Nie niszczy, ślicznie chodzi na smyczy, nie brudzi... cudnie dogaduje się z dziećmi, ładnie zostaje sama w domu. Tylko, że w obecnym DT są 3 psiaczki, więc zawsze jednak ma jakieś towarzystwo. Sunia jest bardzo delikatna i wrażliwa. Ogłaszam ją na Kraków, więc może akurat ktoś się zgłosi z Krakowa.

5a788325a493a_lil4(1).jpg.b68a0168fb6d22a7070e03c5b0ef9419.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam za milczenie... Minitigra pojechała ostatecznie do DT do Lublina, jest pod opieką Chełmskiej Straży dla Zwierząt. Na szczęście :)

---

A co u naszej Tigruni słychać?

Wspaniale,  że Minitigra znalazła DT, oby szybko trafiła do wspanialego DS.

U Tigruni bez zmian, szaleje z psiakami, nachalnie prosi anecik o głaski, bawi się pluszakami.

Wszyscy inni oprócz anecik są "be"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...