Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

44 minut temu, Sara2011 napisał:

Miał być golden i collie a tu się nagle owczar zrobił.

Tak mialy byc ale niestety nie udalo sie ;( a ten owczarek tez mielismy ma niego oko i moja znajoma z pl przyleciala z psiakiem do nas ;) z reszta nie chcecie to nie wiezcie ja sie ciesze ze moglismy pomic

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ewelciaaaa1989 napisał:

Tak mialy byc ale niestety nie udalo sie ;( a ten owczarek tez mielismy ma niego oko i moja znajoma z pl przyleciala z psiakiem do nas ;) z reszta nie chcecie to nie wiezcie ja sie ciesze ze moglismy pomic

Ewelcia, miło będzie jak założysz własny wątek na dogomanii, gdzie będziemy mogli śledzić Wasze losy :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Kochani, w związku z tym, że Axel jedzie w sobotę do domu, czy bylibyście skłonni przenieść swoje deklracje na tę drobinę? Chciałabym go zabrać jak najszybciej ze schronu.

 

33mmwx4.jpg

 

Masakra:( i na niego 10zł jednorazowo pośle, choć przed końcem miesiaca na konto boje sie wchodzic;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Olena84 napisał:

muszę jutro wejsc na konto więć stawie czoło rzeczywistosci;)

Heheh, też zawsze mam stresa jak wchodzę na koniec miesiąca na konto. A u mnie wypłata dopiero 10 grudnia, więc jeszcze daleko.

Ale spokojnie, za hotelik płacę u Lilu zawsze na koniec miesiąca, więc płatność byłaby dopiero na koniec grudnia.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

A dokąd to maleństwo pojedzie? Jeżeli Giga i Sisi pojada w tych dniach do DS ,a na to się zanosi, to mogę to maleństwo przygarnąć do BDT.

Może DS Axelka mógłby je przywieźć.

Chciałam zawieźć maleństwo do LILU i właśnie z pomocą DS Axela.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

A dokąd to maleństwo pojedzie? Jeżeli Giga i Sisi pojada w tych dniach do DS ,a na to się zanosi, to mogę to maleństwo przygarnąć do BDT.

Może DS Axelka mógłby je przywieźć.

Poker, a kiedy będzie wiadomo czy Sisi ma DS?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Sara2011 napisał:

Chciałam zawieźć maleństwo do LILU i właśnie z pomocą DS Axela.

Mamy takie same myśli.

9 minut temu, Sara2011 napisał:

Poker, a kiedy będzie wiadomo czy Sisi ma DS?

W czwartek ma być wizyta PA dla niej i przypuszczam ,że zaraz by po nią przyjechali.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Ewelciaaaa1989 napisał:

Tzn???? 

Ewelcia załóż psiakowi wątek,ten kto będzie chciał Was odwiedzać to na pewno to zrobi.Tu wybitnie na tym wątku są podzieleni ludzie w osądzie co do Twojej osoby i niektórych swoimi wpisami wręcz denerwujesz bo przecież to jest tylko wyłącznie wątek Axela,nie istotne jest,że chciałaś mu dać dom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Poker napisał:

Mamy takie same myśli.

W czwartek ma być wizyta PA dla niej i przypuszczam ,że zaraz by po nią przyjechali.

Trochę ta wizyta późno,jeżeli przyjadą to najwcześniej w piątek,a jak się Sisi nie spodoba bo przecież jej nie widzieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...