Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

3 minuty temu, nulka07 napisał:

Och jak dobrze takie wiadomości się czyta. Mia też nie jadła karmy,karmiliśmy ją gotowanym jedzonkiem z ręki. Zmieszała dystans.Czas. Czas to najważniejsze co potrzebne psu w nowym miejscu. Czas i miłość. Super wieści. Aż mam łzy w oczach. Patrzę na nasze 2 pręgusy i cieszę się,że podjęliśmy decyzje przygarnięcia drugiej psiny. Są jak siostry ..inne ale jedna za drugą bardzo stoi. Nie ważny wiek . Bardzo się cieszę i gratuluję nowej rodzinie. Mają wspaniałą psinkę. Będą dumni.

Widziałam na wątku Mii filmiki.

Obie sunieczki są przecudne i bardzo zżyte.

Co do nowej rodziny Tigruni, mam nadzieję, że będą dumni.

Niech żałują wszyscy, którzy wypatrzyli Tigrunię, ale z jakichś powodów nie zdecydowali się na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2019 o 18:15, Gabi79 napisał:

Na początek " tigruniowa siostrzyczka"

IMG-20190817-WA0000.jpg

Ależ cudna maska:)

Dnia 21.08.2019 o 16:55, Gabi79 napisał:

Dzisiejsza fotka

IMG-20190821-WA0000.jpg

Cieszą wieści z domku i nadal trzymam kciuki za Ti aby jak najszybciej poczuła się bezpieczna :)))

Link to comment
Share on other sites

Ulallaaa . Dama na włościach. To się nam Tigra doczekała miejsca na ziemi. Jak dobrze to widzieć. To takie momenty ,że  wszystko nabiera sensu. Mimo tylu przykrości, momentów załamania i bezsilności ...warto. Powiedzcie sami ....Dla każdego oddechu porzuconego stworzenia, mimo każdej łzy zwątpienia ,gdy chcemy krzyczeć ... trzeba liczyć na cud !!!Mamy kolejny. Oby było ich więcej. Strasznie się cieszę.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, nulka07 napisał:

Ulallaaa . Dama na włościach. To się nam Tigra doczekała miejsca na ziemi. Jak dobrze to widzieć. To takie momenty ,że  wszystko nabiera sensu. Mimo tylu przykrości, momentów załamania i bezsilności ...warto. Powiedzcie sami ....Dla każdego oddechu porzuconego stworzenia, mimo każdej łzy zwątpienia ,gdy chcemy krzyczeć ... trzeba liczyć na cud !!!Mamy kolejny. Oby było ich więcej. Strasznie się cieszę.

Adopcja takiego psa jak Tigrunia cieszy po stokroć  i dodaje wiary,że Takim pieskom  również warto i trzeba dawać szansę.

Za serce ścisnęły mnie wiadomości na wątku...Bardzo,bardzo się cieszę!!

Tigruniu, szczęścia i miłości Ci życzę piesku u boku własnych Ludzi!

Gabi, Tobie się kłaniam i Gratuluję! Lubię ludzi konsekwentnych i wytrwałych..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Super czyta się takie wieści.

Powodzenia Tigruniu, niech ci się dobrze wiedzie :)

Livko, to prawda, takie wieści uskrzydlają.

Jesteś jedną z kilku osób, które od początku wspierały Tigrunię stałą deklaracją, z całego serca za to dziękuję!!!

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Adopcja takiego psa jak Tigrunia cieszy po stokroć  i dodaje wiary,że Takim pieskom  również warto i trzeba dawać szansę.

Za serce ścisnęły mnie wiadomości na wątku...Bardzo,bardzo się cieszę!!

Tigruniu, szczęścia i miłości Ci życzę piesku u boku własnych Ludzi!

Gabi, Tobie się kłaniam i Gratuluję! Lubię ludzi konsekwentnych i wytrwałych..

Aniu, kochana, miałam pisać do Ciebie pw, o tym, że Tigrunia w DS, bo wiem, że bardzo suni kibicowałaś.

Tigrunia od kiedy ją zobaczyłam na str. schroniska skradła moje serce i to, że była strachulcem jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że muszę zawalczyć o jej szczęście.

Miałam chwile zwątpienia, ostatecznie gdyby brakło pieniążków na jej utrzymanie wzięłabym ją do siebie.

To taka kochana, poczciwa sunia.

Sama bym nic nie zdziałała, to dzięki Wam wszystkim mamy happy end.

Rozmawiałam przed chwilą z p. Kamilą.

Tigrunia biega po ogródku, grzecznie wraca na zawołanie.

Ma już za sobą kilka spacerków poza posesję, na okoliczne pola i bardzo ładnie chodzi na smyczy.

Tylko gdy idzie przy sąsiednich domach jest trochę zestresowana, ale już w polach strach mija.

Dzielna, kochana Tigrunia!!!

Raz kicia chciała wejść na posłanko Tigruni i Tigrunia cichutko, ostrzegawczo zawarczała.

Posłanko to jej azyl.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Dobre wieści jak na początek. Z każdym kolejnym dniem będzie lepiej.

Jak Gabi chcesz, to i ja mogę zadzwonić do pani .

Poker, jednak nie dzwoń na razie, może za kilka dni, gdyż ja przed chwilą rozmawiałam z p. Kamilą.

Przepraszam za zamieszanie, ale musiałam zadzwonić w związku z umową, bo została zawarta ze mną, a dostałam info od Kasi z Lepszego Świata, że powinna być zawarta z Fundacją

Link to comment
Share on other sites

Pani Kamila jest zachwycona Tigrunią, nie ma mowy o zwrocie z adopcji.

Powiedziała, że pieniążki z konta Tigruni mogę spokojnie przeznaczyć za innego pieska, pozwoliłam sobie przekazać dla staruszka Gacusia, który jest u mnie w BDT. Obecnie walczymy z lamblią, a 02.10. czeka nas wizyta u kardiologa

Anemia, zapalenie jelit, problemy z trzustką, szmery w serduszku. Gacuś u mnie w BDT. Bardzo prosi o wsparcie na leczenie

 

Kwota 875,- już na koncie Gacusia

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...