Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

20 godzin temu, Gabi79 napisał:

U Tigruni wszystko dobrze, chodzi na spacerki, bawi się z psiakami.

Tylko DS brak, te. milczy jak zaklęty.

Na koncie ślicznotki majowa deklaracja od czarnej kafki 10,- bardzo serdecznie dziękuję!!!

Gabi poproś o nowe zdjęcia dziewczyny.

Może zmiana ich w ogłoszeniach coś pomoże?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2019 o 10:56, b-b napisał:

Gabi poproś o nowe zdjęcia dziewczyny.

Może zmiana ich w ogłoszeniach coś pomoże?

 

Masz rację Bogduniu, nowe zdjęcia na pewno by pomogły, tylko jak je zrobić?

Ostatnio Kasia próbowała z ukrycia sfotografować Tigrunię i nakręcić filmik, jak się wspaniale bawiła z Lunką i sunią Kasi. Tigrunia jakimś szóstym zmysłem wyczuła, co jest grane i zwiała w mgnieniu oka.

To jest naprawdę kochana, bezproblemowa sunia, ktoś tylko musi jej dać szansę.

Och, powoli już mnie załamanie dopada.

Na konto Tigruni wpłynęła majowa deklaracja od milagros19853201    10,-  pięknie dziękuję, oraz 224,- z mojego bazarku

Szybki wyprzedażowy dla Tigruni. Każdy decyduje za ile kupuje. Cena minimalna 1,- do 15.04.2019 godz. 20.00

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2019 o 22:41, Radek napisał:

Nasza Gajula też stara się zniknąć, gdy wyciągam aparat. 

Tigra panicznie boi się aparatu i telefonu :-( Ja naprawdę nie jestem w stanie zrobić jej dobrych zdjęć. 

Ostatnio staram się jak najwięcej spacerować z Tigrą - chodzimy na długie spacery z dzieciakami i naszym bardzo socjalnym psem. Tigra świetnie dostosowała się do tych spacerów, pomimo biegających, hałasujących dzieci koło niej - idzie zrelaksowana, dużo wącha, bierze smakołyki od chłopców. I tak ostatnio na spacerze próbowałam zrobić jej zdjęcia jak idzie obok mojego młodszego syna i bierze od niego smakołyk - Tigra w momencie się zorientowała i zaczęła się tak szarpać, że prawie wyszła z szelek :-(  

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kasiainat napisał:

Tigra panicznie boi się aparatu i telefonu :-( Ja naprawdę nie jestem w stanie zrobić jej dobrych zdjęć. 

Ostatnio staram się jak najwięcej spacerować z Tigrą - chodzimy na długie spacery z dzieciakami i naszym bardzo socjalnym psem. Tigra świetnie dostosowała się do tych spacerów, pomimo biegających, hałasujących dzieci koło niej - idzie zrelaksowana, dużo wącha, bierze smakołyki od chłopców. I tak ostatnio na spacerze próbowałam zrobić jej zdjęcia jak idzie obok mojego młodszego syna i bierze od niego smakołyk - Tigra w momencie się zorientowała i zaczęła się tak szarpać, że prawie wyszła z szelek :-(  

Dzięki Kasiu za wieści.

Tigrunia jest taka kochana i mądra, a do tego śliczna.

Już nie mam pomysłu, jeśli chodzi o zdjęcia, chyba ten jej lęk przed aparatem, czy tel. nigdy nie minie.

Na konto Tigruni wpłynęły majowe deklaracje od Livki 20,- i p. Iwony spoza Dogo 5,- bardzo serdecznie dziękuję!!!

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Gabi79 napisał:

Tigrunia jest taka kochana i mądra, a do tego śliczna.

Już nie mam pomysłu, jeśli chodzi o zdjęcia, chyba ten jej lęk przed aparatem, czy tel. nigdy nie minie.

Pewnie ten lęk zostanie:( Ale może inne zalety pozwolą znaleźć TEN dom. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2019 o 07:13, Radek napisał:

Pewnie ten lęk zostanie:( Ale może inne zalety pozwolą znaleźć TEN dom. 

Moim skromnym zdaniem Tigrunia ma mnóstwo zalet.

Gdybym tylko mogła, to bym ją adoptowała, ale naprawdę nie mogę.

Wpłynęła majowa deklaracja od Yoany 15,- bardzo serdecznie dziękuję!!!

Przelałam 150,- na konto Fundacji za maj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Będzie trzeba pomyśleć nad wyróżnieniem ogłoszeń Tiguni bo inaczej marne dziewczyna ma szanse. Szkoda ,że już tak długo czeka na swój domek.

Jak ogłaszałam Mikę to dopiero na 4 miesiąc promowania znalazła ten domek. Bez promowania nie było zapytań wcale kiedy spadła na dalsze "kartki" olx-a.

Moje ogłoszenia

Bielsko - Biała -https://www.olx.pl/oferta/pregowana-pieknosc-CID103-IDxLR2Z.html

Kraków - https://www.olx.pl/oferta/ja-czekam-wlasnie-na-CID103-IDx7UPe.html

Nie wiem gdzie by jeszcze jej zrobić...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...