Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 13.08.2019 o 22:35, Tola napisał:

https://youtu.be/P5jyMu-ivi4

Filmik tez wykorzystam; świetny, chociaż smutny:(

Widziałam, że pojawił się już na stronie Fundacji - super.

Dnia 13.08.2019 o 23:10, b-b napisał:

Tysiu a możesz podać mi na PW ten spis i stronki?

Z góry dziękuję :)

 

Dnia 13.08.2019 o 23:15, Gabi79 napisał:

Ja też poproszę

 

Dnia 14.08.2019 o 00:56, Poker napisał:

ja też proszę

 

Dnia 14.08.2019 o 08:57, Patmol napisał:

I ja tez poproszę

Dnia 14.08.2019 o 06:57, Moli@ napisał:

Ja też poproszę...

Tysiu, może masz ulotki jak prawidłowo prowadzić psa na smyczy...?

Niestety często opiekun staje w pozycji zawodnika sumo ..., na którą pies reaguje paniką i po spacerze :(

 

Wysłałam właśnie Wam wiadomość prywatną. Przepraszam, że zbiorczą.
Podkreślam jedynie, że to subiektywna lista, być może nie umieściłam wszystkich dobrych książek, a może te "moje" nie wszystkim podpasują :) 

Moli@, niestety nie mam takiej ulotki zapisanej, nawet nie przypominam sobie, żebym taką widziała. Jak się natknę, podrzucę. Czasem Psie Sucharki mają edukacyjne obrazki, możliwe że ten temat już został przez nich poruszony.

Dnia 14.08.2019 o 10:11, kiyoshi napisał:

Dzieki Tysiu za te plakaty. Tez bede drukowac i dawac glownie domom gdzie sa dzieci. Juz kiedys tego szukalam a tu mam zestaw- gotowiec.

Nie ma za co:)
Ludzie zazwyczaj są mile zaskoczeni i mówią mi nieraz w rozmowach późniejszych, że bardzo im to pomogło rozeznać się w psim świecie później. Bo w internecie wiele można znaleźć, ale niektóre porady są szkodliwe - a tak mają już jakieś rozeznanie.

Co do spotkania, to ja bardzo, bardzo chętnie - może tym razem się uda spotkać.

18 godzin temu, Gabi79 napisał:

Pisałam dzisiaj do Pani Kamili, wszystko aktualne. W piątek przyjeżdża po Tigrunię. Kciuki na pokład!!! 

Trzymam najmocniej jak się da :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Widziałam, że pojawił się już na stronie Fundacji - super.

 

 

 

Wysłałam właśnie Wam wiadomość prywatną. Podkreślam jedynie, że to subiektywna lista, być może nie umieściłam wszystkich dobrych książek :) 

Moli@, niestety nie mam takiej ulotki zapisanej, nawet nie przypominam sobie, żebym taką widziała. Jak się natknę, podrzucę. Czasem Psie Sucharki mają edukacyjne obrazki.

Nie ma za co:)
Ludzie zazwyczaj są mile zaskoczeni i mówią mi nieraz w rozmowach późniejszych, że bardzo im to pomogło rozeznać się w psim świecie później. Bo w internecie wiele można znaleźć, ale niektóre porady są szkodliwe. 

Co do spotkania, to ja bardzo, bardzo chętnie - może tym razem się uda spotkać.

Trzymam najmocniej jak się da :)

Bardzo dziękuję za kciuki i za pw

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2019 o 21:28, Tyś(ka) napisał:

Dobry pomysł. :)

Nie mam na wyłączność, kiedyś jedynie w sprawie innej ulotki pytałam o zgodę czy mogę rozpowszechnić dalej, nie było problemu. Tutaj twórcy myślę, że się nie obrażą, bo nie wiem nawet jak się z nimi skontaktować. Ja drukuję na własny koszt (grafikę zapisuję na komputerze i drukuję) i rozdaję, łącznie z broszurkami o dobrych karmach mokrych i suchych, broszurce o sygnałach uspokających psów, spisem dobrym lektur psich oraz stron www, do tego często dołączam spis specjalistów w okolicy (szkoleniowców, behawiorystów i lecznic) oraz porady Sowy, które kiedyś Sowa nam wypunktowała na forum. 

Ja jeszcze wrócę na chwilkę  do tego wpisu - czy mogę też prosić o te porady Sowy?

Staram się czytać te wszystkie wpisy Sowy, są bardzo pomocne, ale takie "w pigułce",  wypunktowane to chyba gdzieś mi umknęły...

Będę bardzo wdzięczna:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...